Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
31
Favori
8.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-538EA9F72 -- 14 Ağustos 2020; 23:32:59 >

• Hocam siz de okumak isterseniz buyrun özetle kişinin kendisine kalmış kalmanın da gitmenin de bazı sıkıntıları olduğu bir karar.

@hukukenmezun
  • up. Özetin de özeti: Eğer yaptığınız tercihlerde o bölümü sevecekseniz yazmanızı öneririm. Sistemin tıkandığı falan yok arkadaşlar sırf sistem tıkandı diye tercih yapayım orada ünide hazırlanırım falan derseniz birçok faktörden dolayı asla yetişmeyecek ya üniyi bitireceksiniz ya da üniyi bırakıp yks bakacaksınız ki bu da -2 yıl anlamına geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-538EA9F72 -- 29 Temmuz 2020; 12:47:11 >
  • hocam okuyacaktım da özet konunun 3 katı uzunlukta :)
  • Hocam okumanızı öneririm:) eğer hiç okumak istemezseniz bir üstteki yazımı okuyabilirsiniz en özeti. Konunun en başına da ekleyeyim. Birçok taşı yerine oturtacağına eminim biraz uzun oldu ama
  • Teşekkürler hocam yazdıklarınızı okudum.Her şeyiyle düşünmeye ve araştırmaya devam edeceğim yine.Sağ olun
  • hukukenmezun kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam daha fazla kişiye sormanızı öneriyorum forumda olsun gerçekte olsun 1 2 kişiyle konuşmaktansa 10 15 kişiye çıkartın sence gitmek mi kalmak mı diye sorun bir süre sonra artık kararınız netleşir:) okuduğunuz için çok teşekkür ediyorum:)
  • Forumda bilinçli insanlar da varmış, başkalarının geleceğini düşünen. 10 yıl sonra gelir teşekkür edersiniz arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jasonn Bourne kullanıcısına yanıt
    Hocam daha çok kişiye sorsunlar daha çok ikna olurlar daha çok netleşir her şey ama okuduğunuz için teşekkürler:)
  • önemli, kesinlikle okunmalı. 2018'de 110k yapıp 1 saniye düşünerek gittim. 2020'de sınava girdim dostlar. şimdi 1den baslaycagim. kaybettiğim yıl önemli değil ama çok zorlu bir 2 yil gecirdim. bunu göz önünde bulundurun. teşekkürler hocam yazınız için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bingeathome -- 29 Temmuz 2020; 14:18:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bingeathome B kullanıcısına yanıt
    Hocam rica ederim:) okuduğunuz için çok teşekkürler
  • Up yararlı konu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.