Şimdi Ara

2020 SONY TV (ANA KONU) (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.561
Cevap
55
Favori
138.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.vatanbilgisayar.com/sony-65xh8196-65-164-cm-4k-uhd-android-smart-tv-dahili-uydu-alici.html

7694 tl. Bugüne kadar gördüğüm en uygun fiyat. Aynı paraya lg 65nano796 var ikisi arasında kalmıştım. Sony aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mussti19 kullanıcısına yanıt
    Doğru karar
  • aygnhkkt kullanıcısına yanıt

Bu fiyattan dahada düşmez sanırım. Geçen hafta 8750 ye sattı alsam mı diye bakıyordum iyi denk geldi 7600 küsüre. Kullanıcı görüşü çok yok o kafamı karıştırıyor

• mussti19 kullanıcısına yanıt
    Ben 65XG8096 kullanıyorum ve gayet memnunum benimkinin bir üst serisi senin aldığın ne fark olduğunu bilmiyorum ama seninde memnun kalıcağını düşünüyorum.
  • Bugun 65 Xh 9505 aldim, @numberten_ank dostumuz vasitisiyla, bu kadar ilgi,hizli,cozum odakli bir arkadasimiz Allah Razi olsun, yola cikti bile.Tv Istanbul'a..

Fiyat olarak da Zamsiz fiyat uyguladi elinden geldigi kadar sagolsun, Turkiye de stok da 2 tv vardi, birini bekletti benim icin..Tesekkurlerimi sunuyorum buradan..

Tv ile ilgili inceleme yapacagim kuruldugun da..Gorusmek uzere..

• quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

Bugun 65 Xh 9505 aldim, @numberten_ank dostumuz vasitisiyla, bu kadar ilgi,hizli,cozum odakli bir arkadasimiz Allah Razi olsun, yola cikti bile.Tv Istanbul'a..

Fiyat olarak da Zamsiz fiyat uyguladi elinden geldigi kadar sagolsun, Turkiye de stok da 2 tv vardi, birini bekletti benim icin..Tesekkurlerimi sunuyorum buradan..

Tv ile ilgili inceleme yapacagim kuruldugun da..Gorusmek uzere..

Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum.

Amaç hem sizlere yardımcı olmak, hem bana faydasının dokunması, hem burdan, sizlerden bilmediğim konularda bilgi sahibi olarak insanlara daha doğru bilgi vermek ve bilgi paylaşımı yaparak hepimizin faydasına olmasını sağlamak.

Güle güle kullanmanız dileğiyle.

Cümlemizden Allah razı olsun...

İnşallah sorunsuz bir şekilde kullanmanız dileğiyle....

• Geçen hafta vatanbilgisayardan 7700 TL ye SONY 65Xh8196 aldım. Küçük oturma odasına almıştım ancak büyük geldi gözüme. Kullanmadım da taktık fişi geri çıkarttık sayılır. Vatanbilgisayar iade alır mı. Gerçi şuan ki fiyatı 9000 TL. olmuş. En kötü let godan falan satarım iade almazlarsa. Bu konuda tecrübesi olan var mı . vatan sıkıntı çıkartır gbi geliyor

• Arkadaslar sizce lg cx oledmi yoksa sony a8 oledmi kararsiz kaldim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 49XH8596 VA panel mi İPS panel mi? İnternette bir sitede VA yazıyor, başka yerde de İPs. Bilen var var acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: ali119

49XH8596 VA panel mi İPS panel mi? İnternette bir sitede VA yazıyor, başka yerde de İPs. Bilen var var acaba?

Edge Led Ips panel..Yani Full Array degil..Kenar aydinlatmali..

• quote:

Orijinalden alıntı: mussti19

Geçen hafta vatanbilgisayardan 7700 TL ye SONY 65Xh8196 aldım. Küçük oturma odasına almıştım ancak büyük geldi gözüme. Kullanmadım da taktık fişi geri çıkarttık sayılır. Vatanbilgisayar iade alır mı. Gerçi şuan ki fiyatı 9000 TL. olmuş. En kötü let godan falan satarım iade almazlarsa. Bu konuda tecrübesi olan var mı . vatan sıkıntı çıkartır gbi geliyor

Kurulumu yapilsa bile Haklarinda Iade sansin var diye biliyorum ama butun firmalar 2. Ele dusuyor diye yokus yapabiliyorlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: ismail0344

Arkadaslar sizce lg cx oledmi yoksa sony a8 oledmi kararsiz kaldim

A8 oled Daha sorunsuz bence..Lg de bur in sikayetleri daha fazla ama Daha fazla sattigi icinde olabilir..

• Backstreet kullanıcısına yanıt

Teşekkürler. Va olsa alayım diyordum.

• quote:

Teşekkürler. Va olsa alayım diyordum.

Va olsa alinir evet..Ben Ips panel almistim 6 ay dayanabilmistim...

• Arkadaşlar dün akşam 55xh9077 sipariş vermiştim. şimdi mediamarktten aradılar. Kargo çıkışının en erken pazartesi günü olacağını söylediler. Ben pazartesinden itibaren 1 hafta adresimde olamiyacagim. Teslim alabilecek başka birisi de maalesef yok. Ankara ankamall mediamarkt şubesinden arayan görevli tv yi sizin için ayiririm, siz geldikten sonra kargolattiririm ancak faturasını 4-5 gün içerisinde kesmezsem sistem siparişi otomatik olarak iptal eder dedi. Bu şekilde garanti 5 gün erken başlamış olacak. Baya bi ikilemde kaldım. Siz olsanız ne yapardıniz? İyi bir fiyat da yakalamışken siparişi iptal etmek de istemiyorum açıkçası

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • allmylife kullanıcısına yanıt
    Garanti 5 gün önce başlaması önemli değil sonuçta servis açacak fiyat avantajı varsa kaçırmayın derim

• Backstreet kullanıcısına yanıt

49XH8596 mı aldınız? Bazı yerlerde VA diyor. Farklı paneller kullandılar galiba.

• quote:

49XH8596 mı aldınız? Bazı yerlerde VA diyor. Farklı paneller kullandılar galiba.

65xh9505 var bende hayir almadim ama Displaymate sitesinde en dogru sonuca varabilirsiniz..

Ayrica Sony Tr'de ips panel diyor sanirim..Va panel bile olsa Edge led sikinti, kare karartma..Ips den farksiz..

2020 SONY TV (ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backstreet -- 28 Mayıs 2021; 18:25:57 >
  • 65 XH 9096 kullanıyorum, 3 sorum olacak bilen arkadaşlardan yardım rica ediyorum.
    1. Ram temizleme tarzında ve açık uygulamaları kapatan toolbar tarzı program mevcut mu?
    2. Önerdiğiniz apk/uygulama var mı?
    3. Arama yaparken ekran üzerinden klavye nasıl çıkıyor?

Şimdiden teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.