Şimdi Ara

2022 de laptop fiyatlari düşer mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam, Bu sene online ders, boş vakit de oyun oynamak filan butun gun laptopumun basinda gecirdim, ve asiri yetersiz oldugunu anladim. Yaklasik 10 senelik bir laptop ortalama her 3 4 ayda bir bozuluyor bende degistirme karari aldim. Bu sene hazirlik okudum ,seneye 9. sınıfım ilerde yazilim yada pc muhendisligi okumak istiyorum , ondan simdiden kodlama ogrenmenin cok faydasi olucak. Bide arklarla freelance isine girismeyi dusunuyoruz ondan yemi bir laptop almak gerekiyor. Sade de geleyim şuan 6k ya pc alabilirim fakat hepsinin ekran karti iyi deil geneli mx serisi oyun oynadigim icin onu tercih etmek istemiyorum. 7k ya gtx1650 li 2 laptop buldum fakat oralara cikmak icin butcemi baya zorlamam gerek bu sene zaten pc almam olanaksiz belki okulun 2. dönemi alabilirim. O zamana kadar laptop fiyatlarinda bir dusus olur mu acaba bilen birileri cevapliyabilir mi ? ( 2 donem 15 subat 2022 de basliyor) bu arada masaustu pc icin solemiyorum bunu laptop fiyatlari icin soluyorum yeniden altini cizeyim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Kardeşim selam ama sorduğun soru cok garip bir soru :)

Burasi Turkiye kimse yarin ne olacağını ön göremiyorken 3 4 ay sonrasını kimse ön göremez , doların 1 gecede 4 ten 6 ya sonra 7 den 8.60 a fırladığı günleri gördük..

Ülke ekonomisi çok kirilgan hiç stabil değil , şimdilik aciliyetin yoksa black friday indirimlerini bekleyebilirsin ama dolar euro ne olur inan kestirebilmek imkansız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanstern -- 12 Ağustos 2021; 8:21:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • düşmez artar şuan türkiyedeki düzen paran varsa direk alma üzerine

folar 9 olacak senın dedıgın tarihte 500 lira daha ekle laptopuna en az :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2014 ten beri düşen bişey görmedim ben.

• Düşmez hatta artabilir 2022 korkunç bir yıl olucak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 12 Ağustos 2021; 9:5:39 >
  • ne zaman bir şey düşmüş

çip krizi vb biterse dolar bazında düşer belki de TL olarak tutuyorsanız ve kazanıyorsanız artar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğru diyorsun :D. Şuan çip krizi, pandemi filan varya onlar 2022 de gecerse belki düşer diye tahmin etmiştim.

• 2022'de düşecek tek şey senin şuanki alım gücün.

• CheckVizoR kullanıcısına yanıt

Gördüğüm en mantıklı yorum

• Fitch, Turkiye 2023 e kadar buyuyecek ve enflasyon dusecek diyor ama iceriden bakinca sadece suri goruyorum

• Başımıza 2022 de göktaşı düşmezse ona bile şükür ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.