Şimdi Ara

2021'in geri kalanında çıktığı ilk günden Xbox Game Pass'e eklenecek oyunlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2021'in geri kalanında çıktığı ilk günden Xbox Game Pass'e eklenecek oyunlar

Bildiğiniz gibi Xbox'ın Game Pass isimli hem PC'de hem de Xbox konsollarında kullanılabilen bir abonelik hizmeti bulunuyor. Bu hizmet ile aylık belirli bir ücret karşılığında büyük bir kütüphaneye erişim sağlayabiliyorsunuz. Bu kütüphaneye de hem geçmiş yıllarda çıkmış olan oyunlar hem de çıktığı ilk günden sisteme eklenen oyunlar bulunuyor.

Ayrıca Bkz.Oyun dünyasının yeni gizemi: PS5 özel oyunu Abandoned, Kojima'nın yeni Silent Hill oyunu mu?

Xbox'ın birinci parti stüdyolarının tüm oyunları ilk günden Xbox Game Pass'e ekleniyor bildiğiniz gibi. Birinci parti stüdyolar dışında anlaşmalı olduğu stüdyoların oyunları da ilk günden sisteme ekleniyor. Geçtiğimiz günlerde E3 2021 sunumunda da Xbox'ın bu yılki listesi biraz daha genişledi. 

Aşağıda bulabileceğiniz galeri kısmında Game Pass'e ilk günden eklenecek olan oyunların hem görselini hem de çıkış tarihi ve ismini bulabilirsiniz. Bu listedeki oyunların şu an için açıklanan oyunlar olduğunu hatırlatmakta fayda var. Yani geçmişte çıkış yapmış olan daha birçok oyunun sisteme ekleneceği söyleyelim. Listedeki oyunlar dışında ilk günden Game Pass'e eklenecek daha birçok oyun da bulunuyordur. Aylık olarak sisteme eklenen oyunları size güncel olarak aktarmaya devam edeceğiz.

İlk Günden Game Pass'e Eklenecek Oyunlar

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• Oyun almanın ne hissi kaldı ki digital sonuçta alıp bitirdiğim oyuna tekrar açıp oynadığım olmadı fiyat olarak Tr başa gelen en güzel şey örnek horizon 4 oynuyorum zamanında 400 liraya aldık 5 çıktı doğal olarak 5 geçiceksin bak bakalım fiyatlara 450 TL den başlıyor yanındaki pek çok oyun da cabası bence çok güzel bir fırsat
  • Game pass etkili bir uygulama ama oyun satın almanın verdiği hissi vermez.

• Oyun almanın ne hissi kaldı ki digital sonuçta alıp bitirdiğim oyuna tekrar açıp oynadığım olmadı fiyat olarak Tr başa gelen en güzel şey örnek horizon 4 oynuyorum zamanında 400 liraya aldık 5 çıktı doğal olarak 5 geçiceksin bak bakalım fiyatlara 450 TL den başlıyor yanındaki pek çok oyun da cabası bence çok güzel bir fırsat

• Oyunlar guzel ama hem kur farkindan hem de portfoyun genislemesinden dolayi gelecek zamma hazir olsun herkes.

• Yacatisma kullanıcısına yanıt
    Geleceğini tahmin ettiğiniz zam 10-20 tl bandında olursa bir sıkıntı olacağını hiç düşünmüyorum. Bir yandan oyunlara da yüksek miktarda zam geliyor, Microsoft'un Game Pass'e zam yapması da gayet yerinde bir hareket olur. Fakat zamanlaması çok önemli, özellikle PS5 ile olan rekabet en üst safhada olduğu bir zamanda.

• Parasının karşılığını fazlasıyla veren bir hizmet. Bu zamana kadar para harcayıp bu kadar memnun kaldığım başka birşey olmamıştır. Helal olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yine alabilirsin game pass üyeliği ile avantajlı bile olur.

• game pass ultimate güzel uygulama

• quote:

Orijinalden alıntı: Xit

yine alabilirsin game pass üyeliği ile avantajlı bile olur.

bunu bilmiyordum hocam sağ olun

• hala film alıyor musunuz?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2 aydır game pass kullanıyorum pc için ve memnunum. Benim için tek sıkıntı her oyuna türkçe yama kuramamak ve hangi oyunlara uwp damper benzeri yöntemle kurulup kurulmayacağını da bilmemek. 50gb oyun indir yamayı kurama..

• Oyun almanın hissi sadece collector's editionlarda var. çünkü eline fiziksel bir şey geçiyor. steamden oradan buradan aldığımız oyunlar zaten bizim değil. sadece sınırsız süreyle, belirli şartlar altında kiralık.

• quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

Oyun almanın hissi sadece collector's editionlarda var. çünkü eline fiziksel bir şey geçiyor. steamden oradan buradan aldığımız oyunlar zaten bizim değil. sadece sınırsız süreyle, belirli şartlar altında kiralık.

Haklısınız hocam, ben genelde collection olan ya da classic edition olan oyunları seviyorum.

• Soner_o7 kullanıcısına yanıt

Onu pratik bir şekilde çözerlerse ben de pc için alabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Soner_o7

2 aydır game pass kullanıyorum pc için ve memnunum. Benim için tek sıkıntı her oyuna türkçe yama kuramamak ve hangi oyunlara uwp damper benzeri yöntemle kurulup kurulmayacağını da bilmemek. 50gb oyun indir yamayı kurama..
  • Listede It Takes Two yu görmek istiyoruz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Off fena şeyler gelmiyor değil

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.