Şimdi Ara

2021 F/P OTEL FIRSATLARI (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.331
Cevap
161
Favori
375.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yerli iki erkeği almamalarının en büyük nedeni bizim Türk aileler,tek Türk erkek istemiyorlar korkuyorlarmış. Gördüklerinde hemen şikayet ediyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 8 Mayıs 2021; 11:42:33 >
  • Mayıs sonuna kadar aşı vurulmayacagim kesin bu nedenle uhd tatilimizi iptal etme kararı aldık, Çıralı bölgesinde oda kahvaltı 6-7 gece konaklama düşünüyoruz bungalov tarzı tesislerden tavsiye edebilen var mı, bir tanesi balkonda serpme kahvaltı şeklinde hizmet veriyormuş ama kısmet bize uyan tarihlerde yer yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mayıs sonuna kadar aşı vurulmayacagim kesin bu nedenle uhd tatilimizi iptal etme kararı aldık, Çıralı bölgesinde oda kahvaltı 6-7 gece konaklama düşünüyoruz bungalov tarzı tesislerden tavsiye edebilen var mı, bir tanesi balkonda serpme kahvaltı şeklinde hizmet veriyormuş ama kısmet bize uyan tarihlerde yer yok

• quote:

Orijinalden alıntı: alikkkk

Mayıs sonuna kadar aşı vurulmayacagim kesin bu nedenle uhd tatilimizi iptal etme kararı aldık, Çıralı bölgesinde oda kahvaltı 6-7 gece konaklama düşünüyoruz bungalov tarzı tesislerden tavsiye edebilen var mı, bir tanesi balkonda serpme kahvaltı şeklinde hizmet veriyormuş ama kısmet bize uyan tarihlerde yer yok
    Merhaba hangi tesis bahsettiğiniz yer size Adrasan tarafındaki otelleri de öneririm?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • dropby23 D kullanıcısına yanıt
    Maji village idi bahsettiğim tesis temmuz ilk iki haftasında musaitlik yok, Adrasan veya Çıralı bu tarz tesis tavsiyelerine açığım mümkün olduğunca otel ortamından izole..

• quote:

Orijinalden alıntı: alikkkk

Maji village idi bahsettiğim tesis temmuz ilk iki haftasında musaitlik yok, Adrasan veya Çıralı bu tarz tesis tavsiyelerine açığım mümkün olduğunca otel ortamından izole..
    Benim araştırdıgim 2 yer oldu Arkadaş otel ve Eren hotel adrasan da

• Merhaba Arkadaşlar,

Ağustos 2021 döneminde eşim ben ve iki küçük çocuğumuzla aqua parkların küçük çocuklar için kullanışlı olduğu, mini club ve gün içerisindeki eğlence aktivitelerinin aynı zamanda kum ve denizin güzel olduğu çocuklarımız ile güzel bir tatil geçirirken yiyecek ve içecek olarakta hizmetlerinden memnun kalacağımız bir yer arıyordum. Bütçemi maximum 10.000TL olarak belirlemiştim. Araştırmalarım sonucunda aşağıdaki otellerde karar kılmış fakat hangisine gitmemiz gerektiği ile ilgili tam olarak yeri netleştiremiyordum.

1. Zeynep Otel (F/P olarak 1. önceliğimdi)
    2. Sunis Kumkoy Beach Resort Hotel (F/P olarak 2. önceliğimdi)
    3. Granada Luxury Beach (F/P olarak 3. önceliğimdi. Otel küçük)
    4. Ali Bey Park (Tam ailecek güzel bir tatil geçireceğimiz yer olarak düşünüyordum fakat fiyat aşıyordu)

Taki @Diverso yetkilisi Çoşkun Bey ile tanışana kadar. ETS, jolly ve daha bir çok firma ile görüştüm ama Çoşkun Bey'in ilgisi alakası oteller hakkındaki doğru yönlendirmeleri ve kararımı vermemdeki 4 günlük süreçte devamlı telefon açıp ilgilenmesi bizi çok memnun etti.

En sonunda en çok gitmek istediğim otelin Sueno Hotels Deluxe Belek olduğu ( bu arada hem Sibel Can hayranıyım :) kendisine ilettim fakat bütçemi aştığını bildirdim. Kendiside sağ olsun uzun görüşmeler sonucunda Sueno Hotels Golf Belek fiyat bir daha uygun olduğu ve deluxe 7/24 ring olduğundan dolayı tavsiye etti. Ali Bey Park'a o kadar para vereceğime Sueno'da kalırım bir tık daha fazlasını veririm dedim ve Sueno hotele rezervasyonumuzu bu gün itibariyle yaptırdık. Çok güzel bir tatil geçirmemizde bizi doğru yönlendirdiği ve ilgili olmasından dolayı kendisine teşekkür ederim.

Saygılarımla,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toprakyalin -- 8 Mayıs 2021; 22:13:22 >

• toprakyalin kullanıcısına yanıt
    Yazınızı okudukca eyvah eyvah diyordumki devaminda umut ışığı doğdu , cocuklari zeynep otelde hangi aquada oynatacaksınız, sunis i direk gecin , granada beach aile olarak zaten düşünmeyin (kalabalik) derken alibey i gördüm evet cok güzel bir aile oteli derken sueno delux te karar kılmanız olayi bitirmistir , mantıklı bir tercih şimdiden iyi tatiller.

Forumda okadar cok Suenocu varki bende cok merak etmeye basladim arayislarim hala devam ediyor. Son 3 Otelde hayal kirikligi idi. Bakalim nasil bir yer olacak bu sefer.

• @fettah teşekkürler.

@suganday daha önce gittiğim oteller voyage, rubi platinum, seven seas blue, long beach otelleriydi bunlardan memnun kalmıştım. Sadece gypsophila holiday village ortalama bir oteldi. Sonrasında 1.5 yıldır tatile çıkamadığım ve için tatili riske atmak istemediğimden dolayı bütçenin üzerine çıkıp erken rezervasyonu kaçırmış olsakta sueno yu tercih ettik. İnşallah sizde gönlünüze göre bir yer bulup istediğiniz tatili gerçekleştirirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Titanik Golf deluxe Belek bakabilirsiniz geçen sene oradaydım önerebilirim. Bütçem fazla derseniz D-maris Marmaris veya Susesi'ni öneririm.

• Arkadaşlar pandemi kurallarının uygulandığı daha butik ve denize yakın bir otel önerebilir misiniz çok kalabalık olmayan antalya bölgesinden

• dropby23 D kullanıcısına yanıt

Kimera çıralı

• Vallahi kılıfını uyduran otele gidiyor bi arkadaş ayarlamış oteli tatile gitmiş dün Bodruma.
  • sorrento kullanıcısına yanıt

Fiyatlar turiste göre ucuz bize göre pahalı değil; TL ye çevirsen aynı otel aynı oda aynı zaman dilimi için aynı parayı ödemişiz ama turistlerin gidiş dönüş uçak biletleri ve transferler ücrete dahil. Aynı otelde aynı oda tipinde 2 kat fazla paraya kaldığını turiste söyleyince inanmıyor; inanamıyor! Bu sizin ülkeniz böyle birşey olamaz diyor! Zor ikna oluyor adam.

• needacar kullanıcısına yanıt
    Aynen bende yaşadım dediğinizi,inanmıyor turistler gözleri açık diniliyor. İçindende kim bilir nasıl dalga geçiyorlardır halimizle.

Setur Coşku bey sizi doğru yonlendirmis. Bu otellere gittikten sonra saydığınız oteller sizi tatmin etmezdi. Suenolar yiyecek, içecek,alkol ve çocuk oyun alanları konusunda memnun edecektir.

Bugun aynısını arkadaşım kaldığı otelde yaşamış. Almanya dan turist 20 gece otel konaklamasi arti uçak bileti ve transferler dahil 700 euro ödemiş. Bizim arkadaş aynı dönemde ama 18 gece sadece otel için 900 euro ödemiş. Turist hem çok kazanıyor bize göre hem de az ödüyor

Turiste ucuz bize pahalı demekteki kastımı mesajımın devamında yazmıştım. 700 Euro dediğimiz fiyat örneğin turist için gayet makul denilebilir her şey dahil bir otel için. Biz ise 700 Euro’yu 10 ile çarpınca 7 bin lira ödemiş oluyoruz aynı otele.

Yani turist 700 birim öderken biz 7 bin birim ödüyoruz. Yani bize daha pahalı işte paramız pul olduğu için, daha nasıl anlatayım ?

Adam 15 günlük asgari ücretiyle bu parayı öderken bizim 2,5 - 3 aylık asgari ücretimize tekabül ediyor.

• 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.