Şimdi Ara

2021 yılında çıkacak olan konsolda Xbox'a özel oyunların listesi yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2021 yılında çıkacak olan konsolda Xbox'a özel oyunların listesi yayınlandı

Geçtiğimiz yıl yeni nesil konsollar çıktığı için özellikle bu yıl oyun anlamında daha dolu bir yıl bekleniyor. Özel oyun konusunda sorunları olan Xbox markasının, bu yıl içerisinde konsolda yalnızca Xbox'a gelecek olan oyunlarının bir listesi yayınlandı.

Ayrıca Bkz."Cyberpunk 2077, 8 yıl önce duyurulmasına rağmen yalnızca 4 yıldır geliştiriliyordu"

Listeyi yayınlayan Microsoft ayrıca önemli bir not da ekledi. Bu listede bulacağınız oyunlar yalnızca şu ana kadar duyurulmuş oyunlar. Microsoft, bu oyunlardan daha fazlasını bu yıl bekleyebileceğimizi söylüyor. Bahsi geçen oyunların listesini aşağıda bulabilirsiniz.

2021 Oyunları Listesi

Oyunların isminin üzerinde tıklayarak oyunun fragmanını izleyebileceğiniz sayfaya ulaşabilirsiniz.

Kaynak:https://www.vg247.com/2021/01/15/xbox-series-x-s-games-list/

• Bu listenin haricindekiler de var henüz. Güzel, yap gamepass bak keyfine. Kaliteli indie ler aralara serpiştirilmiş 1. Parti 3A lar. Gayet iyi seviyorum bu Gamepass'i..Uzat bacakları bas Download a :) Tüm bunlar dışında 3. Party oyunlarda geliyor yanlarında. Napıcam PS5 alıp 8 yıl gow veya last of us mu beklicem gelsin diye. Oyun oynamak için alıyorum makinayı süs dursun diye değil. Baktığın zaman bu oyunları yada benzerlerini ps de alacak olsam dünya para çıkacak cepten gerek yok.. Oyunsuz konsolmu alınır arkadaş al xbox bak keyfine... Oyun yok ps de oyun. Bak şimdi The Medium a basacağız uzanıp.. Sonra Stalker 2 ye basacağız misss..
  • xboxda oyun yok yaaaww

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Microsoft Flight Simulator Xbox'a mı özelmiş
  • Geçen yıl hellblade 2 için trailer çıkardılar yeni nesil için hani ne bi haber ne bir oynanış fragmanı bile yok

Sonra millet niye ps5 alıyor abi oyun yokki xboxda
  • Listeye bakınca xboxın neden hala stokta olduğunu anlayabilirsiniz
  • Konsol en çok hikaye tabanlı oyunlar için alınıyor.Bu da Xbox’ta yok ne yazık ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chillout

Listeye bakınca xboxın neden hala stokta olduğunu anlayabilirsiniz

Rica etsem türkiye dışında stok olan yer söyler misiniz?avrupa ve amerikada bulamadım bir türlü. Almak için arayistayim. Bildiğinizi paylasirsaniz sevinirim.

• Hepsini topla bi God Of War etmez.

• Bu listenin haricindekiler de var henüz. Güzel, yap gamepass bak keyfine. Kaliteli indie ler aralara serpiştirilmiş 1. Parti 3A lar. Gayet iyi seviyorum bu Gamepass'i..Uzat bacakları bas Download a :) Tüm bunlar dışında 3. Party oyunlarda geliyor yanlarında. Napıcam PS5 alıp 8 yıl gow veya last of us mu beklicem gelsin diye. Oyun oynamak için alıyorum makinayı süs dursun diye değil. Baktığın zaman bu oyunları yada benzerlerini ps de alacak olsam dünya para çıkacak cepten gerek yok.. Oyunsuz konsolmu alınır arkadaş al xbox bak keyfine... Oyun yok ps de oyun. Bak şimdi The Medium a basacağız uzanıp.. Sonra Stalker 2 ye basacağız misss..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 17 Ocak 2021; 15:22:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xbox ile ps arasında ki işlemci ve grafik kartı performans farkını bilen var mı?

xbox'ta daha iyi işlemci ve grafik kartı var olduğunu okudum ama değerleri bilmiyorum

• Sadece bu oyunların trailer'ını izledim.

İnsan şu oyunları yeni nesil için yapmaya utanır yahu, bunlar için harcanan zamana yazık. Çöp oğlu çöp oyunları yeni nesil diye çıkartmaktan bıkmadılar, lanet olsun bunların zihniyetine.

edit: diğer çöpleri de izledim. Geri kalana bakmaya gerek yok, şu listeden toplasanız 2 oyun çıkar, Halo ve Flight Simulator oynanır o kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 17 Ocak 2021; 15:9:5 >

• batdunyabat kullanıcısına yanıt
    Niye türkiye dışında arıyorsunuz, 6 küsürlere kadar düşmüştü en son
  • quote:

Niye türkiye dışında arıyorsunuz, 6 küsürlere kadar düşmüştü en son

Amerika ve avrupadan getirtme şansım var tanıdıklarla,o şekilde 4bin civarına gelecek konsol. Hemen hemen burdaki fiyatına yanına ps5 digital almayı planlıyorum. Sanırım sadece turkiyede stok olmasını kastettiniz.

• batdunyabat kullanıcısına yanıt
    İyimiş ama yanına ps5 alıcaksanız xboxı arada çalıştırın alet körelmesin malum oyun yok arada forza falan yapın
  • quote:

İyimiş ama yanına ps5 alıcaksanız xboxı arada çalıştırın alet körelmesin malum oyun yok arada forza falan yapın

Ağırlıklı olarak online oyun oynayan biriyim. Xbox live hizmetinden oldukça memnunum ayrıca fiyat olarakta oldukça uygun. Ps5 ı sadece exc. oyunlar için kullanmayı düşünüyorum. Iki markayida seven biri olarak gereksiz laflar hoş olmuyor. Iyi oyunlar.

• Bunlar Xbox'a özel kalsın zaten de bu F. Simulator 2021 olanı mı çıkacak da Xbox'a özel olacak o kısmı anlamadım?

• Bunlardan 5-6 tanesi AAA oyun. Ki halo infinite ve flight smulator aylarca oynanır. Yakında hellblade, doom, elder scrolls, fable vb daha sayamadığım bir sürü ıyun var gelecek. Ps de ne var. Miles morales mi.

• Sable'ın xbox konsole exclusive olduğunu bilmiyordum, grafikleri ile dikkat çeken bir oyun uzun süredir bekliyorum. CrossfireX gibi bir oyun için keşke exclusive olması için para harcamasalardı.
  • Chillout C kullanıcısına yanıt
    Liste fiyatına satılan bir yer var mı? 6 küsürleri geçtim ilk liste fiyatı olan 8 binleri bile göremedim. En ucuzu 10bin+

• BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt

The Medium, Halo, DarkTide, Flight Simulator sadece dişe dokunur oyunlar olarak gözüktü banada.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.