Şimdi Ara

2021- 2023 Honda Civic | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (1801. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
38.946
Cevap
305
Favori
2.222.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17991800180118021803
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vay beh.!
    Aralık ortasında Makyajlı Eco Exe’yi teslim aldım, fiyat 174. Çok pahalı aldık diyorduk, şimdi elegansa bu parayı istiyorlar. Şaka gibi, inanamıyorum yeminle 😱😱😱

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BOMBOM41 B kullanıcısına yanıt
    Hocam konuyu karıştırıyorsun ama, olmuyor öyle.

Bu araba bu para etmez diyorsan bu para eden araba olmalı ki aklında, kıyaslama yapmış mantık kurmuş karar vermiş diyelim.
    E sen hiç bir şey yapmamışsın, sadece bu arabaya çamur atmaya gelmişsin o zaman

185 bine cillop gibi Jaguar alınır, mesele ikinci el premium araba ise.
    Ama Jaguar orta direk arabası mı? Farı kırılsa neyi satıp yaptıracaksın o farı? 15-20 bin lira ise mesela. Motor yatak sardı bozuldu masrafı çıktı 120 bin lira, neyle yaptıracaksın?

Hem konumuz orta direk mi? O nereden çıktı? Forumda asgari ücretli sıfır araba alamıyor diye yakınan binlerce üye var da akıl mantık işi mi asgari ücretli çalışan vasıfsız adam niye illa sıfır araba almak zorunda? Orta direk..... neise.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

Hocam konuyu karıştırıyorsun ama, olmuyor öyle.

Bu araba bu para etmez diyorsan bu para eden araba olmalı ki aklında, kıyaslama yapmış mantık kurmuş karar vermiş diyelim.
    E sen hiç bir şey yapmamışsın, sadece bu arabaya çamur atmaya gelmişsin o zaman

185 bine cillop gibi Jaguar alınır, mesele ikinci el premium araba ise.
    Ama Jaguar orta direk arabası mı? Farı kırılsa neyi satıp yaptıracaksın o farı? 15-20 bin lira ise mesela. Motor yatak sardı bozuldu masrafı çıktı 120 bin lira, neyle yaptıracaksın?

Hem konumuz orta direk mi? O nereden çıktı? Forumda asgari ücretli sıfır araba alamıyor diye yakınan binlerce üye var da akıl mantık işi mi asgari ücretli çalışan vasıfsız adam niye illa sıfır araba almak zorunda? Orta direk..... neise.
    Jaguar ne alaka yok Ferrari de bari...

• quote:

Orijinalden alıntı: wolfram39

Vay beh.!
    Aralık ortasında Makyajlı Eco Exe’yi teslim aldım, fiyat 174. Çok pahalı aldık diyorduk, şimdi elegansa bu parayı istiyorlar. Şaka gibi, inanamıyorum yeminle 😱😱😱
    ama şöyle bir durum var hocam , elegance ile exe arasında neredeyse hiç fark kalmamış.
    deri koltuk , 17 inç jant ve anahtarsız çalıştırma dışında herşey aynı.

ama genede elegance pahalı. fakat şuda var o phalı bu alınmaz diye diye alacak pek bişey kalmadı.
    2.elde bile elle tutulur araba yok makul fiyatta.

• chinawhite C kullanıcısına yanıt
    Evet makyajla birlikte fark azaltılmış, ben de Exe ile elegance arasında kalmıştım, elegans 163tü o zaman. Fakat elegancetaki koyu renk jantları yakıştıramadım araca, sadece Jant/lastik farkına da 6bin TL dedikleri için gittim, 174e Exe aldım işte, iyi ki de almışım.
    Anahtarsız çalıştırma da ayrı bir güzellikmiş.
    Deri koltuklar kullanımı kolay değil ama görüntüsü kesinlikle çok iyi 👍🏻

Kesinlikle öyle, kafanıza yattığı an alın geçin, ben 2 ay kadar araştırdım ve bu sürede en az 10-13 bin TL fazla vermiş oldum.
    Siz de eğer niyetiniz varsa 5 dk beklemeyin, gidin yarın kaporasını verin.

• quote:

Evet makyajla birlikte fark azaltılmış, ben de Exe ile elegance arasında kalmıştım, elegans 163tü o zaman. Fakat elegancetaki koyu renk jantları yakıştıramadım araca, sadece Jant/lastik farkına da 6bin TL dedikleri için gittim, 174e Exe aldım işte, iyi ki de almışım.

Kesinlikle öyle, kafanıza yattığı an alın geçin, ben 2 ay kadar araştırdım ve bu sürede en az 10-13 bin TL fazla vermiş oldum.
    kaporasını vericemde önce arabamı satmam lazım:)

birşey danışmak istiyorum size yardımcı olursanız çok sevinirim.sadece 2 sorum olacak.

aracınızın şehiriçi yakıt tüketimi ortalama nasıl.benzin lpg sanırım sizinkide.
    ben sıklıkla şehiriçinde kullanıcam. merak ediyorum.
    şuanki arabam opel astra 2013 1.6 edition benzinli hiç tüp taktırmadım :)

diğer sorumda şuan eco elegance sıfır dediğim gibi 175 bin, 2.el 2018 modeller 155 bin ve 20-30bin kmde.
    sizce aradaki farka gidip sıfır almak daha mı mantıklı.

Hemen satın beklemeyin öyleyse :))

Full şehir içi kullanımda, 120tl lik LPG ile 320km’nin altına düşmedim hiç, daha uzun gittiğini yazanlar var ama nasıl gidiyorlar bilmiyorum ben kasmıyorum.

Uzun yolda-çok az şehir içi de var- aynı miktar LPG ile 110-150km hız aralığında 390km yaptım.

1.6 astradan sonra bu tüketimler sana ilaç gibi gelir bence😁😁😁

Ben de araştırma aşamasında 2.elle başladım, baktım ki derdi bitmiyor 2.elin, sarı sitede zaten doğru söyleyeni bulmak zor, bir de dedim 2.ellerin fiyatları sıfırı geçmiş, o sebeple döndüm sıfır aldım. İyi ki de almışım.

• quote:

Hemen satın beklemeyin öyleyse :))

Full şehir içi kullanımda, 120tl lik LPG ile 320km’nin altına düşmedim hiç, daha uzun gittiğini yazanlar var ama nasıl gidiyorlar bilmiyorum ben kasmıyorum.

Uzun yolda-çok az şehir içi de var- aynı miktar LPG ile 110-150km hız aralığında 390km yaptım.

1.6 astradan sonra bu tüketimler sana ilaç gibi gelir bence😁😁😁

Ben de araştırma aşamasında 2.elle başladım, baktım ki derdi bitmiyor 2.elin, sarı sitede zaten doğru söyleyeni bulmak zor, bir de dedim 2.ellerin fiyatları sıfırı geçmiş, o sebeple döndüm sıfır aldım. İyi ki de almışım.
    çok teşekkür ediyorum samimi yorumlarınız için.
    içimi rahatlatan cümleleri duymak güzel.
    ben aracımın ilk sahibiyim hep benzinli kullandım ama benzin parasına , daha iyi araba alırdım. fırsat olmadı zamanında.

başka sorum olursa rahatsız ederim sizi.iyi geceler

Rica ederim.
    Her zaman.

İyi geceler.

• Otv+mtv indiriminde 30haziran fiyati eco exe nin 140bin tl idi

cevap yazarken bu aracı inceliyordum da; 170 bine veriyorlar 2012 dizel otomatik Jag

• tilgaz kullanıcısına yanıt
    az önce ilan gördüm 2018 eco elegance ama exe led far taktırmış deri koltuk yaptırmış ama siyah! 140 bin istiyor, 50 bin hasar kayıtlı.

bi de uyuz oluyor çoğu insan ; gitmiş elgance (anahtarsız çalıştırma yok) araca FULL + FULL diye yazmış açıklamaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 10 Ocak 2020; 8:38:22 >
    Paran yoksa almazsın, C sınıf alırım ben.

• 2020 model civic ile aranızdayım inş. birkaç gün kaldı

Bu araçın hız göstergesinin rengini değiştirebiliyor muyuz arkadaşlar.
  • habip07 H kullanıcısına yanıt
    Sanırım hayır ama ben de merak ediyorum bi bilgisi olan var mıdır?

• wolfram39 W kullanıcısına yanıt
    Ne kadar kapora verdiniz

• TeknolojiErbabı T kullanıcısına yanıt
    What ??

• Herkese merhaba;
    Araç alım öncesinde bir süredir karar vermeye çalışıyordum flame xpack corolla ile eco elegance arasında. Bu platformda da baya bir fikir alışverişi yapmıştık. Dün itibariyle eco elegance ı almış bulunmaktayım. Ay sonuna doğru gelecek. Düşünenler için bayilerde doğru düzgün araç yok araçlar daha gelmeden satılıyor. Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim
  • quote:

He he 5 dk düşünmesin hemen alsın değil mi honda yetkili satıcısı satış temsilcisi...

• quote:

Orijinalden alıntı: hayzınbergk

Herkese merhaba;
    Araç alım öncesinde bir süredir karar vermeye çalışıyordum flame xpack corolla ile eco elegance arasında. Bu platformda da baya bir fikir alışverişi yapmıştık. Dün itibariyle eco elegance ı almış bulunmaktayım. Ay sonuna doğru gelecek. Düşünenler için bayilerde doğru düzgün araç yok araçlar daha gelmeden satılıyor. Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim
    Başka bir satış temsilcisi daha... He he millet işi gücü bırakmış deli gibi civic alıyor...koşun koşun kaçırmayın...

• 
Sayfa: önceki 17991800180118021803
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.