Şimdi Ara

2021 F/P OTEL FIRSATLARI (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.331
Cevap
161
Favori
375.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

o adamlar dogruyu soyleyip personelin yarisindan cogu covid bu yuzden hizmette aksama olup restaurant kapadik desek daha kotu olmaz miydi ?

tekrar diyorum bugun zeynepten 3-4 gomlek ustun otellerde % 70 personel covid

adamlar 5 alacarte dan 4 unu kapatmis negatif asci kalmadigindan..

• alpermete A kullanıcısına yanıt

O üstteki kısımda yemek yiyenler görmüştüm. Müşteri sayısı azaldığı için kapatmış olabilirler.

Bence hala f/p oteli. Günlük 600 lira gibi bir rakama kaldım ve karşılığını misliyle aldığımı düşünüyorum. Herkesin gorusu farklı tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 1 Ağustos 2021; 16:15:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shafter kullanıcısına yanıt

Ben konseptte ucuzlaşmaya gidilmesinden bahsediyorum. Olayın kovid ile uzaktan yakından alakası yok. Adamlar oteli 1 Temmuz'da açtıklarından organizasyonlar için ekip bulamıyorlar, çünkü tümü diğer otellerle anlaşmış.

Ayrıca doğru söylemelerini tercih ederdim evet covid aşı veya hastalanarak hemen herkesin geçirmek zorunda kalacağı bir hastalık.

2 yılda fiyat yükselirken hizmet kalitesi düşmüş ben memnun kalmadım. Bunun dışındaki covid dahil tüm etkenler otelin problemi. Diğer oteller kadar zam yapmamalarının sebebi belliymiş. Neyse ben derdimi anlatabildiğimi düşünüyorum, selametle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpermete -- 1 Ağustos 2021; 17:40:28 >
  • Manavgat bölgesinde tatilde olan var mı? Nasıl bir ortam var? Önünüzdeki hafta için rezervasyonum var tatile gelmek doğru mu bilemedim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Güzel açıklamişsınız. Animasyon ya da gösteriler benim için önemli olmasada sayenizde bilgilenmis oluyoruz. Israrla bu otele hiç gitmemiş kişiler yorum yaparak kargaşa yaratıyor. Herkesin beklentisi farklı. Ben de ay sonu gideceğim. Yangınlar da bir önce biter de ülkece huzurlu bir nefes aliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

su vaypcnet trolunu kaale almayin

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/122278736

tek isi forumlarda akp propagandasi yapmak.

kendisine 3,517 dolar kuru ve tum kitalara hukmetme hayali ile mutluluklar dileyerek engelliyorum.

Ormanları otel yapmak için hükümet,devlet değil bilakis millete ve devlete zarar vermek için pkk ve uzantıları yaktı,yakıyor demem neden bu kadar zoruna gitti anlamadım , cevap verebilme kapasiten olmadığundan engelliyormuşsun ben sana bununla ilgili cevap vereyim ;çok da tınn.

• vaypcnet kullanıcısına yanıt

Dikkate almayın şunu hocam basın blogu geçin, adam da üslup sıkıntısı var , yıllar sonra birini blokladim forumda

• The raga side de 5 gece kaldım.isteyen sorabilir.

PKK ya bağlı bir grup yangınları üstlenirken hükümet yalanladı. Yakanlar kimse allah belalarını versin. Sürüm sürüm sürünsünler.
    Bundan hariç bir konu daha var o da, hükümetin bu kötü niyetli hareketi önlemek için hareket etmemesi, yangına müdahale edecek organları devre dışı bırakması, yangınla mücadele edememesi ve yardım istememesi. Buna rağmen suçu hep başkalarında araması…
    Tabidir ki, bu işten hesap sorulması gereken mercii hükümettir. Orman yanarken düğüne gitmek, insanların kafasına çay atmak nedir? Ölen kişinin ailesini ziyaret etmek yerine makama çağırmak nedir?

• Shafter kullanıcısına yanıt
    Misafirlerden bir tek biz maske takıyoruz. Ne Türk ne yabancı maske takan yok.

• Kryzkyzgn kullanıcısına yanıt
    Ben de onu diyorum işte son 4-5 senedir PKK ve benzer terör örgütleri buntarz sabotajlari yaparken onlara zerre laf etmeden "otel yapmak için yakıyorlar" diye yalan sıyırmak hangi aklın ürünü ? Sen(bu konularda yorum yapanlardan bahsediyorum kişisel değil) önce yakana bir kaç laf et edebiliyorsan ondan sonra tartışalim yerine otel yapılan veya tekrar ağaçlandırılan hektatlarca alanları , devletin elinde ne kadar büyük bir yangın söndürme gücü olduğunu , Yunan'da doğal yollarla çıkmış yangını iki haftada söndürememislerken bizde sabotaj eseri 100kusur yangının büyük çoğunluğunun iki günde nasıl söndürüldügunu , bir helikopterin uçaktan daha fazla söndürme kapasitesi olduğunu , THK nun nasıl keşmekeş bir kurum olup hurda uçaklarla boş yaptığını vs.

Bunların hepsi tartışılır ama sonra , sen daha kafadan yakana değil tamamen yalan iftira ile hükümete,devlete saldırırsan olmuyor o iş , demekki PKK veya aklına gelebilecek diğer tüm düşman unsurlardan daha fazla bu milletin ta kendisi olan zihniyete düşmansin.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Gün aşırı tüm personeline covid testi yapılan otellerde %70 personel şu an karantinada.siz bence diğerlerine bakmayın.çoğu otel test bile yaptırmıyor kimseye.

Şöyle özetleyeyim kendi açımdan. Yakanın, önlem almayanın, ihmali olanın tümünün soyu kurusun. Ölenlere Allah rahmet eylesin. Yangın söndürmek için canla başla uğraşanların ayaklarına taş değmesin. Her işleri rast gitsin. Ne kadar teşekkür etsem az.

• PKK'nın fidan dikmesini mi bekliyordunuz? Ülkeni, turizmini, ormanını zenginliklerini korumak için ne yaptın? Nasıl bir eylem planı geliştirdin? Hiç kimse laf etmeyecek bunlara, ülkeyi afgan basacak sokakta gezemeyeceğiz, çocuklarımız sokağa çıkamayacak yine tek kelime etmeyeceğiz.

Varsa yoksa ampulume zeval gelmesin. Önce şunu konuşun sonra bunu... Sana mı soracağım neyi ne zaman konuşacağımı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpermete -- 2 Ağustos 2021; 9:47:49 >
    👍

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

su an ismini vermek istemedigim 3 farkli buyuk otelde personelin % 70 i covid yuzunden karantinada.siz halen gosteri ekibini sorguluyorsunuz.adamlar otelde ki 20 asci yerine 5 asci ile calisiyor.

ozellikle 10-20 temmuz arasinin bedeli turizm de ve bugunlerde gidenlere pahaliya patlayacak.

Otellerdeki covid bulaşmış personeller karantinaya alınıyor! Peki o otellerde kalan yerli yabancı turistlere yönelik bir karantina var mi?

• onzy O kullanıcısına yanıt

Sizce?

dünyada en kötü 2. Durumda ki rus turistleri önüne kırmızı halı sererek karşılıyoruz.bu yüzden 2 senedir uçuşlar açılmadan tatillerimi yapıyorum haziran sonu.

• quote:

Orijinalden alıntı: vaypcnet

Ben de onu diyorum işte son 4-5 senedir PKK ve benzer terör örgütleri buntarz sabotajlari yaparken onlara zerre laf etmeden "otel yapmak için yakıyorlar" diye yalan sıyırmak hangi aklın ürünü ? Sen(bu konularda yorum yapanlardan bahsediyorum kişisel değil) önce yakana bir kaç laf et edebiliyorsan ondan sonra tartışalim yerine otel yapılan veya tekrar ağaçlandırılan hektatlarca alanları , devletin elinde ne kadar büyük bir yangın söndürme gücü olduğunu , Yunan'da doğal yollarla çıkmış yangını iki haftada söndürememislerken bizde sabotaj eseri 100kusur yangının büyük çoğunluğunun iki günde nasıl söndürüldügunu , bir helikopterin uçaktan daha fazla söndürme kapasitesi olduğunu , THK nun nasıl keşmekeş bir kurum olup hurda uçaklarla boş yaptığını vs.

Bunların hepsi tartışılır ama sonra , sen daha kafadan yakana değil tamamen yalan iftira ile hükümete,devlete saldırırsan olmuyor o iş , demekki PKK veya aklına gelebilecek diğer tüm düşman unsurlardan daha fazla bu milletin ta kendisi olan zihniyete düşmansin.

Sen yanlış yere çadır açmışın . buradan ekmek çıkmaz sana .yazmayım diyorum ikide bir aynı şeyi tekrar edip duruyorsun

Bu yangınların otel alanı açmak için çıkarıldığını burada söyleyen var mı ? Yok ,Bunu söyleyen zaten geri zekalıdır ..

söylenen nedir ? bu yangınla birlikte bunu fırsat bilip ,açılan arazilerin otel yapılabileceği endişesi dile getirildi .Bu boş bir endişe değil çünkü bunu destekleyebilecek kanuni düzenleme yapılmış .Gerçi bu kanuna muhalefette evet demiş ,o da ayrı bir tartışma konusu .

Peki , bu yangınların neden çıktığına dair devletin resmi ağızlarından sebebi budur diye bir açıklama duyduk mu ? ben bilmiyorum böyle bir açıklama

Durum bu iken ne diye ikide bir aynı şeyleri yazıp duruyorsun .çok seviyorsan bu tip şeyleri tweetir alemi tam sana göre

Bir provokatör gazeteci bu yangın işinin PKK-CHP iş birliğine bağladı git onunla bağlantı kur

Buralar sen ve senin gibilere göre değil, çünkü buralarda bilgi paylaşımı yapılıyor trollük yapılmaz ,yapılsa da itibar görmez

• Zeynep'te üçüncü günümden bildiriyorum. Havuzun bir kenarında 7-8 tane kuzey Afrikalı genco, biraz uzaklarında da takılan iki tane abla birbirlerine bluetooth hoparlörleriyle nazire yaparak dans ediyorlar. Bildiğin Güneş Plajı konsepti. Denize veya golf havuzuna kaçıp kalan günleri tamamlayacağım artık.

Bu kadar sapı otele nasıl aldılar soracağım, merak ettim. Biz beş kazma gitmek istesek kabul ediliyor muyuz acaba? Bu segment ile alakalı bir durum değil çünkü.

Akşam bir etkinlik yapmaya çalıştılar ziyadesiyle acemi bir gruptu. Önceki yıllarla karşılaştırılmaz. Yemekler öncekiyle kabaca aynı, ne iyi ne kötü. Personel az ama uğraşıyor çocuklar ve saygılılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpermete -- 2 Ağustos 2021; 18:25:4 >
  • 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.