Şimdi Ara

2022 Temmuz MTV Fırsatları (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
7
Favori
18.214
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Farketmiyor 6 taksite devam

• munchausenbyproxy kullanıcısına yanıt

Ben muayene öncesi ödemediğimi farkedebildim.

850 TL için 5 aylık 48 TL faiz ve yine bankanın taksit kampanyasından ödedim.

Bir sonraki muayeneye 2 yıl var nasılsa...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • narsess kullanıcısına yanıt
    Araç sahibinin e devleti üzerinden adına kayıtlı aracın plakasının mtv borcunu sorgulayıp e devletin yönlendirdiği PTT sitesinden axess ile ödedim 1000 lira üzeri olduğu için axess ile seyahat harcamalarına 240 TL chip para kampanyası kapsamında 80-TL chip para verdi. Taksit yapılacak diye de mesaj geldi fakat kaç taksit yapılacak bilmiyorum. PTT sitesi akbank da alışveriş turizm ve eğlence diye gözüküyor provizyonda ve sektör kodundan seyahat kampanyasına dahil oldu sanırım. Yalnız seyahat kampanyasında ilk 1000-TL alışverişten sonraki 1000-TL lik alışveriş olması şartı var. Yani eğer öncesinde seyahat sektöründe 1000-TL alışveriş yoksa puan gelmez diye düşünüyorum. Belki PTT sitesinden 1000-TL alışveriş ya da gün aşırı ödenmemiş farklı 1000-TL üzeri MTV ödemeleri ile seyahat kampanyasından 240-TL ye kadar chip para alınabilir. Kampanya linkihttps://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/15571/axess-ile-seyahat-harcamalarina-240-tl-chip-para-firsati

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Ziraat mobil bankacılık tan ödeme ye puan gelir mi?

• narsess kullanıcısına yanıt

Gelmez.

• E devlet üzerinden mtv ödemek için yönlendirilen sayfada ziraat bankası sanal debit kartla ödeme yaptım. Ama ödeme başarısız dedi. Ama para hesaptan çekildi ve 24.88 lira bank kart lira geldi. Ama mtv borcu hala ödenmemiş gözüküyor. Ne yapmam lazım. Başına aynı durum gelen oldu mu

• ReDHaWk27 kullanıcısına yanıt

Hocam benim de aynı durum başıma geldi sizde para iade oldu mu hesaba

• mehmet 1905 M kullanıcısına yanıt
    Yok iade gelmedi daha. Para çekildi borç düşmedi. 1 gün geçsin iade gelmezse bankayla görüşeceğim

Ben ziraat müşteri hizmetlerini aradım. Para bizden çıkmış alışveriş başarılı gözüküyor Gib ile görüşün dedil

• aktasonline A kullanıcısına yanıt

Nereden ödeme yapmamız lazım hocam ?

Karşıda muhatap yok sıkıntı o. Sen ödemeyi kredi kartıyla mı yaptın hocam. Yoksa benim gibi hesap kartıyla mı

• Çevremdeki bir çok insan mtv ödemelerini muayeneden muayeneye ödüyor. Gecikme faizi de düşük olduğunu söylüyorlar.

Hocam hesap kartıyla(Bankkart) ile yaptım.

Ödemeden sonra PTTAVM ye bakayım dedim PTTAVM deki mtv ödeme kısmını kapatmışlar güncelleme yapıyorlarmış. Pazartesi belki otomatik para iade olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet 1905 -- 30 Temmuz 2022; 14:42:2 >
  • C.uzun C kullanıcısına yanıt
    Bende bu yöntemle akbank hesap kartımdan ödedim. Harcama hedefinden sayıldı.

• Hiç ödeyesim yok aracıda kullanmıyorum temmuzun sonu gelmiş şu ana kadar 10 defa öderdim eskiden panik olurdum umrumda bile değil artık

• thrgl T kullanıcısına yanıt

Bank kart uygulamasından ayın sektörüne kayıtlı olduğunuzu önce kontrol edin.

Kayıtlı iseniz e devlet araçlarım vergi ceza ödeme sekmesinden epttavm sayfasında yönlendirdiği yerden ödeyin. Anında puan geliyor. Uygulamadan 4 taksit yapabilirsiniz.

• Konu dışı olabilir ama Haziran'da ödemesini yaptığım aracı Ağustos ta teslim alacağım. MTV yi onlar ödemiş olacak değil mi. Şu an plaka çıktı edevletten baktığımda 27.08 e kadar 1 adet MTV borç görünüyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Aynısı bana da oldu

• Azstek kullanıcısına yanıt

Ziraat hesap kartı ile ödeyecektim, son kez konuya bir bakayım dedim, birçok kişi aynı problemi yaşamış. Geçmiş olsun, sabaha ödenmiş olarak görünürse alıntılar mısınız?

• atom-karınca A kullanıcısına yanıt
    Noterde satış işlemi gerçekleşmişse siz ödersiniz.Gerçekleşmemişse satıcı öder.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.