Şimdi Ara

2021 OPEL İNSİGNİA GRAND SPORT (ANA KONU) [Güncel Bilgiler Burada] (174. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.264
Cevap
55
Favori
341.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Passat Business 357.000 TL ye sıfır veriyorlarmış. Liste fiyatı 440.000 tl. Opel de fiyatlar bu kadar geliyor mu bilmiyorum.
  • werneke W kullanıcısına yanıt
    Evet haklısınız.
    Büyük şirketler için oldukça mantıklı tabi. Filo kiralayan bir firma için çok çok mantıklı.
  • snomask kullanıcısına yanıt
    Dizelmi passat

benzinli ama dizele de gerek yok sanırım. 6,7 lt / 4,5 lt yakıt oranı var.

O fiyat çok iyi
    Senede 20-30 bin yapan için oldukça mantıklı
    Tabi şöyle de bakmak gerek

Business giriş paket herhalde
    İnsignia da edition a denk geliyor desek baktım şimdi 2020 model olanlar 390 bin yazıyor

40 bin TL farkı az yol yapan adam kaç senede çıkarır
    Oturup hesaplamak gerek

Yalnız bir dip not , led matrix kullandıktan sonra edition paket yani halojen insignia yerine led matrix li astra tercih ederim
    Gerçekten o farlara alışan halojene dönmek istemez

giriş paket değil orta paket ama VW'de araç zaten boş geliyor. opel donanım sökmelerinden sonra karşılaştırma da yapamıyorum artık. en mantıklısı herhalde 2017-2018 model insignia'lar olabilir.

Valla belki de en mantıklısı olurda kiralama değil satın alma yaparsak 0km den beri kullandığım aracı almak olabilir
    Km takıntım yok 😀
    Araba 150 bin de ve trim sesi yok
    Çok problem yaşadım ama en son 80 binler de şanzıman değiştikten sonra ( şanzımanda problem yoktu yağ kaçağından gitti ) maşallah hiç sıkıntı olmadı
    Benimki de 2017 bu arada
  • bende gene 2017-2018 bakınıcam herhalde. düşük km tercihim. uzun süreli kullanıcam diye alıp satmak zorunda kalıyorum her daim ama olsun en azından hızlı satılıyor :)

• bugün anlaşmayı yaptım. 2017 model design alıyorum. satacağım kişi de vazgeçmezse cumaya almış olucam. gönül isterki excellence olsun ama fiyatlar beni aşıyor.

design'la enjoy arasındaki farkı da buraya yazayım. google da aratınca bir türlü bulamıyorsunuz.

design paket enjoy'la herşeyi aynı sadece design pakette Trafik İşareti Tespit Sistem ekstra. bunu ekleyerek yeni araç paketi oluşturmuşlar şirketler için.

https://www.opelim.net/panel/pdf-dosyalari/Insignia_Grand_Sport_MY19_FINAL.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snomask -- 26 Ocak 2021; 20:46:31 >
    Hayırlı olsun
    Ne olursa olsun iyi tercih
  • Merhabalar. 7 aydır. 1.5. gs enjoy kullanıyorum. 42bin de aldim 60bin oldu. Merak edenlere Artılarını eksiklerini yazayim.

Eksileri, benzinli araç surekli performanslı kullnirsanz 9 10 lt leri görürsünüz hep. Piyasada az olduğu icin w e göre ölü piyasasi. Donanımsal olarak en bosunda bile geri görüş olmalıydı. . Lastiklari pahali 245 18 olmasi.

Artilari, uzun yolda yuksek hizlarda veya ani manevralarda müthiş yola oturuyor, 245 ebat lastik olmasi belki biraz gürültülü ama inanilmaz yola yapışıyor

Kolayca kaymiyor.

Yolda giderken emin olun herkesin gözleri üzerinizde oluyor. Bim den a101 den dağıtılmış gibi vw ler gibi keisnlikle sıradan degil. İci cok genis. Benzinli 165 hp motor rampada veya gerektiginde uzun soluklu güç veriyor. Rampalarda Çoğu zaman dizel 3 leri c leri ve vw leri cok dikiz aynamda çırpınırken gördüm .

Liftbag bagaj sistemi cok çok kullanisli ve genis. Koltuklar yatti mi da fazlasiyla bagaj oluyor. sakin uzun yol 1o0 110 km ile 5.8 -5.9 lt lerde , sehir ici ise normal kullanım da 8,5 9 arasi yakitim.

Alinir mi? Neden alınmaz?

Alınır, farklı olsun siradan olmasin, sessiz güçlü olsun gerektiginde bastım mi gücü yaşatsın, dersen keisnlikle alınır. Ciddi bir güvenlik olsun araba yola yapmışsın dersen alinir.

Neden alınmaz, ben piyasaya uyarim siradan olayim dersen alınmaz, yakitta aşırı pintiyim dersen alinmaz,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• canakin03 C kullanıcısına yanıt
    werneke W kullanıcısına yanıt

@werneke teşekkürler. aracı bugün teslim aldım. artık her yere park edememe sorunu başlıyor yeniden :)

@canakin03 bence benzinli araç için iyi sonuçlar. enjoy'a orjinal geri görüş takıyor servisler. 1 yıl önce 2.000 TL civarında maliyeti vardı.

passat'ın en boş paketinde hiç bir şey yok.

geri görüş kamerası yok

hız sabitleyici yok

dijital klima yok

carplay, android auto yok

yağmur sensörü yok

far sensörü yok

anahtarsız giriş yok.

dolayısıyla boş insignia, passat'ın orta paketine eşit.

• Kazasız belasiz kullanın kardeşim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba grand sport enjoy insignia mevcut bende. mevcut ekranı kullanarak orjinal geri görüş kamerası takılabiliyor mu? android ara yüz kullanmadan, çünkü piyasada gördüğüm kadarıyla android arayüz ekleyip oraya ekliyolar.ben ona karşıyım arabanın orjinalliğinin bozulmasını istemiyorum.bu konu da yardımcı olabilen varsa çok sevinirim.

• onurdurak71 O kullanıcısına yanıt
    Evet orijinal kamera takılabiliyor. Hangi ilde yaşıyorsunuz. İstanbul Küçükyalı değer yapıyordu. Bazı servisler bilmiyor durumu. İnce bir kaç ayarı varmış. Diğer servislere biz öğrettik diyorlardı.
  • onurdurak71 O kullanıcısına yanıt

Ben geçenlerde taktırdım. Kamera hariç hiç bir ekstra aparat takılmıyor. Teyp sökülmüyor. Facebook da "ProOpel" grubuyla iletişime geçerseniz Ankara İstanbul ve bir kaç farklı ilde daha montaj yapıyorlar. Ayrıca şanzıman sıcaklığı ve yağ sıcaklığını da özellik olarak açtırdım. Sanırım şuan 1000tl kampanyalı fiyatları.

• earl2000 kullanıcısına yanıt
    Hocam adres veya telefon numarasi varmi yaptırdığınız yerle alakalı ? Facebook kullanmıyorum, bulamadım bu yeri.
  • 2017 model araçlarda aküsü biten oldu mu?

• bahadir3790 B kullanıcısına yanıt
    2018 Mart çıkışlı ama 2017 model bendeki ama bitmedi
  • bahadir3790 B kullanıcısına yanıt

Merhaba. Benim 2017 model araç. Geçen hafta araç çok zor çalıştı. Ekran açılmadı. Şerit takip, start stop gibi özellikler devre dışı kaldı. Aküden şüphelendim. Sonuçta 4 yıl olmuş. Ölçüm yapıldı değişmesi lazım ama idare eder istersen dediler. Akü başlarını söküp taktılar ve ekran ile diğer özellikler çalışmaya başladı. Mutlu akü için 1150, Varta akü için 1450 TL fiyat verdiler. Daha değiştirmedim. Şuan için bir sorun yok.

• 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.