Şimdi Ara

2022 Fiat Egea dizel otomatik fiyatları belli oldu! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
2
Favori
15.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Farlarında ki ışıltıya bakınca anlaşılıyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Şu arabanın olması gereken fiyatı en fazla 100K fazlası verilmez. Yazıklar olsun ülkeyi bu hale getirenlere.

• Fiat Egea bu fiyatlarda ise gelecek olan togg’un fiyatı ne olacak? Almak şimdiden hayal oldu. Kim alacak kime satılacak. PaAr payı ne olacak? Sonrandan da fabrikayı satarlar özelleştirirler.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • TITAN kullanıcısına yanıt
    Bu gün, gideceksiniz ve sıfır en ucuz giriş seviye araç alcaksınız. Ne alırdınız?

• Sene 2023 ten geliyorum. Egea 1.6 mjet easy dct 999.000 TL bayi fiyatı. 2022 de 500bin iken alsaydım keşke

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu aracı Avrupa'daki bir asgari ücretli yemeden içmeden kesip 10 aylık EMEK ile alabiliyorken bizim ülkemizdeki asgari ücretli yemeden içmeden kesip 120 aylık EMEK ile anca alabiliyor. Çok değil bundan 6 sene önce elin Avrupalısı 12 aylık emeği alabiliyordu benim ülkemin asgari ücretlisi 40 aylık emeği ile alabiliyordu. Buradaki suçu kimde ararsanız arayın ama doğru olan tek bir şey bile kalmadı artık ülkede. Yazıklar olsun bizi bu hale getirenlere..

• TITAN kullanıcısına yanıt

yakında yarım milyon ucuz kalacak, demedi demeyin... 

• daswagen kullanıcısına yanıt

hayrola, sen de mi mematinin gözündeki parıltıyı gördün yoksa? 

• Başka bir konuda yazdım buraya da yazayım, artık ülkede ya çok zenginsin yada fakir.3 sene önce bu araba 70 80 bin iken biz başka bir ülkede mi yaşıyorduk

• 1 yılı aşkındır etrafıma da söylüyorum:
    Sıfır dizel araç almayın. Sıfır dizel araç almayın. Sıfır dizel araç almayın!

Elektriklilerin yükselişinde dizel araçlar çok hızlı kurban edilecek. Bunun ilk hamlelerini bugünlerde motorin fiyatlarında görmekteyiz. Geçen yıl ben bunu söylerken "Türkiye'de 30 yıl dizel araçların devri bitmez" diyenler vardı. Hayır arkadaşlar, önümüzdeki en fazla 10 yıl içinde elektrikli araç kırılımı gerçekleşecek. Bu gerçekleştiğinde dizel araç sahipleri çok büyük zarara girecekler. Hatta bu zarara girme meselesi elektrikli araç kırılımı gerçekleşmeden önümüzdeki yıllarda yıldan yıla kendisini hissettirecek. Daha geçtiğimiz ay ikinci el fiyatları düşerken neredeyse tüm modellerde aynı aracın dizeli benzinlisinden daha çok değer kaybetti.

• BenjaminGreen kullanıcısına yanıt
    Arada yüzdelik olarak bakıldığında fark o kadar az ki illa otomatik isteniyorsa da bomboş Easy donanıma para vermek inanılmaz derecede mantıksız.

• Bari şu ötv muafiyetini yükseltseler, otomatik ve bagajına sandelye koyulabilecek araba alamıyoruz...

• ben anlamıyorum ülkede herkesin maaş 10k ve üzerimi olduda bu araçlar bu fiyatlara çıktı

• Doları euroyu 15-20 TL yaptık yeen , Çin modeli yapacaz yeen , uçuşa geçyoz yeen

• Halis mi bu fiyatlar?

• komando57 kullanıcısına yanıt

Kur ve ÖTV sağolsun.

• Dolar olmuş 14,82 bu devirde Egea alınmaz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Türküdiyar T kullanıcısına yanıt
    Aha alan birini merak ediyorsunuz bu almış işte bakın. Konuşma tarzına ve ignelemelerine bakarsanız anlarsınız niye aldığını zaten.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.