Şimdi Ara

2021- 2023 Honda Civic | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (1797. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
38.967
Cevap
305
Favori
2.226.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17951796179717981799
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    nereden oldugu onemli mi? araba ariza isigi yakmis

servis bujiyi degistirmis. bozuk degilse neden degistirmis? bozuksa neden para almis?

senin gibilere mustehak bu servisler o ayri :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cseyfe

nereden oldugu onemli mi? araba ariza isigi yakmis

servis bujiyi degistirmis. bozuk degilse neden degistirmis? bozuksa neden para almis?

senin gibilere mustehak bu servisler o ayri :)
    Tamam tamam sen haklısın sıkıntı yok. Ben sıfır aldığım araçlarımı bile lüzumsuz gördüğüm için yetkili servise götürmem bu arada.
  • chevymel1 C kullanıcısına yanıt
    o tercih meselesi

ama 6 aylik arabaya da 2000 tl verilmez yani. 2 yil garantisi var arabanin. servisin gorevi de sebebini bulmak ve gidermek
  • quote:

Orijinalden alıntı: cseyfe

o tercih meselesi

ama 6 aylik arabaya da 2000 tl verilmez yani. 2 yil garantisi var arabanin. servisin gorevi de sebebini bulmak ve gidermek
    Garantilerle ilgili birtakım şartlar var. Yakıt sorunları garantiye girmez yasal olarak. Arkadaşın aracında da yakıt sorunundansa aldığı benzinlik masrafı karşılar. Araçta bir arıza varsa servis garantiden istesede istemesede eşşek gibi yapmak zorunda. Sorunun neden oluştuğuyla ilgili bir anlaşmazlık varsa bunu çözecek yetkili makamlarda bellidir. Burada atıp tutmaya kötü niyetli haraketlere gerek yok. Tartışmayı uzatmamak için sana şöyle söyliyim. En iyi araba seninki, en iyi servis seninki, en iyiye sen ulaşabiliyorsun. Biz honda kullanıcıları olarak hiç hakettiğimiz seviyede hizmete ulaşamıyoruz. OK? Arabanla mutluluklar kardeşim. Allah kaza bela vermesin önemli olan o.

• chevymel1 C kullanıcısına yanıt
    servisin yakit sorunu oldugunu ispatlamasi gerekir. ortada ispat yok

kaldi ki analizler yakitta sorun yok diyor.

konu honda mercedes audi degil. hangi marka garantideki arabaya 4 buji degistirip 2000 tl isterse bu tek kelimeyle hirsizliktir. kullanici hatasi desen, bu adam napmis olabilir bujilere?

tuketici mahkemesine gitsen, hakkini arasan daha mi kotu olur yani? 2000 degil 20 tl bile olsa haksiz kazanc bu.

ama sizin gibi insanlar oldukca honda servisleri daha cooook oper. aynen hirsiz servisleri savunmaya devam edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cseyfe -- 27 Aralık 2019; 18:1:59 >
  • cseyfe kullanıcısına yanıt
    Yakıtı araç yakamazsa bujiler hasar görür (yağlanma, kurum vs)
    Servisin suçu ne?
    2000 TL ödersin, servisten yakıttan kaynaklı olduğu yazısını alırsın, yakıtı aldığın fişle beraber tüketici haklarına gidersin parayı alırsın.

Arıza araç kaynaklı değil yakıt kaynaklı.
  • fth F kullanıcısına yanıt
    analizler yakitta sorun yok diyor?
  • chakra7o C kullanıcısına yanıt
    Siz bu soruyu bir de Toyota forum sayfasında sorun. Civic sayfasında kimse size Toyota alın demez!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokhann_75 G kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bana toyota alin diyin demiyorum ki iki araç arasindayim diyorum ben olsam bu soruya civic alin çünkü ile başlayan cümle ile devam ederdim o yüzden kullananlara soruyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhann_75

Siz bu soruyu bir de Toyota forum sayfasında sorun. Civic sayfasında kimse size Toyota alın demez!
    Kendi adına konuş..
    Bence ne toyota ne honda beş para etmez git vw al paşa paşa bin...

• quote:

Orijinalden alıntı: chakra7o

Hocam ben bana toyota alin diyin demiyorum ki iki araç arasindayim diyorum ben olsam bu soruya civic alin çünkü ile başlayan cümle ile devam ederdim o yüzden kullananlara soruyorum
    Civic alma çünkü kaporta ince elin değse içeri çöküyor, boya ince 2 yıla kalmaz tampon~ kaput~ çamurluk nokta nokta izden geçilmez , tamponlar oyuncak araç plastiği bastırınca cırt ayse teyze misali, iç malzeme kalitesi B segmenti polo ile eş değer hatta bir çok yerde polo daha iyi, halen eski pikselleri sayılan ve hızı yavaş saçma navigasyon ekranı, Çanakkale savaşından kalma aynı eski güçsüz motor, 6 yıl garantili ama aslında değil, trimlerde, kaynaklarda hatalar, trimlerin yerinden çıkması, plastik aksam kalitesiz montaj işçilik...

Toyota nın hondadan iyi yanı teknoloji sunmakta korkmaması, işçilik montaj kalitesi, daha japon ruhu, motoru daha iyi ve güçlü, garanti konusunda daha iyi...

Başka bi fark yok. Geri kalan hepsi birbirine yakın.
    İkisine de bulaşma vw al geç bin git..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BOMBOM41 -- 31 Aralık 2019; 11:49:26 >

• chakra7o C kullanıcısına yanıt
    Honda 2016 yılında yeni kasasını çıkardı, 2019 yılında makyaj yedi. 2-3 sene sonra yeni kasaya geçiş yapar. LPG kullanacaksanız atmosferik motor sonuçta...
    Toyota 2019 yılında yeni kasayı çıkardı, makyaj yemesi, bir üst kasaya (yeni kasa) geçmesi en az 6 sene, Hibrit atmosferik.
    Yakıt olarak Toyota bariz önde. Atmosferik alacaksanız hangi aracı tercih edeceğinize kendiniz karar verin. Toyota da 10 bin bakım mevcut. Ama bakım maliyeti nedir, bilmiyorum. Honda Civic LPG yıllık bakım maliyeti dizel bir aracın iki katı.
    Otomatik alacaksanız Honda Civic, Toyota maalesef bu konuda sınıfta kalıyor.
    Yukarıda birisi Polo demiş, kibrit kutusu almayın, yazık günah o paralara... Uzakdoğu olsun çamurdan olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhann_75 -- 31 Aralık 2019; 12:4:20 >
  • Kendi adıma konuşuyorum zaten, yazıyı yazarken yanımda kimse yoktu. Kişisel bilgi paylaşımında bulundum. Sen kaç kişiyle yazıyorsun???

• quote:

Orijinalden alıntı: BOMBOM41

Civic alma çünkü kaporta ince elin değse içeri çöküyor, boya ince 2 yıla kalmaz tampon~ kaput~ çamurluk nokta nokta izden geçilmez , tamponlar oyuncak araç plastiği bastırınca cırt ayse teyze misali, iç malzeme kalitesi B segmenti polo ile eş değer hatta bir çok yerde polo daha iyi, halen eski pikselleri sayılan ve hızı yavaş saçma navigasyon ekranı, Çanakkale savaşından kalma aynı eski güçsüz motor, 6 yıl garantili ama aslında değil, trimlerde, kaynaklarda hatalar, trimlerin yerinden çıkması, plastik aksam kalitesiz montaj işçilik...

Toyota nın hondadan iyi yanı teknoloji sunmakta korkmaması, işçilik montaj kalitesi, daha japon ruhu, motoru daha iyi ve güçlü, garanti konusunda daha iyi...

Başka bi fark yok. Geri kalan hepsi birbirine yakın.
    İkisine de bulaşma vw al geç bin git..

Alıntıları Göster
    Senin Polo'nun direksiyonu çevirince lastiği şasiye sürtüyordu Doğuş oto da kabul etmiyordu o iş ne oldu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Acil Stop

Senin Polo'nun direksiyonu çevirince lastiği şasiye sürtüyordu Doğuş oto da kabul etmiyordu o iş ne oldu?

Alıntıları Göster
    Hatta yutturabildigine DSG arızasınida kitliyordu aynı servis neyse herkese kazasiz, belasiz iyi seneler..

• quote:

Alıntıları Göster
    Lastiğin şaseye sürtme durumu hiç yoktu.. Kafandan uydurma... Sanırım balatalar yeni olduğu için ses geliyordu şu an sıkıntı yok. Düzeldi yani.

Yeni yılın ilk mesajı sana nasipmiş..

• https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/140608556

İyi seneler dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: tilgaz

Hatta yutturabildigine DSG arızasınida kitliyordu aynı servis neyse herkese kazasiz, belasiz iyi seneler..

Alıntıları Göster
    2 hava yastıklı, kampana frenli B sınıfı araca Civic parası verenlere herşey müstehak.

• Honda civice 2020 yılında tahmini olarak ne kadar zam gelir acaba?

• quote:

2 hava yastıklı, kampana frenli B sınıfı araca Civic parası verenlere herşey müstehak.

Alıntıları Göster
    2019 larda önde 4 adet ve tüm kapılarda perdeler dahil 6 hava yastığı var bilmeden KARALAMA...Araştır öyle gel...

• 
Sayfa: önceki 17951796179717981799
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.