Şimdi Ara

2020 SONY TV (ANA KONU) (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.561
Cevap
55
Favori
138.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
Giriş

tv iyi almışsınız hayırlı olsun seni x90j ye almaya ikna edemezdik hele ki şuan ki fiyatlarla imkansız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bamtrans kullanıcısına yanıt
    Aldım hocam.Geçen yıl 9096 alacaktım olmadı.Bununda ondan pek bir farkı yok.Kullanam arkadaşlar çıksada bilgi alsam.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • selamlar,

biri çıkıp diyebilir mi, arkadaş şu modeli alacaksın kafan rahat sorunsuz keyfine bakacaksın. o çıktı bu çıktı derdi olmadan kullanacağımız.. samsung dan geçeceğim.

PS5, netflix, beinsport ana kullanılacak platformlar..

yardım lütfen..

• insane1907 kullanıcısına yanıt

günümüz üretim kaliteleri maliyeti olabilecek en düşük seviyede tutup 2 sene sonra yeni tv almak için kullanıcıyı heveslendirmek üzerine kurulu olduğundan bu söylediğiniz çok zor.

• Az kullanılmış temiz xh9505. Alabildiğiniz en büyük inch alın. Daha iyi led tv yok şu an ülkemizde.

• Merhaba, Sony KD-55X7055 modeli bir tv aldım, inceleme sitelerinde va panel olduğu belirtilmiş,

servis menusu ne girdiğimde panel seçimi: 57_YS9S007CND0101_9 yazmakta,

panel üreticisi ve modeli hakkında bilgisi olan üstadlara sormak isterim, bu konuda yardımcı olabilirlerse çok sevinirim

Saygılar

• https://www.rtings.com/tv/reviews/sony/x95k

X95K Hayal kirikligi olmus gercekten..Xh9505 Ve Xe9305 Efsane Sony Led Tv olarak liderliklerini koruyorlar..

• @unforgotten kulaklık için mesaj atmışsınız mesaj atamıyorum kapalı alımlarınız

• must33_35 kullanıcısına yanıt

Hiç farkında değilim, siz uyarınca kontrol ettim, sadece takip ettiklerim mesaj atabilir seçeneği aktifmiş.

• Amazonda son bir haftadır 18300 e 65xh9505 satılıyor. Ben de bir tane sipariş verdim. Bu tv ler malum 2020 model. Aldığımız ürünler yeni ve sıfır ürünler midir? Mesela zamanında iade edilmiş ve sonradan sıfır kutulanmış ürünler olabilirler mi? Sony bu tvleri bir daha üretime sokmuş olabilir mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ozguradam1 kullanıcısına yanıt

merhaba hayırlısı olsun, son 2 gündür stoğu bir türlü denk getiremedim. 1 hafta demişsiniz gerçekten her gün açılıyor mu stok? ürün eski model, tahminim Avrupa amazon, elinde kalan malları Tr amazona yolladı. teşhir dahil hiçbir yerde bulmak mümkün değil çünkü. yenilenmiş yada iade ürün satılacağını düşünmüyorum. Çünkü 1-2 stok deil 1 gün değil her gün açılıyor demişsiniz zaten.

tv oled kalitesinde efsane diyorlar, ama ps5 iniz varsa hdmi 2.1 ve vrr destekli tv almak daha mantıklı olur.

• Ptolomeo kullanıcısına yanıt

sonuç nedir hocam.

merak ettim

• Xh9505 serisine yazilim guncellemesi geldi ama Ulkemize gelmedi henuz..
    Android 10 guncellemesi ..
    V6.6053 surum..istenirse indirebilirsiniz Sony yurtdisi global sitesinden..

Istenirse de beklenir ulkemiz de yayinlanmasi...

• 65xh9505 tv me android 10 güncellemesi geldi yükledim.şuan için bir sorun yok

• 55xh9505 dün Android 10 güncellemesi aldı. Maalesef uydu kanal geçişlerinde çoğunlukla sanki yavaş internet yükleniyormuş gibi bir anlık halka dönüyor. Öncede biraz bekleme vardı ama arada dönen halka yoktu.Fabrika ayarlarına döndüm. Sıfırladım ama düzelmedi. Android 9'da bu yoktu. Normalmi anlam veremedim.

2020 SONY TV (ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kallus -- 10 Aralık 2023; 13:58:59 >
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.