Şimdi Ara

2022 Fiat Egea Hibrit Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
0
Favori
12.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şehir içi kaç km elektrikle gidecek burası önemli. eğer 35 km falansa mtv ve turbo avantajıyla çok satar. ucuz araba yok zaten artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalandan hibrit arkadaşlar bu arabalar elektrikle filan 50 metre bile gitmez.

• Lego95 kullanıcısına yanıt

Haydii Türkiye

• hebelehubele H kullanıcısına yanıt

:( He ya flame x-pack corolloa hybird var 2.460tl veriyorum 6 aylık :D

• Büyük ve güçlü bir türkiye için ben davarım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bu paraları buna verene kadar alırım bir qashqai skypack otomatik dizel sehir içi bile 4.5 litre ile gezerim.
    Bu araba satmaz bizim ülkede ne yazık ki.

• Yerlisi hibriti, arabada aç kaldık.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tam hibrit olsaydi bu fiyata iş yapardı.

• Hybrid e verdiğin parayı yakıttan edeceğin ekonomiyle kaç senede karşılıyorsun ona baktığında hybrid hiç mantıklı değil.

• Az daha ver skoda octavia ya da audi a3 al elektrikli xok pagali bu egea

• Dwayne35 D kullanıcısına yanıt

bende 1.2 corsa var, 600 lira veriyorum. Cidden bu mtv çok haksızca Aramızdaki mtv farkı bile benim tüketimimle 2000km ediyor. Yıllık 4bin km ilerde başlamış oluyorum. Benzin ucuzken bu 10bin kmden fazla cıkmıştı.

• Bir gün herkes Egea'lı olacak anlaşılan.

• interwap kullanıcısına yanıt

180 bin e 2020 1.6 dizel otomatik lounge plus egea aldığımda da aynı muhabbet dönüyordu, araç şuan 380-400 arası gidiyor, burası Türkiye'ye sona kalan dona kalır.

• venomboy_85 kullanıcısına yanıt
    Biz TL kazanırız, TL harcarız. Amerikalı dolar kazanır, dolar harcar. Paraya birim olarak bakılır. Biz 500.000 birim para harcayıp egea alıyoruz. Onlar 500.000 birim para harcayıp Ferrari alıyor.

• Başkanlık sistemi ile gelinen TÜRKİYE REZALETİ...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • venomboy_85 kullanıcısına yanıt
    Tane tane anlatacağım şimdi. Biz TL kazanıyoruz, onlar dolar. Bu bile çok önemli değil aslında. Bizimki "1", onlarınki "2" olsun mesela. Biz çalışıyoruz kazanıyoruz ve kenara 500.000 tane "1" attık. Amerikalı'da çalışıyor ve kenara 500.000 tane "2" attı. Biz burada galeriye gittik ve bize o kenara attığımız 500.000 adet "1" ile Fiat Egea verdiler. Amerikalı araba galerisine gitti ve kenara attığı 500.000 adet "2" ile Ferrari aldı. Tamam mı? Olay bu. Buna ekonomi denir. Algı denmez. Sen bana algını al git dedin. Sen esas git. Kimi nerden kovuyorsun. Haddini bil. Öğren de gel.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.