Şimdi Ara

2021 SAMSUNG NEO QLED (mini/micro led) ve QLED TV SERİSİ ANAKONU (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
675
Cevap
28
Favori
74.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben de siteye baktım panel tipini belirtmemişler. Geniş izleme açısı Va modellerde de var ( özel bir kaplama kullanıyorlar onun için) ama dediğiniz gibi yurt dışında sitelerde bazı ülkelerde bazı modeller ips panel çıkabiliyormuş dikkat edin demişler. Ips panelse hiç bulaşmam 2019 modeli alırım, 2021 modeller bu gidişle 30 bin bandından girer ülkeye.

• smalsrol S kullanıcısına yanıt

Bende alacaktım ama seneye bıraktım zira 1 tane hdmi 2.1 olması ve One Connect Box olmaması nedeni ile vaz geçtim. Qn95 gelse düşünmeden alırdım ama oda abd için üretilmiş.

• guguk kullanıcısına yanıt

Ben de Qn95 istiyordum, normalde avrupaya geliyor bu modeller ama bu sene qn95 , 9n90 dan daha pahalı. Sanırım bu sebeple bize daha ucuz olan versiyon geldi. Ben Samsung destek ekibi ile de görüştüm, Qn95 gelmeyecekmiş malesef :(

• quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Bende alacaktım ama seneye bıraktım zira 1 tane hdmi 2.1 olması ve One Connect Box olmaması nedeni ile vaz geçtim. Qn95 gelse düşünmeden alırdım ama oda abd için üretilmiş.

Hocam ben destek ekibi ile konuştum, Va panele sahip dediler bilgin olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Qn95 in farkı ne Qn90 ile ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A50721E71

Qn95 in farkı ne Qn90 ile ?

Alıntıları Göster

Qn95 de one connect var tüm hdmi portları 2.1 panel va panel daha parlak ultra geniş açı özelliği vs

• Bu QN90A modeli VA panel mi IPS mi? Ülkemize gelen model QE-QN90A diye geçiyor ve QE ile başlayanlara IPS panel diyorlar. Bilgisi olan var mı? Samsung neden paneli VA mi IPS mi düzgünce cevap vermiyor ki Mediamarkt Vatan Teknosa hepsine sordum hiçbiri sattıkları ürün VA mi IPS mi bilmiyorlar?

• Exheo kullanıcısına yanıt
    85” dışında hepsi IPS olarak biliyorum. Avrupa sanırım tümüyle o şekilde hatta. US hdmi kutulu VA modeller gelmedi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aftermath666

85” dışında hepsi IPS olarak biliyorum. Avrupa sanırım tümüyle o şekilde hatta. US hdmi kutulu VA modeller gelmedi.

Sonunda Samsung Yetkili Satıcısı Harun Elektronik'teki görevli arkadaş Samsung'a ulaşıp yardımcı oldu. Türkiye'de satılan 65QN90A modellerinin hepsi ADS yani IPS panelmiş. Samsung amiral gemisi modelinde Türkiye'ye VA panel getirmemiş yani. Gerçekten şaka gibi.

• Az önce bende MediaMarkt da baktım. QN90A ya. IPS panel. Usb si 2.0 ve Hdmi 2.1 portu 1 Adet. Elemiş oldum..

• Soundbar yanında alınırsa, Soundbar da %50 indirim teklif edildi ama Q90 serisi soundbar larda TR ye gelmemiş. Gelir mi belirsiz..

• engin_cakir kullanıcısına yanıt
    Benim için son aday Philips 65PML9636 kaldı ancak onun da Hollanda fiyatını görünce şok oldum. 3.000 € 😀 Türkiye’de 31-32k fiyatla çıkacak demektir bu. Oled almak istemeyen insanların Türkiye’de pek alternatifi yok maalesef

Arkadaşlar QN90A VA PANEL RTINGS BAKIN.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beymen17

Arkadaşlar QN90A VA PANEL RTINGS BAKIN.

O Amerika'daki model. Bizim ülkemizdeki model ADS panel. Avrupa için QN95A var VA panel ve one connect box ile geliyor ancak Samsung o modeli de ülkemize getirmedi. LG oled parası isteyip de sadece ADS panel getirmek bildiğin hakarettir

• Bizi takan mı var zaten, yazık

• Exheo kullanıcısına yanıt

Bunu Önceden 1 Arkadaş Dile Getirmişti Hocam,Kimse Dikkate Almadı,20,25 Milyara Yakın Parayı İps Verenler Oldu Pardon Ads Panele Alan Zannediyorki Va Panelin Kralı Ama İps Panelin Çakması ,Ne Diyelim Şu Samsungdan Asla Test Etmeden Gözünüzle Görmeden Asla Asla Almayın İade Şansınız Yoksa Almayın Bu Yılda Qled Diye İpsleri Satıyor Deli Gibi Fiyatlara 

Q95A 2021 Va Panel Bunu Getirmiyor Çünkü 30 Milyar Belki Daha Fazla Olacak,Led Panele 30 Milyar Vermekte Ne Bileyim 

• Roronoa Zoro R kullanıcısına yanıt

Hocam böyle saçmalık olmaz ama ya. 65QN90A modeli 25.000 TL şu anda. Bu parayı Samsung'un amiral gemisi modeli diye verip de sonradan ADS yani IPS panel aldığını öğrenen bir kişi ne yapacak? Youtube'dan araştıran bir kişi QN90A'nın VA panel olanının incelemesini görecek yabancı kanallardan. Adam gidip aynı televizyon diye bu IPS paneli alacak. İşin daha komik olanı ise samsung.com.tr nin canlı desteğindeki kız bana panelin VA olduğunu söyledi. Bildiğin yalan söylüyorlar ya da kendilerinin bile bilgisi yok panelin ne olduğundan. Hadi ülkemize önem vermiyorsun o yüzden en berbat modelini getiriyorsun. Bari getirdiğin ürün hakkında doğru bilgi ver. Gerçekten yazık

IPS PANEL OLDUĞUNU NEREDEN ANLADIN BAŞKAN ÜSTÜNDE YAZIYOR MU

• Ürünün tanıtımını yapan çalışandan öğrendim. Ayrıca izleme açısını yan taraftan olacak şekilde yaparsanız, yanında da VA panel bir tv olunca ayrımı yapmak her kullanıcı için mümkün.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.