Şimdi Ara

2021 F/P OTEL FIRSATLARI (209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.331
Cevap
161
Favori
375.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Burası artık kendini şımartmak isteyen kodomanların yeri olmuş. 26 bin TL çok ama çok büyük bir rakam hemde 4 gece için erken rezervasyonsa. Şimdi herhalde 50bini geçmiştir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 yıldır eylül 10-20 arası tatil yapan biri olarak söyliyeyim, son 4 yılın en soğuk denizi bu sene bence Bodrum’da.

Dün sabah Voyage Türkbükü’ne giriş yaptık. Sabah 9.30’da 3 odadan 2’si hazırdı.

Otel eski Voyage Torba’nın daha minimal hali. Hizmet aynı, daha az çeşit var, alan daha dar. Onun haricinde Belek’ten veya Torba’dan farklı bir şey görmedim. Personel sayısı yeterli.

Deniz Torba’dan daha iyi. Hebil koyunda balıklarla yüzüyorsunuz ve deniz tertemiz. Aynı zamanda sığ, iskelenin sonu 2 metre vs derinlik dibi görünüyor.

A la carte sistemi diğer Voyage’lara göre farklı. Diğerlerinde uygulamadan günlük alınmaya çalışıyordu, burada ise gelir gelmez müşteri ilişkileri giriş ve çıkış gününe göre bakarak uygun günlere ayarlamayı yapıyorlar. Zaten 2 tane var ve tek ücretsiz olan Voyage artık burası.

Snack restaurantlar yeterli. Kahvaltıda daha önce diğer voyage’larda görmediğim pastırma vardı. Ana restaurantta dün akşam kuzu tandır, kuzu şiş, dana biftek vardı.

Otel yamaca kurulu aktivite alanı sadece sahilde var dar bir alanda. Akşamları canlı müzik var, animasyon yok. Özellikle çocuklu ailelerin otel binası diye geçen odalardan almasını tavsiye ederim sahile yakın odalar. Bungalovlar ise yamaçta kalıyor, sürekli golf arabaları ile ring olarak taşıyorlar. Odalar bizim için sorun olmasa da küçük diyebilirim.

Otel bu sene yıkılacakmış, voyage elit tarzında villa yapı yapacaklarmış. Göltürkbükü zaten maxx royal olacak muhtemelen fiyat 3-5 katına çıkacaktır. Kasım ayında 2 yetişkin 4 gece 3.750 TL ödemiştik, rezervasyonun açıldı gün.

Menülerin fotoğrafını atayım.

2021 F/P OTEL FIRSATLARI
    2021 F/P OTEL FIRSATLARI
    2021 F/P OTEL FIRSATLARI
    2021 F/P OTEL FIRSATLARI

• van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    Hatırlarsanız geçen haftalarda havaların serinlediğini ve deniz suyu sıcaklıkların baya düştüğünü paylaşmıştım özellikle Ege'de deniz suyu 23 derecelere gerilediğini paylaşmıştım baya üşütür yani girmek yürek ister.
    Bu kış baya bi erken gelicek sanırım.Özellikle ekim ayı için deniz havuz tatili planlıyanlar denizi unutmalı bence havuzda kapalı havuzu yoksa onuda unutabilir..

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • milicic kullanıcısına yanıt

23’ten kesin fazladır tahminim 25 civarı deniz suyu. Ben sıcak deniz sevdiğimden dolayı temmuzda bile bodrumda üşüyerek denize girdiğimden dolayı ona göre serin olduğunu hissettim.

Burdan çıkınca Granada Belek’e gideceğiz, antalya 27-28 falandır su sıcaklığı.

• crazydentist kullanıcısına yanıt

Şu an hala Sueno golf'teyiz. Ve hiç memnun kalmadık. Kalite, hizmet yerlerde. Her yerde sıra bekliyoruz. Otel aşırı kalabalık. Full kapasite çalışıyor, müşteriye oranla çalışan çok az. Doğal olarak çalışanların da yüzler asık. Açık büfe vasat ve altı. Sürekli her aşamada bir aksaklık. Yeri geldi bir su almak için bile sıra bekledik. Otel görüntü olarak çok iyi ama içerik rezalet malesef. Daha önce voyage rixos gibi otellerde konakladıysanız beğenmezsiniz ama beklentinz düşükse karşılayabilir belki

• kayhanbusra K kullanıcısına yanıt
    Geçen sene temmuzda ve bu sene şuan konaklamakta olduğum sueno deluxe belekten bildiriyorum, çalışanlar gayet ilgili suratı asık bir çalışana rastlamadım. İçki ve içecekler kapalı kutu bence hizmet yeterli ve iyi. Oda temizliğinden de memnunum hergün çarşaf havlu vs değiştirilmekte, oda temizlenmekte. Yemeğe gelince birçok kırmızı ve beyaz et türü yemek çıkmakta. Yalnız tuhafıma giden okullar açılmasına rağmen inanılmaz Türk mevcut otelde :)
    Ayrıca şunu belirtmek isterim ki her iki yanında bulunan susesi ve calista otelden daha uygun bir fiyatta olmasına rağmen şampuanların bvlgari olması ve otelin tertemiz kokması beni etkilemekte.
    Geçen seneye farkla çalışanlarda yine maske ve eldiven mevcut fakat siperlik yok. Ki bence bu sıkıntı yaratacak bir durum değil, biz hep maske takıyoruz ama çoğu misafir maske takmamakta.
    Daha önce bodrum ve limak grubu otellerde konaklamış biri olarak bu fiyata en iyi otel sueno deluxe diyebilirim o yüzden iki yıldır burayı tercih ediyorum. Rixos, voyage segmentine çıkamayan için burası mutlu eder sizi bence arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metilkobalamin -- 15 Eylül 2021; 12:1:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gorkemnalbant

Burası artık kendini şımartmak isteyen kodomanların yeri olmuş. 26 bin TL çok ama çok büyük bir rakam hemde 4 gece için erken rezervasyonsa. Şimdi herhalde 50bini geçmiştir.

Ben bir ara bakmistim haftaligi 120.000 di. Ben bu parayi odedikten sonra acayip şeyler isterim otelden. Butce bu kadarsa yurt disi bakmakta fayda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

4 yıldır eylül 10-20 arası tatil yapan biri olarak söyliyeyim, son 4 yılın en soğuk denizi bu sene bence Bodrum’da.

Dün sabah Voyage Türkbükü’ne giriş yaptık. Sabah 9.30’da 3 odadan 2’si hazırdı.

Otel eski Voyage Torba’nın daha minimal hali. Hizmet aynı, daha az çeşit var, alan daha dar. Onun haricinde Belek’ten veya Torba’dan farklı bir şey görmedim. Personel sayısı yeterli.

Deniz Torba’dan daha iyi. Hebil koyunda balıklarla yüzüyorsunuz ve deniz tertemiz. Aynı zamanda sığ, iskelenin sonu 2 metre vs derinlik dibi görünüyor.

A la carte sistemi diğer Voyage’lara göre farklı. Diğerlerinde uygulamadan günlük alınmaya çalışıyordu, burada ise gelir gelmez müşteri ilişkileri giriş ve çıkış gününe göre bakarak uygun günlere ayarlamayı yapıyorlar. Zaten 2 tane var ve tek ücretsiz olan Voyage artık burası.

Snack restaurantlar yeterli. Kahvaltıda daha önce diğer voyage’larda görmediğim pastırma vardı. Ana restaurantta dün akşam kuzu tandır, kuzu şiş, dana biftek vardı.

Otel yamaca kurulu aktivite alanı sadece sahilde var dar bir alanda. Akşamları canlı müzik var, animasyon yok. Özellikle çocuklu ailelerin otel binası diye geçen odalardan almasını tavsiye ederim sahile yakın odalar. Bungalovlar ise yamaçta kalıyor, sürekli golf arabaları ile ring olarak taşıyorlar. Odalar bizim için sorun olmasa da küçük diyebilirim.

Otel bu sene yıkılacakmış, voyage elit tarzında villa yapı yapacaklarmış. Göltürkbükü zaten maxx royal olacak muhtemelen fiyat 3-5 katına çıkacaktır. Kasım ayında 2 yetişkin 4 gece 3.750 TL ödemiştik, rezervasyonun açıldı gün.

Menülerin fotoğrafını atayım.

snack restoran voyage ayarındaki bir otel için çok yetersiz.

voyage belekteki snack restoranda yediğim biftekli sandviçin benzerini başka biyerde yememiştim, o kadar iyiydi.

burası ise tavuk döner veriyor . olmamış. verdiğiniz fiyata göre iyi tabi ama normalde gecelik 2-3bin aralığında bu otel.

Suenodayım yorumladım bakabilirsiniz, merak ettiğiniz bir soru olursa yanıtlarım 2 yıldır geldiğim otel hakimim :)

• metilkobalamin M kullanıcısına yanıt

Otel çalışanı mısınız , iyi pazarlıyorsunuz, orası rezil bir yer

diye mesajlar gelirse hiç şaşırmayın.

şu an sueno rezil otelmiş, shafter iyi pazarladı millete yazsanız 20 like garantiydi.

Hocam benimde önümüzdeki hafta ile 4. Gidişim olacak:) genel kalitesini biliyorum zaten sadece bu haftalarda bir iki olumsuz yorum yazılmıştı forumdan onun için güncel durumunu merak ettim,hizmet kalitesi ve yemekler açısından birde havalar nasıl su an Yagmur ve kapalı gorunuyor Antalya deniz suyu sıcaklığı ve genel doluluk oranı hakkında bilgi verebilirsineniz sevinirim iyi tatiller bu arada

• Walla sueno beachteydim agustosta bence iyidi . Disarida ki fiyatlara bakrsak 3 kisilik bir aile icin fp diyebiliriz . Alkol olmadan yazlik yerlerde belediye tesislerinde bile 3 tost 3icecek ortalama 70 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sevenhillli -- 15 Eylül 2021; 12:17:45 >
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    Valla hocam siz ne yazdınız inanın bilmiyorum kötüleyen yorumları görünce şok oldum yazmadan edemedim ben çok memnunum bu otelden yani insanların beklentisi ne bilmiyorum. Otel çalışanı değilim doktorum 12 ay taksitle 2 yıldır bütçemi yettirebildiğim bana göre en iyi f/p oteli burası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metilkobalamin -- 15 Eylül 2021; 13:33:20 >
    Hizmet kalitesi gayet iyi çalışan sayısı yeterli, akşam yemeklerinde pirzola vs gibi yemeklerin önünde 5-6 kişilik kuyruk olabiliyor. Restorantın dışardaki yerinde yer bulamayınca biraz daha ilerleyince restorant yemeklerinin ve oturma yerlerinin uzatıldığını farkettim geçen sene o kısımlar kapalıydı hocam. Ben açıkçası sıra beklemeden yemeğimi alıp kolaylıkla yer buluyorum. Bugun 5. Günümüz iki gündür hava kapalı ama güneş bulutların ardından zaman zaman çıkıp açıyor, geçen sene temmuzda gelmiştik saat 11-2 arası sıcağa dayanamadığımız için oda ya da lobide vakit geçirmek zorunda kalmıştık keza bardan içecek alıyorduk buz şezlonga gidene kadar eriyordu. Şuanki hava sıcaklığı kişiden kişiye değişmekle beraber benim için daha yaşanılabilir hocam tüm gün dışarda durabiliyoruz en azından bu sefer:) deniz sıcaklığı da iyi bence ben soğukta yüzemem assosa gittim yüzemeden döndüm. Burada gayet yüzüyorum sıcaklık iyi gayet, kıyılarda biraz sogumaya başlamış ama açıkta yüzen için deniz sıcak diyebilirim:) doluluğa gelince hocam çalışana sorduğumda golfün ful olduğunu söyledi, otel şuan kalabalık ama beni basan veya hizmet almakta sıkıntı yaşadığım bir durum olmadı :)
    Ek not: iskele beach bardaki ahmet bey mochitoyu mukemmel yapıyor iki yıldır bıkmadan içiyoruz. Tavsiyedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metilkobalamin -- 15 Eylül 2021; 13:56:25 >

Detaylı bilgi için tesekkurler sevgili meslektaşım umarım hersey sonuna kadar boyle guzel geçer,su salgın dönemlerinde canla başla çalışan bütün sağlık çalışanlarına otel yonetimi adına bir jest yapılabilir extra alacarte yada odayı upgrede yapmak bile herkesi memnun eder boyle bir talepte bulunabilirsiniz belki😊

Genelde kıyılar soğuksa açıkta soğuk olması lazım,sanırım kıyılarda su soğukluğuna alışınca açıklara gidince alışıyorsunuz.

Ben burada erken rez döneminde imkanı olan sueno alsın diye yazdığım için sueno çalışanı, hatta suenodan kar payı alan, devamlı üst sınıf otellerde bedava tatil yapan birisi olarak görülüyorumda o yüzden yazdım.sueno memnıniyetini belirten herkes burada linç ediliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 15 Eylül 2021; 14:23:55 >
    Teşekkürler hocam sağolun güzel dilekleriniz için şu pandemi döneminde özellikle filyasyonda ekip arkadaşım hep bir dişçi oldu en büyük desteği sizden aldık sağolun var olun :)

• milicic kullanıcısına yanıt
    Hocam ben hiç kıyıdan girmem iskeleyi kullanıyorum kıyıya yüzerken sıcaklıkta bir soğuma hissettik eşimle. Ama dediğim gibi assos vs ile kıyaslanamaz deniz sıcak yani yanlış anlaşılma olmasın. Benim eşiğim düşüktür soğukta asla yüzemem bu denizde kolaylıkla yüzüyorum şuan.

• 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.