Şimdi Ara

2022 SONY BRAVIA TV (Ana Konu) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.913
Cevap
68
Favori
125.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Haziran gibi gelirler tahminim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 42" OLED ülkemize gelir mi

• Merhaba Arkadaşlar. Bir süredir kullanmadığım Sony 85XH9505 televizyona bugün bakınca panelde ek fotoğraflardaki hatayı fark ettim. Sanki panel kaplamasının iç katmanlarından biri erimiş ve dalga dalga olmuş gibi. Görüntüde ve elektronikte bir hata yok ama kaplamadaki dalgalanmanın etkisi izlerken belli oluyor. Yüzeye elimi sürdüğümde hala pürüzsüz, yani yüzeyde de fiziksel bir hasar-bozulma-değişme yok. Sorun nedir, genel bir sıkıntı mıdır, garanti kapsamında mıdır, her türlü bilgisi olanlar yardım edebilirse memnun olurum. Teşekkürler.

2022 SONY BRAVIA TV (Ana Konu)

• Digital Reaction kullanıcısına yanıt

eygidi sony nerden nereye :) hocam bi senin tv bide xh95 son yıllarda yaptığı doğru düzgün 2 tv başkada tv çıkarmadı adamlar...

• Persona_6 kullanıcısına yanıt

hocam samsungun uğraştığı şey yanmaması ve yüksek parlaklıklara çıkabilmek yoksa oledin aynısını yapacak olsa neden uğraşsın :)

• X95k miniled icin yurt disi fiyatlari olarak 8000 dolar dan bahsediliyor..Tabi 65 inc'den basliyor...Gecmis olsun :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Backstreet kullanıcısına yanıt
    Bizde 150 bin o zaman 😄

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • _TUTANKHAMUN_ kullanıcısına yanıt

Bizde 60.000 Tl Olur tahminen, ulkeye gore fiyat belirlendigi icin :)

• Backstreet kullanıcısına yanıt

X95K değil Z9K o fiyat hocam. X95K 4k miniled modeli. Çin'deki fiyatlar sızmış X95K'nın ne kadar doğrudur bilemem tabi. 65 inç için 3.000 usd 75 inç için 4.000 usd. Bu arada Flatpanelshd X95K'yı incelemeye başladı bile. İlk izlenimleri iyi değil tvde hala yüksek oranda blooming varmış. Backlight master drive ile beraber blooming minimuma iner demiştim ama öyle olmamış. Hatta Flatpanelshd "Bize göre X95K Sony'nin bu sene çıkacak bütün oled modellerinden ucuz olmalı" demişler. 3.000 usd yi hakeden bir tv değil ilk izlenimlere göre. Özellikle Samsung QN90B'yi 2.500 usd gibi bir fiyata çıkarırsa X95K çok pahalı kalacak gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exheo -- 26 Ocak 2022; 13:34:58 >
  • Exheo kullanıcısına yanıt

Aaa karistirmis olabilirim zk9 veya oled ile tesekkurler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backstreet -- 26 Ocak 2022; 15:8:15 >
  • Exheo kullanıcısına yanıt

eğer samsung QN90B de yine IPS/ADS ekran tipi kullanırsa bence sıkıntı olur. ben QN90A yı bu sebepten almadım. VA ekranlı olanı sadece ABD satıyorlar

• outlander O kullanıcısına yanıt

Ben de aynı sebeple almadım QN90A'yı. Aslında Avrupa için de VA ekran olan QN95A yaptılar ama onu da getirmediler Türkiye'ye. QN90B'de de aynı hatayı yapmazlar umarım. Güney Amerika ülkelerinde de aynı şeyi yaptılar insanlar çok tepki gösterdi. Belki bu sene adam akıllı VA panel getirirler

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.