Şimdi Ara

2020 Volkswagen Golf (Mk8) yeni görüntülerle tamamen ortaya çıktı (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
0
Favori
17.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • .ok atanlar ve .ok atana begeni atanlar hepinizi mimledim listeledim almak için siraya girerseniz cemilipk öpsün sizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ön tasarım kotu olmus mlsf
  • hitler, ferdinad porsche den araba üretmesini istemiş ve ferdinand porsche, vw için bir araba üretmiş. hitler: "birşey üretmek için ihtiyacımız olan herşey zaten doğada var tek yapmamız gereken onu kopyalamak." der ve porsche üretimi olan vosvogenin ilk arabasının adı vw bettle olur.

• Tam otomatik 8 ileri ile gelsin, yok satar

• sanki çinliler aracı klonlamış gibi olmuş çok kötü... 7 daha güzel.

• Bu araba hiç satmasa bile türkiyedeki vw kapı sesi fanları tarafından satın alınır 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tasarım olarak tam bir vasat, ön farlar gerçekten çok kötü, araca st wagon havası vermiş. Sportiflikten çok çok uzak bir araba. Polo bile çok daha iyi

• VW'nin finali böyle yapacağını düşünmüyorum. Güncel golf 7,5 bundan kat kat üstün bir otomobil farlardaki kamuflaj çözülünce ortaya daha farklı şeyler çıkacaktır. VW golf'ün finalini böyle yaparsa ki yapacağını sanmıyorum golf efsanesi biter. İç mekanda touareg'den birşeyler alacaktır bilgi-eglence sistemi vs vs gibi. Golf poloya yakın bir tasarımla gelecektir

• Golf Mk7 aldım, kullandım ve aşırı sıkılarak sattım. Golf'ün özetidir. Araba meraklısı adamın almaması gereken sıkıcı bir araba, bu kasada da değişmeyecek. Emekli olmuş, artık bir beklentisi kalmamış yaşlılar için birebir.

• cronus75 C kullanıcısına yanıt
    İroni güzelmiş güldüm bayağı böyle düşünen zevksizler de var tabi 😂😂

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2F06C70E2

İroni güzelmiş güldüm bayağı böyle düşünen zevksizler de var tabi 😂😂
    Benim yorumlarım araba için, sen ise direkt zevksizlik diyerek saygısızlık yapıyorsun. Davranışlarına dikkat et, herkes senin gibi düşünmek zorunda değil.
  • cronus75 C kullanıcısına yanıt
    Benim de düşüncem insanların zevksiz düşünceleri için neden alındınız ? Herkes aynı düşünmek zorunda değil tabi ki ama genel geçer şeyler vardır abartmanın da alemi yok

• Bence gayet güzel duruyor araba önü ve arkası daha oturaklı duruyor

• çok mükemmel bir değişim olmuş bu kadar değiştirmeselerdi keşke
  • bende begenmedim hic 2020 havası yok sıradan ama sıradan derken yıllardır gormeye alısık oldugumuz golfun guzel sıradanlıgıda fark yok

• Tasarımı, çizgileri biraz daha çağa ayak uydurdu mu yeter golf için. Sıradışı bir tasarıma ihtiyacı yok. Asıl yenilik iç mekandaymış. Yalıtım zaten çok iyi. Ebatları büyümüş görünüyor. Konforunu ve sürüşünü iyileştirdilerse yeter golfe.

• Bu almanlar harbi mal mühendis ve tasarımcıların hepsini kovup su forumdan 2 tane eleman alcaksın o fabrikaya ceo pozisyonunda ven 100 euroda maaş sena aya giden suyla çalışan araba yapsın, adamlar bizi kıskanmakla haklı beyler

• tasarım kötü olmuş beğenmedim.
  • Far jant değiştir yeni kasa diye sat

• Golf 7'yi dsg'den kurtarip iyi bir tork konvertorlu kullansalar yeter. Baska degisiklige ihtiyac yok
    Sıkışık trafikte multimode bile bu kadar sacmalamiyor.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.