Şimdi Ara

2020 Yeni Clio 5 Alacaklar Grubu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
5
Favori
20.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    B sınıfı olup 3 haneli rakamın altında bir model bulurlarsa hemen alsınlar derim.
  • ivenrec kullanıcısına yanıt
    Satışlar nasıl gelişecek hep birlikte göreceğiz. Ben de düşüş bekliyorum. Ama rakamlar şaşırtmaya devam ediyor. Nisan sonrası daha net bir resim ortaya çıkar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alacak araba bulamıyoz “o fiyata clio alınır mı” diyolla

• barisarock13 kullanıcısına yanıt
    1.0 a LPG takılabiliyor. eğer sorunsuz çalışırsa piyasadaki en ekonomik araç olur.
  • Clio özellikle filo kiramaları ve şirket aracı olarak tercih edilen bir model. Fakat fiyatlar öyle arttı ki, vasat B segment araçlar dahi lüks araç fiyatlılarına yükseldi. 2 sene önce bu paralara premium sınıf araçlar alınabiliyordu.

Önceki nesil Clio 4’ün en büyük eksisi kalitesiz iç mekanı idi. Bunu düzeltmiştir umarım Fransızlar. Ayrıca dış tasarımda radikal değişiklik yapmamışlar hiç. Makyajlı kasa gibi yeni kasadan ziyade. Bu da beni heyecanlandırmıyor açıkçası. Zira yıllardır aşina olduğumuz bir modelin rötuşlanmış hali sadece.
    B sınıf araç alma arefesinde olsaydım, corsa ve 208’i de test etmek isterdim mutlaka, 208 ülkemize geç gelecek olsa bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorrento -- 11 Şubat 2020; 23:3:9 >
  • Biz düşünene kadar filolar kapmış

Araç bulabilen yazsın

Clio bile kıymete bindi

• quote:

Orijinalden alıntı: CaptainSkyWalker

Biz düşünene kadar filolar kapmış

Araç bulabilen yazsın

Clio bile kıymete bindi
    Sana ne lazımdı erdal dayı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün, Renault Tepretogulları şubesinden arandım. Clio 1.0 xtronic İcon paketi için 136.000 fiyat verildi.

16 şubatta test sürüşüne çağırdılar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • auto_man A kullanıcısına yanıt
    Clio 1.0 X-Tronic

• Beyler bu paralara polo 1.0 otomatik benzinli comfort almak daha mantıklı değil mi? Sonuçta vw grubu daha kaliteli daha çabuk satılıyor. Clio 5 benzin otomatik icon 1.0 motor 135 dediler. Polo 140.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sarı siteye düşmeye başlamış Karaborsa

Icon 1.0 otomatik 145k

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 8thsin -- 12 Şubat 2020; 10:0:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainSkyWalker

Clio 1.0 X-Tronic
    Sakarya bayi.

• quote:

Orijinalden alıntı: SondurakBarcelona

Nereden duydunuz kesinliği var mı? Diğer paketler hakkında fiyat bilgisi var mı?
    https://www.ikinciyeni.com/blog/oto-hayat-detay/yakindan-bakis-2020-model-opel-corsa

ve youtube test videolarında da 108 binden bile başlayabileceği söyleniyor. tabi resmi açıklama olmadığı için kesin rakam kimse veremez. ama görünen o ki clio dan daha rekabetçi bir fiyatta olacak.
  • Güzel bir fiyat alınır ise ben de katılabilirim. Takipteyim
  • zotacing kullanıcısına yanıt
    13 bin değildir, en az 20-25 bin falandır dedim.
    Demez olaydım hakkaten öyle, 12.02.2020 screenshot'unu ekliyorum.

2020 Yeni Clio 5 Alacaklar Grubu
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalinhoo

Beyler bu paralara polo 1.0 otomatik benzinli comfort almak daha mantıklı değil mi? Sonuçta vw grubu daha kaliteli daha çabuk satılıyor. Clio 5 benzin otomatik icon 1.0 motor 135 dediler. Polo 140.
    Selam,
    Bende polo-ibiza-clio arasında kaldım
    Polonun ve ibizanın yüzü eskidi.
    İbizanın iç malzeme kalitesi çok kötü.
    Polonun arka diz mesafesi çok dar.
    Clionun içi daha geniş, bagajı daha büyük (390 LT) + daha donanımlı + daha güncel.

Corsa ve 208 beklenebilir clio yerine ama onlarında bagajı cliodan ciddi küçük.

Marka algısı ve 2. el piyasası olarak polo en öndedir belki. Ama daha almadığımız arabanın satışını düşünmek de bana çok mantıklı gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dbuq_ -- 12 Şubat 2020; 11:47:38 >
  • Yeni corsa nın fiyatları beklemekte fayda var bence en full paketi 130 140 olursa cliodan avantajlı olur diye düşünüyorum.
  • Ne yaptın erdal aldın mı clio yu?

• auto_man A kullanıcısına yanıt
    Bulamadım

Ben düşünürken satıldı

Bulabilen varsa alacağım

• Clio daha yola çıkmadan mart ayında zam gelecek diyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.