Şimdi Ara

2022-2023 sezonunda hangi lig nereden izlenir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
1.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2022-2023 sezonunda hangi lig nereden izlenir?

2022-2023 sezonu 5 Ağustos 2022 tarihinde başladı. Yeni sezonda liglerin yayınlanacağı kanallarda çeşitli değişiklikler oldu. Yeni sezonda İngiltere Premier Lig, İspanya La Liga, Euroleage gibi önemli ligleri yayınlayacak platformlarda değişiklikler oldu. Bu içeriğimizde 2023 sezonunda hangi lig hangi kanalda yayınlanacak sorusuna yanıt bulabilirsiniz.

Süper Lig

Türkiye Süper Lig maçlarının yayın ihalesini tekrar beIN Sports kazandı. Türkiye Süper Lig maçları beIN Sports kanalında ve beIN Connect platformunda yayınlanacak.

İngiltere Premier Lig

2023 sezonunda İngiltere Premier Lig’i yayınlayacak platform BeIN Sports oldu. Tüm Premier Lig maçları beIN Sports kanallarında ve BeIN Connect platformunda yayınlanacak. İngiltere Premier Lig’i izlemek için Digiturk Sporun Yıldızı veya Avrupa Yıldızı paketine ya da BeIN Connect Spor Extra paketine abone olmanız gerekiyor. İngiltere Ligi maçları 5 Ağustos Cuma günü başlıyor.

İspanya La Liga

Barcelona ve Real Madrid’in iddialı kadrolarıyla rekabet edeceği 2022-2023 İspanya La Liga maçları 12 Ağustos Cuma günü başlayacak. İspanya La Liga maçları S Sport kanalında ve S Sport Plus platformunda yayınlanacak.

İtalya Serie A

2022-2023 İtalya Seria A ligi maçları 13 Ağustos Cumartesi günü baçlıyor. İtalya Ligi maçları S Sport kanalı ve S Sport Plus platformunda canlı yayınlanacak.

UEFA Şampiyonlar Ligi hangi kanalda?

UEFA Şampiyonlar Ligi maçlarını EXXEN ve TV8,5 veriyor. TV8,5 Şampiyonlar Ligi'ndeki saat 19.45 ve saat 22.00'de birer Şampiyonlar Ligi maçını şifresiz olarak yayınlıyor. Şampiyonlar Ligi'ndeki tüm maçlar ise EXXEN'de canlı olarak yayınlıyor.

UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi

UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Konferans Ligi maçlarını EXXEN yayınlayacak. Türk takımlarının bazı maçları TV 8,5'da şifresiz olarak yayınlanıyor. Bu turnuvaların yarı final ve final maçları TV8,5’den yayınlanacak.

Ayrıca Bkz.IPTV nedir, nasıl kullanılır? En iyi IPTV uygulamaları

Bundesliga

Almanya Bundesliga Birinci Ligi ve Almanya Bundesliga 2 Ligi maçları geçen sene olduğu gibi bu sene de beIN Sports ve Tivibu Spor kanallarında yayınlanacak.

Fransa Ligue 1

2022-2023 sezonu Fransa Ligi maçlarını beIN Sports verecek. Fransa Ligue 1’in maçlarını ve Fransa İkinci Ligi’nin maçlarını beIN Sports ve beIN Connect platformundan izleyebilirsiniz.

Hollanda Ligi

Hollanda Ligi maçları bu sene S Sport’ta yayınlanacak. Hollanda Eredivisie Ligi maçlarını S Sport ve S Sport Plus platformunda izleyebilirsiniz.

EuroLeague

Avrupa basketbolunun en büyük organizasyonu olan THY EuroLeague maçlarını yayınlayacak kanal değişti. 2022-2023 sezonu EuroLeague maçları S Sport kanalında ve S Sport Plus platformunda yayınlanacak. EuroCup maçları da S Sport’ta yayınlanacak. Fenerbahçe Beko, Anadolu Efes, Frutti Extra Bursaspor ve Türk Telekom’un maçlarını S Sport’tan izleyebilirsiniz.

İngiltere 2. Lig Championship

İngiltere 2. seviye ligi olan İngiltere Championship maçlarını BeIN Sports ve TV8,5 verecek. Acun Ilıcalı'nın takımı Hull City'nin bazı maçlarını TV8,5 ve BeIN Sports yayınlayacak.

Hangi lig hangi kanalda 2023 listesi
    Lig Kanal
    UEFA Şampiyonlar Ligi EXXEN, TV8,5
    UEFA Avrupa Ligi EXXEN, TV8,5
    UEFA Konferans Ligi EXXEN, TV8,5
    Spor Toto Süper Lig beIN Sports
    Spor Toto Birinci Lig beIN Sports, TRT Spor
    Ziraat Türkiye Kupası A Spor, ATV
    İngiltere Premier Lig beIN Sports
    İngiltere Championship beIN Sports, TV8,5
    İngiltere Lig Kupası Carabao Cup beIN Sports, TV8,5
    İspanya La Liga S Sport, Sport Plus
    İtalya Serie A S Sport, S Sport Plus
    İtalya Kupası TRT Spor
    Almanya Bundesliga beIN Sports, Tivibu Spor
    Almanya Bundesliga 2 beIN Sports, Tivibu Spor
    Fransa Ligue 1 beIN Sports
    2022 Katar Dünya Kupası TRT 1, TRT Spor
    Hollanda Ligi Eredivisie Vole, S Sport Plus
    Portekiz Ligi S Sport Plus
    İskoçya Ligi S Sport Plus
    MLS S Sport, S Sport Plus
    Copa Libertadores S Sport, S Sport Plus
    Copa Sudamericana S Sport, S Sport Plus
    AFC CUP Smart Spor
    AFC Şampiyonlar Ligi Smart Spor
    THY EuroLeague S Sport, S Sport Plus
    EuroCup S Sport, S Sport Plus
    NBA S Sport, S Sport Plus
    NFL S Sport Plus
    ATP S Sport, S Sport Plus
    WTA beIN SPORTS

• Futbol izlemek için üste para almak lazım maç izleme başına 10 TL vermeleri gerekiyor.

Klüplerin gelirlerini arttırması için boş zamanlarında futbolcuları trafik ışıklarına gönderip araba camı sildirmek mendik satmak gibi işlerde kullanmaları gerekiyor.

Klüpleri iliklerine kadar sömürüyorlar ve en kral hayatları yaşıyorlar, bunları başka işlerde çalıştırıp sırtlarından para kazanmaları şart..
  • 2008 2019 yılına kadar 11 sene Digiturk süper ligi abonesiydim futbol kulüp ve taraftar kalitesi içler acısı bir hal olunca bıraktım.

• Futbol izlemek için üste para almak lazım maç izleme başına 10 TL vermeleri gerekiyor.

Klüplerin gelirlerini arttırması için boş zamanlarında futbolcuları trafik ışıklarına gönderip araba camı sildirmek mendik satmak gibi işlerde kullanmaları gerekiyor.

Klüpleri iliklerine kadar sömürüyorlar ve en kral hayatları yaşıyorlar, bunları başka işlerde çalıştırıp sırtlarından para kazanmaları şart..

• Süper Lig'e para vermek mi? Asıl onların bana para vermeleri lazım izletebilmeleri için. Futbol kalitesi olmayan ve zevk vermeyen bir lige para ödemek mantıklı değil.

• En mantıklısı s sport sanırım yıllık 190 TL gibi ücret vardı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hepsi ip tv den izlenir tabi..

• hepsini izliyorum tek kuruşta vermiyorum. spor izlemek için para verilmez ancak bende para bol sürecek yer bulamıyorum doyen varsa versin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kabakara61 -- 5 Ağustos 2022; 9:30:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırf PL sevdası için 588 TL bayıldık. Ne güzel SSport'da izliyorduk.

• Şuraya bak ya.. Aynı dijital platformlar gibi. Hepsine ayrı ayrı para vermek lazım. Iptv devam kardeşim. Kimse kusura bakmasın. Film ve dizi için torrent. Spor yayınları için ıptv.

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt

Adam gibi çalışan IPTV bulsam alacağım da her aldığım 3 gün sonra kaput oluyor.

• pilotaFerrari kullanıcısına yanıt

Evet dün birçok iptv patladı. Bunu iss ler ile yapmışlar. Başta türkcel ve türk telekom olmak üzere. Türkiye den dns engeli yiyenler olmuş. Kullanıcılara vpn ile bağlanın demişler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 7 Ağustos 2022; 8:24:48 >
  • Bir ara idman tv vardı

• S sport için d Smart ,diğer ligler için Digiturk var .Bu şekilde kombinasyon yaptım .d Smart için 39,90(24 ay)Digiturk için 79,90(12 ay) 13 yıllık aboneyim(tüm film kanalları 4 ay açık) şekilde devam ediyorum .şampiyonalar ligi için malum yerlerden devam .

• ARKADAŞLAR 1 yıldır kullandığım bir iptv firması var üyelik uzatma yaptım memnunum 12 Saat ücretsiz test yayını veriyorlar bilgi almak isteyen arkadaş olursa özelden yazarsa bilgi paylaşımı yapabilirim

• pilotaFerrari kullanıcısına yanıt
    Merhaba konuya mesaj yazdım bakabilirsiniz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.