Şimdi Ara

2020 YKS SİZCE NASIL OLUR ? [ANKETLİ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

2020 YKS SİZCE NASIL OLUR ? [ANKETLİ]

(En Son Oy Tarihi: 24.6.2020)
Giriş
  • Malum +30 dakika TYT verilen süre ve AYT de ki 2.dönem konularının çoğunun kalkması sizce bizi nasıl bir sınava sürükler ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JungleHIV -- 21 Haziran 2020; 12:57:32 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 2018 ve 2019dan farkli olmaz.

Yoruma dayali veya basit bilgi sorularindan olusan fen ve sosyal.

Dil bilgisi kolay paragraflari daha zor turkce

2018 ve 2019dan farksiz matematik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum burada cb açıklama yapmadan önce milleti kandırdın ya hatırlarsın
    ismini görünce anlık sinirleniyorum zırt pırt saçma sapan konular açma burada
    uza
  • grandtheftauto5 kullanıcısına yanıt
    Üyelik tarihin 28 nisan 2020 yazıyor dostum hiç uğraşma ben seni engelleyeyim o konudan sonra yanlış bir anlaşılma olduğunu söyledim ve özürümü diledim velev ki dediğin gibi troll olsaydım özür falan dilemezdim ayrıca geçen seneki konularıma gidip göz gezdir trollmüyüm değilmiyim hadi dostum engelliyorum seni.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • üyelik tarihimin yeni olması herhangi bir şey değiştirmez o zamanlar üye olmadan takılıyodum forumda
  • Orta Üstü TYT
    Orta Ayt bekliyorum

• Kardeşim adamların zor yapma isteği yokki emin ol zor yapsa kalem dahi oynatamazsın ülkenin eğitim sıralaması bilgisi belli sen sanıyomusunki adamlar sınavı ilk 20 30 bine göre hazırlıyolar yok öyle bişey . Adamlar sınavı barajı geçemeyen veya o civardakı insanlara göre hazırlıyolar . Yanlış anlaşılmasın sakın kimseyi aşağılamaya çalışmıyorum . Yani demek istediğim büyük bir çoğunluk için uğraşıyolar . Zor yapma gibi bir dertleri yok sınav hiç bir zaman zor olmadı. Zorlayan tek şey her geçen gün daha çok insanın iyi yapması ve insanların iyi yapmak için 12 13 saatlerini günlük harcaması . Senelerini vermesi bu işe. Bu yığılmayıda sınavı daha zorlayarak çözücek halleri yok zaten böyle bişeyi çözmeye çalıştıklarıda yok tek düşündükleri . Dediğim gibi arkadan gelen 2 milyon insanı yerleştirmek ortalamayı yükseltmek vesaire . İnan bı dediğin şeyleri zerre düşünmüyolar . Hiç bi zaman zor olmadı bu yılda zor opmıcak . Ama bu yıl da önceki gibi her sene gibi daha da zor olcak biyere girmesi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.