Şimdi Ara

2021 F/P OTEL FIRSATLARI (211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.331
Cevap
161
Favori
375.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben anlamadım hizmette eşitlik yok o zaman bizde vardı.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • metilkobalamin M kullanıcısına yanıt

Bizlik sıkıntı yok da, (dediğim gibi ben az ödedik deyip kendimi avutuyorum) deluxe te kalanların verdiği paraya ayağına gözleme getiren oteller var. :)

akşam saat 9 gibi lobide bir garsondan çay ve içecek bi kaç şey daha istedik maç izlerken. 3.isteyişimizde hatırlayıp getirdi. Çocuk sabah 8den beri çalışıyormuş. Onun da bir suçu yok anlayacağınız. Ondan sonra kalktık kendi çayımızı kendimiz aldık tabi ama bu otelin çalışanlarına bu denli eziyet etmesi hiç hoşumuza gitmedi. Ve o an orada bulunan diğer otel müşterileri de aynı şeylerden şikayetçi olduklarını dile getirdi. Demek bize denk geldi sipariş getirmeyen, yoğunluktan isteneni unutan elemanlar:)

siz beğendiğiyseniz her sene gidin, ben beğenmedim diyorum ve kendimce neyi beğenmediğimi de söylüyorum, hala "yok neyini beğenmedin, bilmem ne"yapmanın lüzumu yok.

otelin beğenmediğin özelliklerini söylemek de suç oldu. Artık yorum paylaşmayalım bari. Zeynep otel tartışmalarına döndü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayhanbusra -- 17 Eylül 2021; 1:15:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Asla cevap vermekle uğraşmayın haklı çıkamazsınız. Çünkü aynı kişiler birden çok hesapla yazıp özellikle benim önerdiğim f/p otelleri sırf inat uğruna karşıt görüşlerle konuyu saptırmaya çalışıyorlar

yarın maxx royal 5000 tl 5 gecesi alsın herkes pişman olmazsınız desem , orada akşama doğru dağdan keçiler iniyor rezil otel derler o kadar eminim.

• gorkemnalbant G kullanıcısına yanıt

Rixos Belek’i aradım, etmediler:)

Sampuan ve duş jeli bitti dediler. Sadece saç kremi kalmış. Bize bu sekilde söylendi. İletilen kagit son gece konaklamasi olanlara iletiliyor. Check out ile ilgili bilgilendirmeler yer alıyor. Sizin son gününüz değil miydi?

• atesoku kullanıcısına yanıt
    Hocam baktım bize 3 vücut losyonu, 1 adet saç kremi koyulmuş, şampuan koyulmamış. Evet son günümüzdü ama geçen sene koymamışlardı böyle bir kağıt ondan tuhafıma gitti :)

• Zerathull kullanıcısına yanıt
    Hocam geçen sene arkadaşım titanic deluxe golf belekte 2 gece konaklamıştı isterseniz bir sorabilirsiniz.

• kayhanbusra K kullanıcısına yanıt

Hocam bu arada bilgilendirme için yazıyorum. İki otel arasında o kadar fiyat farkı yok. Aradaki oran genelde %30-35 civari oluyor. Deluxe oda hızlıca dolduğu için süit oda fiyatı söyleniyor her yerde. Onun fiyatı dediğiniz gibi iki katı.

Gloria serenity i arayıp sorar mısınız?

Otel şu an tam kapasite dolu olduğu için tedarikte sorun yaşanıyor sanirim. Checkout bilgilendirme kağıdını otel bu sekilde dolu olduğunda iletiyorlar. Siz odayı terketmezseniz lobide oda bekleyenlerle kaos çıkar   

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atesoku -- 17 Eylül 2021; 10:47:48 >

Bir arkadaşım için 3 günü bile biz zor kabul ettirmiştik. 2 gün kabul eden yerler kısıtlı.

Kaya palazzo golf resort bakabilirsiniz.

Hocam nirvana cosmopolitan var lara da. Bir inceleyin derim rixos dan daha uygun sanırım fiyatı ve aradığınız kaliteye yakın olabilir

Kişi başı 517 TL’den Granada Luxury Belek aldım. 2 kez sueno’ya gitmiş biri olarak Granada daha iyi olacak gibi düşünüyorum.

O kapılara yazılan 14’te çıkış vs hoş değil. Kaç misafir kalıyor 14 sonrasına? Sabah 6’da da çıkan oluyor akşam 6’da da. Normalde akşm 5-6 gibi hareket eder gece yatmaya eve varırım. Örneğin tatile devam edeceğim için bu gece uçakla gelecek olanlar 10 gibi bodrum’a gelecekler. Otele sordum kaçta çıkabiliriz diye en geç, gece 12’ye kadar kalabilirsiniz hiç sorun değil dediler. (voyage türkbükü). Ben de 9 civarı çıkacağım. Bu her zaman olmayacak bir şey ama 3-5 saati problem edecek otele gitmek istemem. Daha önce 2 kez sueno’ya gitmiş biri olarak hem bu yazı, hem de tripadvisor’da yer alan olumsuz yorumlardan dolayı artık bakmadığım bir otel.

• van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    Hocam granada suenodan çok daha kalabalık 2 yıldır giden arkadaşlarım fix covid olup döndü ben de çekindim o yüzden. Bir de otel aşırı büyük yürü yürü bitmiyor yorulduk hep dediler. Kalite olarak suenonun bi tık altında diye düşünmekteyim arkadaşlarımla görüşmelerim sonucu. Mimarisi hoşuma gittiği için düşündüğüm bir oteldi ama snackleri başarısız, pizzaları dr oetker, içli köftesi dondurulmuşu pişirerek vs demişlerdi. Tatlı konusunda başarılı dediler. Voyage türkbükü nasıldı acaba bütçemiz yeterse seneye orayı düşünmekteyiz ayıptır sorması kaç tl ye ayarlamıştınız hocam ?

Hala laf yetiştirip övme peşindesin yau bırak bak tatiline kardeşim,o kadar milyarlar verdin 7/24 dh'den çıkmadın

Gidince anlarız artık nasılmış. Türkbükü için ilk gün bir değerlendirme yapmıştım ama detaylı dönüşte yazarım. Bu akşam çıkıcam otelden, fiyat olarak 4 gece 3750 TL vermiştim 2 kişi için.

Çok uyguna ayarlamışsınız çok iyi, detaylı yorumunuzu bekliyorum sağolun.

Hocam selam, granadayi hangi tarih için almıştiniz? Ben en uygun kisi basi 700 lira görüyorum.

• 12-17 Eylül sueno golf hotels tatilimiz bugün bitti. Setur Coşku beye yardımcı olduğu için teşekkür ederim. 5 gece senior oda golf tarafından rezervasyon yaptırmıştım. Otele giriş yaptığımızda Deluxe tarafı deniz manzaralı odaya upgrade edildiği söylendi. Golf binasını görünce biraz üzülmüştük bu sayede tatilimiz çok iyi başladı. Bunun dışında 5 gün boyunca herhangi bir sıkıntı yaşamadık. Çalışanlar çok ilgiliydi. Tatlılar çok başarılı değildi (birkaç tane şerbetli tatlı iyiydi). Snack kısmı çok iyiydi çeşit fazlaydı. Otelin yoğunluğu fazla değildi çok sıra beklemedik. İçki çeşitliliği yeterliydi, iyi markalar mevcuttu. Kokteyl hazırlama konusunda birkaç arkadaş dışında iyi değiller. Havuz aquapark kullandık sadece, denizi hakkında yorum yapamam. Covid tedbirlerine çalışanlar uyuyordu. Yemek çalışanlar tarafından veriliyordu. 2 sene önce Zeynep otele gitmiştik oradan daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Genel olarak memnun kaldık.

• atesoku kullanıcısına yanıt

Kasım ayında almıştım 19-23 eylül için.

• 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.