Şimdi Ara

2020 Tayfa Mantık Konusunu İşledi mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2020 tayfa 9.sınıfken mantık konusu 12.sınıftaymış 10'a geçince 9'a almışlar bu doğru mu? Son Meb kitabında 9.sınıf olarak gözüküyor ama kazanım testlerinde 12. hangisi doğrudur?

Edit: Eski bir hocam talim ve terbiye kurulu kararını beklemek lazım dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bıyıklı genç forvet -- 22 Eylül 2019; 10:13:19 >

• up 12.sınıf yok mu hiç yav
  • İşlemedik biz en azından kendi adıma konuşayım.
  • arkadaşlar bu sene 12 ler mantık konusunu işlemedi ve yks de çıkmayacak sorup durmayın şunu artık
  • Nphexy N kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkürler.
  • AN0NYM0US A kullanıcısına yanıt
    Neye dayanarak bunu diyebiliyoruz? Bana göre de öyle ama bu kadar net olabilmek için bir dayanağa ihtiyacım var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben oturdum çalıştım 1-2 günümü aldı.
  • byenx kullanıcısına yanıt
    Çünkü bizim dönemimiz ilkokuldan beri mantık denen bir konu işlemedi. Lisede de mantık dersinin işlenmesi ile ilgili herhangi bir müfredat çalışması yapılmadı. Mesela Ebob Ekok da işlenmedi ancak ortaokuldan bir temelin olduğu için ondan sorabilirler ama mantıkta bu geçerli değil. Olası bir sorulma durumunda davalık olur ve iptal olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sorulmayacak sınavda. NET! Ama aşırı basit bi konu 1 gününü ayırırsan youtubetan rahatça halledersin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu 2020 tayfa çok şanssız bu konuda hem mol konusu hem de mantık konusu kaldırıldı adamlarda. Üstüne hep bu konular biz 2021 tayfaya atıldı.

Hadi mantık neyse basit konu da mol direk kimyanın temeli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen hafta deneme sınavında sordular. Bence her ihtimale karşı çalışmak lazım basit bir konu
  • huseyinadukeeee kullanıcısına yanıt
    Ülkede eğitim sistemi diye bir şey yok fıkra gibi olaylar yaşıyoruz.. ne yapmaya çalışıyorlar anlamış değilim
  • Bizim hocalar çıkar diyordu.
    Hocam denemede sordular bize de ams net sonuç için talim terbiye kurulu kararını beklemek gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne zaman belli olur hocam o?
    Geçen seneki 30 ekimde açıklanmıştı bu sene de ekim ayı içerisinde açıklanır bence hocam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.