Şimdi Ara

2021 MSÜ'nün Esasında Bir Deney Olması (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
6.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

7 satır yazı yazıp hiçbir şey yazmamak... İstatistik eldeki verilere göre yapılır. Boş keseden sallıyorsun. 90 net tytyi ygsye vurduğumuzda bile 2016-2017'de benzer sıralamalar gelmiş. Değişkenlik falan yok. Olan tek değişkenlik geçen sene +30dk ile olan yığılma ve bu seneki msünün tarihin en kolay sınavı olmasıyla netlerin spacex gibi uçması. 2021'de sınav bir kolay gelsin seni madara edeceğim bu forumda. Tam bir hayalperestsin umarım sınava girmiyorsundur yoksa feci moralin bozulur sıralamalar açıklanınca.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fushen

7 satır yazı yazıp hiçbir şey yazmamak... İstatistik eldeki verilere göre yapılır. Boş keseden sallıyorsun. 90 net tytyi ygsye vurduğumuzda bile 2016-2017'de benzer sıralamalar gelmiş. Değişkenlik falan yok. Olan tek değişkenlik geçen sene +30dk ile olan yığılma ve bu seneki msünün tarihin en kolay sınavı olmasıyla netlerin spacex gibi uçması. 2021'de sınav bir kolay gelsin seni madara edeceğim bu forumda. Tam bir hayalperestsin umarım sınava girmiyorsundur yoksa feci moralin bozulur sıralamalar açıklanınca.

Aptal herif. Anlamadığın şey sadece netlerin yükselmesi yığılma göstergesi değildir. Özellikle 120 soruluk bi sınavda. Bunu beynin almak istemiyo amip arkadaşım. Sana göre 7 8 sene yapılan her ygsde sallıyorum 100 net 20k getirmiş demi salak arkadaşım. Sınav kolay olur netler yükselir zor olur netler düşer bu her sene olur. 2020de olan şey bambaşkaydı amip beyinli olduğundan anlamak istemiyosun. Fotoğraftanda görüldüğü üzre 2020 tyt de yığılma olmadı. Senin gibi amip beyinliler +30 dakka verildi herkes 10 net artırdı hebele hübele desede ortala öyle bi durum yok. Peki noldu? Aytde matematiği fulleyen 2019 da 1600 kişiden 10 bine yükseldi. Hatta ayt matematikte 30 üzeri yapan sayısı 125 bin.Hatta istatistiklere bakarsan geçen sene ayt feni 30 üzerinde yapan tam 80 bin insan olduğunu görürsün. Basit mantıklı 60 üzeri ayt yapan 100 bin civarı insan var. Yığılmayı yararan tyt değildi tamamen aytydi. O yüzden tyt senin deyiminle msü 2021 gibi "kolay" gelse bile bu yığılma yaratmayacaktır. Daha fazla tartışmaya girmicem.

2021 MSÜ'nün Esasında Bir Deney Olması

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• generation z kullanıcısına yanıt

PĞFDSKŞLFSİDAFİLLİSADFİFSALŞDLİDFSAİŞFSADLASDDSALŞİLSAŞİD

• lebronlatif L kullanıcısına yanıt

2019 MSÜ'ye zor dediğin için hemen gittim tıpkı basımını alıp çözdüm. Sonuç: Sınavı 120 dakikada bitirdim ve en yüksek netimi yaptım.

Bir de netlerin yükselmesi yığılma göstergesi değildir demesi yok mu! İşte bu beni benden alıyor. Gerekçe olarak da 120 soru olmasından bahsediyor. Diyecek söz yok!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fushen -- 23 Haziran 2021; 20:1:54 >
  • quote:

2019 MSÜ'ye zor dediğin için hemen gittim tıpkı basımını alıp çözdüm. Sonuç: Sınavı 120 dakikada bitirdim ve en yüksek netimi yaptım.

Bir de netlerin yükselmesi yığılma göstergesi değildir demesi yok mu! İşte bu beni benden alıyor. Gerekçe olarak da 120 soru olmasından bahsediyor. Diyecek söz yok!

Tabi hemen alıp çözmüşsündür. Hatta 120 de 120 yapmışsındır. Adam daha msü leri çözmeden gelip burda yorum yapıyo harbi şaka gibi bi insansın

• tytnin kolay ya da zor olsun büyük bir fark yaratacağını sanmıyorum, herkes 3000 yukarı 5000 aşağı yapabileceği sıralamayı yapacak. aytde ise konu eksiği yok ve önceki seneler gibi 2-3 tatlı soru sorarlarsa eleyiciliği kıvamında bir sınav olur. 2019'dan bir tık zor bir sınav ve bir tık daha düşük bir sıralama bekliyorum

• Olum burada birbirinizi oldurmediginiz kaldı.2 gün sonra girecez salak gibi tyt çıkışı gelip buraya girmeyin.Pazar günü akşam buraya sadece iyi yapanlar yazacak sonrasında herkes başlayacak yığılma oldu şöyle oldu böyle oldu lakin tyt açısından bence çok bir şey fark etmeyecek.Geçen seneki 2x'i 100 parça düşünürsek bunun 80 parçası zaten ayt mattı.Tyt açısından da 30 dakika etkiledi abi nasıl etkilemedi 2k civarı 110 var 2019 yılında bu böyle miydi?Evet yıllar ilerledikçe sıralama öne atar ama 18-19 arası ne yaşandıysa 19-20 arası da o yaşanmalıydı ama olmadı.Pazar günü kolay bir ayt görürseniz işte boku yediğimizin habercisidir.Tyt istediği gibi gelsin ama adam gibi bir ayt sorulmadigi takdirde yine aynı tablonun benzerini görürüz.

MSÜ 21'i evinde yaylana yaylana cozuyon 2019 tyt mat ile arasında uçurum yok 20'de sınav daha zor gelmiş ama MSÜ 2 ay sonra yapıldı hatırlatırım bu sene o tabloyu görmedik bence tyt açısından da 2019 seviyesinden uzak bir sınav görmeyiz.Gidip çıkmış sınavları evde çözerseniz elbette iyi yaparsınız hocam veya sınava girmeden çoğu kişi iyimserdir en iyisi soruları görüp yorum yapmak.İşin garibi de burada 2 karşıt görüşü savunan taraf var ve bunlardan birisi bala Göte tutturacak sinav sonrası up çekip övünecek ama sadece karakter yapınızla yorum yapıyorsunuz.Bir olay hakkında çıkarımda bulunmak için önce olayın kendisini görmemiz gerek

• 2020 de hiç netler yükselmedi demedim. Dramatik bi yükseliş yoktu onu dedim. Konuşma tarzımda normalde hakaret eden biri değilim. Ama arkadaş başka gönderiler altında hakaretler savurup ego kasan biri. Bunun gibi troll tipler insanların morelini bozup felaket tellağı yapmaktan zevk alıyolar.

• Benim kitabımda bal diye bir şey yoktur. Dediklerim çıktığında elbette konuyu açacağım ki seneye girecekler hayalperestlere bel bağlayıp şok geçirmesin.

• Reis bildiğin maç, coin falan var mı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ANAWLİZ

• Biz söyledik arkadaşlar, ÖSYM külyutmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ŞinasiPaşa

Reis bildiğin maç, coin falan var mı

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1764CAEDD -- 29 Eylül 2021; 1:16:52 >
  • ŞinasiPaşa Ş kullanıcısına yanıt
    Onu bunu bilmem de Fenerbahçe yine şampiyon olamaz.

• quote:

2021 MSÜ'nün Esasında Bir Deney Olması 2021 MSÜ'nün Esasında Bir Deney Olması 2021 MSÜ'nün Esasında Bir Deney Olması 

• up up up boynumuza dola reis

• Vay awk

• matrix066 M kullanıcısına yanıt

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • richardfeymanınsaçı kullanıcısına yanıt

analizi koymusum

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.