Şimdi Ara

2021 Citroen C5 X, kendine has tasarımı ve hibrit versiyonuyla tanıtıldı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
1
Favori
6.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Üstün roman teknolojisi çok iyimis hocam sfgsvrcacz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Önü iyide arkası biraz garip , arkada daha keskin hatlar olabilirmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında c4e göre daha fazla beğendim. Bu video dan ayrıca izleyebilirsiniz. İçi gerçekten güzel olmuş. Fiyatları ne seviyede olur bilmiyorum ancak tercih edilebilecek bir araç olmuş.  

• Bana biraz Xceed'i andırdı (gıçının uzunluğu hariç)

• 2 Citroen mühendisi karşılıklı istişare yapıyor:

Simon: Ürün gamında Coupe Suv var, B Suv var, Station Wagon var, Crossover var, ne yapalım Andre ?

Andre: Karışık var mı karışık ?

Simon: Yok.

Andre: E yükle karışık iyidir ya

• Passatcilar nasil kendini belli ediyor :) napalim dizayn mi tartisalim blueprintmi onerelim napalim guzel araba iste farkli mi farkli guzel mi guzel. Forum passattan ote gecemedigi icin ben sonuca baglayiverdim iste fena mi ?

• bana sanki biraz Porsche'yi andırdı gibi.

• Citroen reno skoda seat bu arabalarin amerikaya girmesi lazim artik

• unforgiven1127 kullanıcısına yanıt
    Amerika kimse 1.0, 1.6 motorlu araca binmiyor. Şansları yok abd pazarında.. Hiç tutulmuyor reno vs.

• Çok iyi görünüyor bayıldım. Böyle fütüristik tasarımlar şart.

• socidius S kullanıcısına yanıt
    C5 1.0 motorla gelmez heralde hocam? Artik burdada 1.6 turbo motorlara talep artiyor bence sanslari var hyundai kona filan hep kucuk motor ve turbo, baya goruyorum etrafta

• unforgiven1127 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben abd pazarı için söylemiştim. Reno, citroen gibi modeller motor hacimlerinden dolayı tutulmuyor o pazarda. Adamlarda vergi düşük, araba ve benzin ucuz olunca sar bana bi 3.0 diyorlar. :) bu markalar satamayız diye abd özel motor da üretmiyorlar heralde.

• socidius S kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam hyundai modelleri 1.6 turbo ve satiliyor baya. Artik 3.0 araba cok yok benim mondeo (burada fusion diye geciyor) 2.5 motor 2017 model 2019 dan sonra bu motoruda biraktilar daha kucuk turbo yada hybrid motor kullaniyorlar. 3.0 motor truck larda filan oluyor yada premium araclarin ust modellerinde cadillac filan... onlar bile genelde 2.0 turbo yani burdada motor hacimleri kuculmeye turbo kullanimi artmaya basladi.

Edit 1.5 hybrid kullanmaya baslamis mondeo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unforgiven1127 -- 12 Nisan 2021; 15:58:26 >
  • fransızlar sıradışı tasarımları dener böyle ama hiç satmazlar. Yenilen pehlivan güreşe doymaz hesabı hala akıllanmadılar.

• Mis gibi tasarım. Geniş desen geniş, ferah desen ferah... Ayrıca şık. Şu direksiyonu da hallederseler muazzam. PSA tasarımın gerçekten dibine vuruyor şu günlerde. Umarım malzeme kalitesi de iyi olur.

• ezberlenmiş sözlerle çağ dışı laflarını söyleyenler sırasını savdıysa konuşabiliriz herhalde.

tasarım çok iyi olmuş bence. önümüzdeki dönemde de göreceğiz artık, citroen satıyor mu satmıyor mu. 4 yıl öncesine kadar citroen'e yanaşmazdım ben de. ancak son dönemde defalarca kiralama yaptım, deneyerek memnuniyetimi gördüm.

bunun haricinde eat şanzımanın ve kullanılan motorun yorumlarını da okuyunca fikrim tamamen değişti.

15 yıllık üyeyim, bu forumda gördüğüm fanboyluğu hiçbir yerde görmedim. 15 yılda her şey değişti, üyeler, bölümler, kurallar; şu fanboylukta 1 arpa boyu yol alınamadı.

benim hiçbir markadan maddi çıkarım yok, doğal olarak bana fiyatına göre en iyi performansı kim sunarsa onu alırım. aklı çalışan insanların birçoğu da benzer düşüncede, ama bir grup var ki marka gruplarına çamur atarak haz alıyor.

başıma bir şey gelmeyecekse, dacia dahil her markanın bir kullanışlılığı olduğunu düşünüyorum. gidin izlanda'da 4x4 kiralayın bakalım, etraf kum gibi duster kaynıyor. konfordan ödün verecekseniz niye almayasınız?

klasik bir video var ya adam diyor "bana kalsa norveçli olmak isterdim", yani bana verin %50'lik dilimden o fanboyluk yaptığınız araçlar, seve seve alırım. ama vatandaşın ekonomisi sizin küçük dünyalarınıza uymuyor arkadaşlar.

• Çok özgün bir tasarım olmuş. İçi de güzel, belki direksiyon biraz daha toparlanabilirdi o kadar. Çok beğendim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hashus1099 kullanıcısına yanıt
    Fanboyluk değil de wikipediden kullanılan platformları incelediğimde Peugeot ve Citroen den ciddi anlamda soğudum
    307 de kullanılan platformların hangi Peugeot ve Citroen modellerinde kullanıldığını gördükten sonra insan ister istemez uzaklaşıyor

Beyaz buzdolabı benzetmesini bir daha yapmayacağım passat için mesela
  • _Athelas_ kullanıcısına yanıt
    Opel kozmetiğe para harcamadığı için bu noktalara geldi zaten , gm modelleri dahil tonla arabaya platform üretip durdular
    Kötü olduğundan değil , psa ve vw gibi işin ticari kısmını beceremediği için mevcut durum ortaya çıktı , aslında oldukça iyiydiler
  • Belli ki kullanışlı bir araba ama almak cesaret ister

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.