Şimdi Ara

2021 W206 C-SERISI ANA KONU (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
16
Favori
33.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şuanda x1 f48 kasa aracım var ama arkadan itişi daha önce 1 serisinde 6 yıl yaşamış biri olarak çok özlüyorum.
    Aslinda niyetim 2018-17 320d almak ancak fiyat olarak 2018ler boş donanıma rağmen 500+ seyrediyor. Böyle bir durum söz konusuyken 2019-20 model c200d comfort mı alsam diye düsünmeye başladım, sizler ne dersiniz? Donanım olarak nasıl bir arac? 160hp kullananlardanda motor olarak nasıl bir yorumları var merak ediyorum açıkçası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yavru S serisi,mükemmel oldu ancak bu fiyatlarla maalesef …

• 2021 W206 C-SERISI ANA KONU
    2021 W206 C-SERISI ANA KONU

• zotacing kullanıcısına yanıt
    Bmw yilin ilk yarisinda satis rakamlarinda mercedes’i gecti…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trexin

Bmw yilin ilk yarisinda satis rakamlarinda mercedes’i gecti…

Mercedes satamadığından değil, üretimde sıkıntı yaşadığından geri düştü

• Mevcutta w205 kasa aracım var, w206 ya ufaktan halleniyorum ancak w206 şehiriçinde resmi rakamlara göre 8.7 yakıyor... mevcut kasa yine resmi rakamlara göre 6.8 yakıyor. Normalde elektrik destekli yeni nesil motorun daha az yakmasını beklerdim. Bilgisi olan var mı?

• ciko1984 kullanıcısına yanıt

w205 hangi motor? makyajlı 200 4matic ise onda da elektrik desteği var. 206 150 kg daha ağır önceki nesilden. ayrıca 205 verileri wltp ye göre verilmemiştir büyük ihtimal.

• Yok hocam 2015 makyajsız kasa. Wltp standartı değişme durumu vs varsa bilemem ama aynı standart ise sıkıntı biraz.

• ciko1984 kullanıcısına yanıt

2015 de wltp yoktu 1 litre farkediyor değerler

• 2021 W206 C-SERISI ANA KONUSekizsilindiryoutube
    Söylemeden Olmaz serimizde bugün; uzun zamandır beklenen bir araç olan yeni Mercedes C Serisi'ni sizlere tanıtacağız. Diamond Auto'dan temin ettiğimiz bu aracın, Türkiye'ye giren ilk yeni Mercedes C Serisi olduğu firma sahipleri tarafından bize iletildi. Üstelik donanım olarak da neredeyse tüm opsiyonlara sahip olmasıyla öne çıkıyor. Ayrıca videomuzda sadece bu aracı tanıtmayacak, ayrıca galeride yer alan, bir önceki kasa W205 kasa Mercedes C Serisi ile de karşılaştıracağız. Bakalım özellikle iç tasarımı ile adeta bir yavru Mercedes S Serisi olan bu aracı beğenecek misiniz? Hep beraber göreceğiz. İyi seyirler.
    https://www.youtube.com/watch?v=GkiF2iNFt-k&feature=youtu.be

• quote:

Orijinalden alıntı: ciko1984

Yok hocam 2015 makyajsız kasa. Wltp standartı değişme durumu vs varsa bilemem ama aynı standart ise sıkıntı biraz.

Bendede 2015 makyajsız kasa C180 vardı İzmir içi 7-8lt lerde geziyordum şehirler arası 120kmh ile 5.5lt (İzmir-Bursa)

1.6lt Motor 156bg den 1.5lt 204bg yeni motora revize edildi ve ağırlık arttı.

Bu ciddi güç artışı ve artık wltp değeri verildiğide göz önünde bulundurulursa bence böyle daha gerçekçi bir tüketim değeri olmuş.

En kısa sürede W206 yı test etmeyi düşünüyorum. Aklımı kurcalıyor yine..

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.

Kokpit konusunda kesinlikle haklısınız. Hatta çok uzun yıllardır kullandıkları kokpitin daha eski kokpit lerden de pek farklı değil. Şuraya son 30 yıla ait 3 / 5 serisi ve C / E serisi kokpit resimlerini koysak, BMW'de çok çok fazla fark göremeyiz:):):) En dandik markalar bile ne kadar değişim geçirdi, BMW halen aynı sıkıcı kokpit.

• Şu tablet konsolu hiç sevemiyorum hele tr paketler boş olduğundan daha rezil görünecek. Yeni c e fiyatına yakın olduğu için beklentiyi karşılayamayabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: yildiz

Bendede 2015 makyajsız kasa C180 vardı İzmir içi 7-8lt lerde geziyordum şehirler arası 120kmh ile 5.5lt (İzmir-Bursa)

1.6lt Motor 156bg den 1.5lt 204bg yeni motora revize edildi ve ağırlık arttı.

Bu ciddi güç artışı ve artık wltp değeri verildiğide göz önünde bulundurulursa bence böyle daha gerçekçi bir tüketim değeri olmuş.

En kısa sürede W206 yı test etmeyi düşünüyorum. Aklımı kurcalıyor yine..

Alıntıları Göster

204 hp olan motor revize değil tamamen yeni ünite M254. 1.6 dan revize olan motor W205 makyajlıdaki 184 hp olan M264.

• quote:

Orijinalden alıntı: SertyAdams

Şu tablet konsolu hiç sevemiyorum hele tr paketler boş olduğundan daha rezil görünecek. Yeni c e fiyatına yakın olduğu için beklentiyi karşılayamayabilir.

bu tabetlerle gelecek tr ye

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.