Şimdi Ara

2020 SONY TV (ANA KONU) (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.561
Cevap
55
Favori
138.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oyun ile işin yok ve almışken nokta atışı en iyisi diyorsan şartları zorla 9505 al olayı kapat:) Net favori👍🏻
  • Merhaba arkadaşlar,

Sony 55XH8096 TV aldım ve yaklaşık 1 aydır kullanıyorum,

TV nin geldiği renk ayarları ile kullanıyorum, HD kanallar iel TRT 4k arasında bariz bir fark göremedim you tube den de 4K videoları açtım ama öyle oooo şahane denecek görüntüyü alamadım, ya da mağazada gördüğüm kaliteyi alamadım,

Media Markt mağazasında philips 58PUS8505 TV de bir video oyunuyordu sanırım ege tarafında çekilmiş bir görüntü kadın küçük dükkanları dolaşıp ürünlerin resimlerini falan çekiyordu fotoğraf makinesi ile en son da bir restorant da bişeyler yiyip içiyordur, kadehte birşey içerken kadının bıyıkları resmen görünüyordu o görüntüyü bir türlü bulamadım, aynı şekilde bundada görebilecekmiyim diye bakacaktım,

benim asıl sormak istediğim tv nin renk ayarları ne olmalı sanki varsayılan gelen ayarlar tam olarak 4K görüntünün canlılığını ve netliğini veremiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

xh90 ile xh95 arasındaki bariz farkı bu işlerden hiç anlamayan insanlar bile çok net görüyor...xh90 dediğiniz tv 4 yıl önce satışta olan xe90 modelinin kırpılmışı bir tv düşünün 9 segment ama 4 yıl önceki 9 serideki performansı bile tam göremiyorsunuz...4 yıllık işlemci eski modelden daha kötü yansıma smooth gradition gibi kırpılmış bir kaç özellik ve getirdiği sorunlar...hiç şunu düşündünüzmü sony xh90 a hdmi 2.1 koyuyorda xh95 neden koymuyor diye? oda biliyor çünkü xh95 de hdmi 2.1 olsa xh90 modelini kimseye satamaz...

fotolara mümkünse telefondan değil va panel tv yada monitörden bakın iki tv de aynı görüntü modunda

hdmi 2.1 yoksa bizim ps5 ten verim alamayız? doğru mu? ee bu tv yi ps5 ile birlikte satıyorlardı. nasıl iş bu anlamadım. son anda öğrendim bunu. o halde pek mantıklı bir tercih olmuyor ps5 olan için..

doğru mudur?

• yilmaz_227 kullanıcısına yanıt

8096 ust duzey bir tv degil zaten..Ne kadar ekmek o kadar kofte misali malesef..En dusuk Xh9096 alsaydiniz daha mutlu olurdunuz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün itibariyle amazon'dan Sony 65xh9505 satın alarak maceramı bitirmiş bulunmaktayım.

14.984 Lira / 3 taksit şeklinde.

Umarım sorunsuz bir şekilde gelir.

Tecrübe edince yorumu muhakkak eklerim.

iyi forumlar dilerim.

• Backstreet kullanıcısına yanıt

Evet üst düzey bür tv değil belki zaten amacımda üst düzey bür tv almak değildi benim

Bütçeme göre 58pus8505 55un81006 ve 55xh8096 arasında kalmıştım forumdaki arkadaşlar sony i önerince tercihimde sony den yana oldu

Diğer tv leri çok da gözlemleyemediğimden tercihğm iyi mi oldu kötümü bilemedim ama 68pus8505 in ekranı sanki daha net gösteriyordu mağazada aklım onda kalmadı değil ama onu çerçeve kalınlığından dolayı elemiştim zaten kafamda

• Herkese merhaba, lg oled 65 bx6 modelini düşünüyorum ama aldıktan 1-2 sene içinde yanma korkusu kafamı kurcalıyor... sony xh9505 modeli ile bx6 oled tv arasında görüntü kalitesi olarak çok fark olur mu?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 65 xj95 Türkiye gelmeyecekse 65xh95 i almak istiyorum amazondan ama bilgi alabilecek hiç bir yer yok Sony ile ilgili şu ülkede kafayı yicem.

• Slmlar, Mediamarkttan %10 indirim nasıl alabiliriz, forumda baktım bulamadım.

• drmert kullanıcısına yanıt
    Selamlar.Bende Amazon dan 65 inch xh95 satın aldım.fakat tedarik tarihi belli olduğunda mail iletilecektir dışında bir bilgi yok.müşteri temsilcileri stok yada süreç ile ilgili bilgi vermiyor. Karttan çekim yapıldı ama bekleme dışında bir çare yok gibi. Umarım sorun yaşamayız.

• quote:

Orijinalden alıntı: umutumus16

Selamlar.Bende Amazon dan 65 inch xh95 satın aldım.fakat tedarik tarihi belli olduğunda mail iletilecektir dışında bir bilgi yok.müşteri temsilcileri stok yada süreç ile ilgili bilgi vermiyor. Karttan çekim yapıldı ama bekleme dışında bir çare yok gibi. Umarım sorun yaşamayız.

Kardeşim benim yaptığımı yap.

Trendyol / Teknolojika 'da ürün 14.750 ile dip fiyat.Ve bugün son gün !!!

Amazonu boşa bekleme çünkü ürün mürün yok.

Ben dün iptalini yaptım,anında yansıdı kartıma ve ardından diğer taraftan aldım.

Bugün Erkan Bey adında kişi ürünümü bir güzel sarıp sarmalayıp kargoya verdi.Hatta whatsupp'tan fotoğraflarını da attı.

Şu ana kadar işleyişten çok memnunum.

• Kartımda limit kalmadı.eğer yansımaz ise sanırım indirimi kaçırmış olacağım.stok kesinlikle yok ise iptal ediyorum

• Müşteri temsilcisi 5-7 günde dedi ama hikaye,anında yansıdı karta.Limit anında eskiye döndü.Ben de aynı riski aldım,benim kartta da limit yetersizdi.

• Geçen bir müşterinin evine gittim son model sony Android tv idi okadar akıcı bir arayüz şimdiye kadar görmedim.

• Herkese merhaba, 5000-6000 TL ile sınırlı bütçe için 49 inch 8196 önerirmisiniz? Kanal geçişleri gerçekten çok yavaş mı?

• modellerde en az x1 çipli olanları tercih edin.

• her modelin yılın üretiminde alt giriş orta üst segmentleri olur kalitede aynı orantıda. bu yüzden ucuza kaçmayın . üst seri tercih edin sonra gittiğiniz yerlerdeki samsung lg tv lere bakıp ne kdar kötü ve komik görüntü verdiklerini anlayın. TRT 4k 2017 - 2018 deki gibi kaliteli yayın yapmıyor artık. gerçek bir 4k 60 yada 120 fps görüntünün boyutu çoook büyük olur youtube da görülen görüntü için yüksek hızlı internet gerek . gerçek 4k 120 dk bir film yaklaşık 50 GB aşıyor youtubun o kaliteyi vermesi çok zor.

• en iyi görüntü deneyimi için sony 4k 120fps blueray oynatıcı ve orjinal sony çekimli 4k blueray disk Film ile gerçek görüntüyü izlemiş olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goro1982 -- 1 Mayıs 2021; 13:40:50 >
  • Ben xh9505 14500 nakit olarak aldım

• XH90 al derim

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.