Şimdi Ara

2020 türkçesini çözdüm

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
2.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 35d 4y 1boş geldi tam 29dk sürdü mezunum fakat sorulardan sadece mabel matizi hatırladım diğerlerinin hepsini unutmuşum çözerken çok zorlandım metinler hakketen çok yoğunmuş geçen sene ne çözdüğümü bile farketmemişim geçen sene sınavda 23d 7y gelmişti

• Soruları hatırlamıyorum desen bile en azından bazılarını elbet hatırlıyosundur bilinç altında. O yüzden yanlış anlama ama şeffaf değil bence netlerin. Ben de 38-1 yaptım yine cozup ama bu kadar iyi yapacağımı bu sene düşünmüyorum cünkü geçen sene cozmustuk sınavda bu soruları
  • 29 dk müthiş ya hocam, bu hız kitap okumaktan mı geliyor yoksa ekstra bir şey yaptınız mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • SuparaFanı kullanıcısına yanıt

kendimi gazlıyorum kitapta okuyorum bu sene de kitaptan çok sınavda kendimi zorluyorum türkçe de hep süre çok gitti gibi kendimi kanıdırıyorum ve beynimi gazlıyorum biraz yoruyor ama dakkayı düşürüyor

• Nasıl gazlıyorsunuz hocam, "hızlı çöz lan" gibi mi :)

• Hocam ben de genelde hep 2 saat 5dk süre veriyorum denemede 1 saat 36dk kala türkçeyi bitiriyorjm ama netlerim hep 30 29 falan.

• SuparaFanı kullanıcısına yanıt

hayır şöyle daha hızlı okuyorum tüm metni anlamasam bile şıklara bakıyorum az çok ne istediğini gözüme kestiriyorum bazı metinlerde tek şık okuyup yaptığımda oluyor tüm metni okurken yavaş okumuyorum yani hızlı hızlı okuyorum kendimce önemli olduğunu düşündüğüm şeyleri aklımda tutuyorum

• hocam şimdi gazlıyorum demişsiniz de millet gaza gelip 30 dk da bitirmeye çalışmasın sizin bi geçmişiniz var mı hızlı okuma hep kitap okurdum gibi

• dil bilgisinde sıkıntın olabilir

• Anladım hocam, teşekkür ederim :)

• pilotbeyBG kullanıcısına yanıt

modern klasikleri okuyorum şöyle kitaptan daha çok bilimsel dergi okumuştum çok, bu arada kitabımı da okuyorum daha çok felsefe okuyorum

• Hocam çözdüğün ortama, rahatlığına vs göre değişir ama 29dk çok başarılı bu sene bu kadar yoğun gelmez daha iyi yapabilirsiniz ama daha iyisi yok xd
    Zaten stres vs derken artar o birazcık

• Bunu bende yazdırıp çözmek istiyorum ancak ortadaki kocaman ÖSYM yazısı dikkatimi bozuyor. Nasıl o yazıyı silebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuzyirmi -- 9 Haziran 2021; 18:55:9 >
  • Kitap okumak gerçekten hızı ve anlamayı arttıyor ortalama 28-33 dakikada çözüyorum denemeleri

• yuzyirmi Y kullanıcısına yanıt

silemedim bende öyle çözdüm

• Soruları hatırlamıyorum desen bile en azından bazılarını elbet hatırlıyosundur bilinç altında. O yüzden yanlış anlama ama şeffaf değil bence netlerin. Ben de 38-1 yaptım yine cozup ama bu kadar iyi yapacağımı bu sene düşünmüyorum cünkü geçen sene cozmustuk sınavda bu soruları

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Çakmak gazı çekip mi okuyosun hocam 2020 Türkçesi öyle hadi oğlum yaparsın oğlumla çözülecek bi Türkçe değildi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • yasamagayretindeyim Y kullanıcısına yanıt

hatırladığımı yazdım hocam mabet matiz soruları 2 tane

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yasamagayretindeyim Y kullanıcısına yanıt

bencede yüksek bir türkçe neti yine yapamam muhtemelen türkçenin daha da zorlaşmasını bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam kesinlikle kitap okumanın faydası var ben düzenli kitap okuyan biri olarak hiç 30 dkyı aştığımı hatırlamıyorum branşlarında faydası var tabi

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.