Şimdi Ara

2022 Toyota Corolla fiyatları haziranda zamlandı: İşte yeni fiyatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2022 Toyota Corolla fiyatları haziranda zamlandı: İşte yeni fiyatlar

Haziran ayına giriş yapmamızla birlikte döviz kuru ve maliyet artışlarının etkisiyle zamlı fiyatlar listelere yansımaya başladı. Toyota'nın Haziran 2022 fiyat listesinde Corolla'ya yüzde 6 civarında zam yapıldığın görmekteyiz. İşte 2022 Haziran Toyota Corolla fiyat listesi:

2022 model Toyota Corolla fiyatı geçen ay sonunda 1.5 Vision seviyesiyle birlikte 432.650 TL'den başlıyordu. Bugün itibarıyla aynı versiyonun fiyatı 456.500 TL'ye yükseldi. Yeni zamlarla birlikte 1.5 Dream paketin fiyatı da 500 bin TL sınırını aşmış durumda. En pahalı seçenek olan 1.5 Passion X-Pack Multidrive S ise 637.800 TL fiyat etiketine sahip.

Ayrıca Bkz.BMW iX1 elektrikli SUV tanıtıldı: İşte tasarımı ve özellikleri

Corolla Hibrit'te de durum pek farklı değil. Kısa süre önce 578.050 TL'den satılan Hybrid Dream e-CVT'nin fiyatı haziran itibarıyla 609.850 TL'ye yükseldi. Corolla Hibrit'in en pahalı seçeneği de 690.800 TL'lik fiyatıyla 700 bin TL sınırına dayanmış durumda.

Toyota Corolla 2022 Haziran fiyat listesi
    Versiyon 2022-Haziran 2022-Mayıs
    1.5 Vision 456.500 TL 432.600 TL
    1.5 Vision Multidrive S 476.600 TL 451.750 TL
    1.5 Dream 504.850 TL 478.500 TL
    1.5 Dream Multidrive S 524.950 TL 497.600 TL
    1.5 Flame Multidrive S 558.350 TL 529.250 TL
    1.5 Flame X-Pack Multidrive S 589.450 TL 558.700 TL
    1.5 Passion X-Pack Multidrive S 637.800 TL 604.550 TL

Corolla Hibrit 2022 Haziran fiyat listesi

Versiyon 2022-Haziran 2022-Mayıs
    Hybrid Dream e-CVT 609.850 TL 578.050 TL
    Hybrid Flame e-CVT 621.700 TL 589.250 TL
    Hybrid Flame X-Pack e-CVT 642.400 TL 608.900 TL
    Hybrid Passion X-Pack e-CVT 690.800 TL 654.750 TL

• Amcam 20 senedir "Bunlar daha Fragmanlar asıl film başlamadı" derdi.. Geçen sordum dedi ki.. "Oğlum film beklediğimden de kötü çıktı. Hiç bu kadarını beklemiyordum. Senin anlayacağın film koptu bundan sonrası meçhul. Bir meçhule doğru gidiyoruz" dedi..

Bende "bindik bi alamete gidiyoz kıyamete desene" dedim "amca"

Hani bir söz vardır mevzuya da çok uygun onu yazayım da gideyim..

"BEKLER İKEN YETERİ GELDİ DAHA BETERİ

Kalın sağlıcakla..

• yetmez aşko EVET

• Hala çok az fiyatlar şöyle yollarda insandan çok araç görmeyeceğiniz günler için fiyatların daha hızlı yükselmesi lazım bisiklet scooter küçük 2 kişilik araçların daha çok ön plana çıkması lazım

• Amcam 20 senedir "Bunlar daha Fragmanlar asıl film başlamadı" derdi.. Geçen sordum dedi ki.. "Oğlum film beklediğimden de kötü çıktı. Hiç bu kadarını beklemiyordum. Senin anlayacağın film koptu bundan sonrası meçhul. Bir meçhule doğru gidiyoruz" dedi..

Bende "bindik bi alamete gidiyoz kıyamete desene" dedim "amca"

Hani bir söz vardır mevzuya da çok uygun onu yazayım da gideyim..

"BEKLER İKEN YETERİ GELDİ DAHA BETERİ

Kalın sağlıcakla..

• Evet fiyatlar uçtu ancak yine de Corolla emsallerine göre hala cok uygun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • her ay zam geliyor sadece izliyoruz

• 2 sene önce 180 bin den başlıyordu. verdiler yetkiyi gördüler etkiyi.

birde bunlar olmasa kim bilir ne halde olurduk diyenler var ??!!

• yeah

• Bro bu bir sorun değil. İsterse 30 kere zam gelsin. Kimse alamıyor zaten. Etkilemiyor yani bizi? Niye ağlıyo n uz

• şu haberleri okuyorum de şu zamanda satılan otomobillerin satışını hangi veri hangi istatistik doğuluyor merak ediyorum? yav ben etrafımda sıfır kilometre veya ajanta diyelim otomobil uzun süredir görmedim trafikte bile araç görmek zor iken kim alıyor bu araçları sorarım size? ben mi dikkatsizleştim yoksa yalan haber mi yapmaktalar?

• TL'den bir sıfır atılmış hayal edin.

Sıfır km Corolla 45 bin 600 TL, asgari ücrette 425 lira.

Millette para da var, Youtube'da Otomobil Günlüklerim kanal sahibi 30 yaşında ve 650 bine Tucson almış. Abi kriz mriz eyw ta benim babilikom 50-60 yaşına geldi 650 bine araba alamadık he tabi ölü yatırım yaptılar orası ayrı ama sonuçta piyasayı takip eden 650 bine araba alabiliyor herkes onun gibi al-sat yapsa herkes 650 bin TL sahibi olabilirdi. (Buraları okuyor biliyorum.) 2022 Toyota Corolla fiyatları haziranda zamlandı: İşte yeni fiyatlar n

Bence Corolla'da fiyatlar uygun, önümüzdeki Mayıs ayına göre bedava hatta.2022 Toyota Corolla fiyatları haziranda zamlandı: İşte yeni fiyatlar 

• https://turkiye.toyota.com.tr/middle/fiyatl_aksesuar.html#YeniCorolla

İyide Toyota nin sitesinde Mayıs fiyatlari geçerli hala. Zamlı fiyatı nerden buldunuz ?

• mustafasc kullanıcısına yanıt
    Bunlar hep ameriganın oyunları diyorsun.

• myhotyro M kullanıcısına yanıt
    Yoo bildiğin sallamasyon haber işte.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Piyasada araba mı var da zam yapıyorlar?
    Bütün bayiler boş diyorlar fiyat sorma topicinde.

• dreamblue35 D kullanıcısına yanıt

alıyor millet hocam. bugün bi arkadaş dedi ki arkadaşım 2 tane sıfır araç aldı ki ona da bayi tavsiye etmiş al bunları sana indirim yapalım demiş (muhtemelen bir yakınıdır bayi) 2-3 yıl önce araba bolluğu varken. indirim yapılmış ve hiç alakası olmayan adam bayideki iki aracı satın almış, işlemleri yapılmış ve araçlar (nadir bulunan bir model) iki yıla yakın bayide showroomda beklemiş. alan adam kullanmayacak, yatırım olarak almış. sonra üç katına çıktı diye ikisini de satmış, muhtemelen aynı bayiye vermiştir ikisini birden, sarı sitedeki fiyatların altında vermiştir ama adam parayı üçe katlamış ona bakıyor. bu olay da bu sene olmamış.

yine aracımı satarken expertizci anlattı kuzenim doktor sıraya yazılıyor sıfır bmw alıyor daha kullanmadan ilana koyup birkaç yüz bin karla satıyor diye.

aracı satın alıyorlar ama kullanmıyorlar, bayide bekliyor araç, bayiye gidip sorunca o satıldı sahibi daha gelmedi diyor, ama bu süre iki yıl bile süreiliyor demek ki arkadaşın örneğinde olduğu gibi. iyice zamlansın sonra satarım ya da ihtiyacım olunca satarım diye alıyorlar kullanmıyorlar.

• Tüm pazarlarda kalitesiz, en ucuz ve uygun maliyetli model olan corollonun bile bu fiyatlara gelmesi üzücü.

Bir corollo kullanıcısı olarak bu fiyatlar beni endişelendiriyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • müMKÜNsüz kullanıcısına yanıt

bi 20 yıl daha, bak bu kez olcak djaskl

• mustafasc kullanıcısına yanıt

Liste gunduz guncellendi, cerezleri silip tekrar acin. Eski listeyi goruyorsunuz. Ne diye sallamasyon zam haberi yapsinlar :) Zaten her gun bi ton seye zam geliyor

• daswagen kullanıcısına yanıt

Keşke biz de bizi kıskanan Almanya gibi olabilsek

Mercedes BMW ye paramız yetmese bile vosvos gibi ucuz maliyetli buzdolabı görünümlü sorunlu DSG şanzımanlı halk arabalarimiza binip yesillige ozgurluge gazlasak ...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.