Şimdi Ara

2020 Skoda Octavia RS'in benzinli ve dizel versiyonları tanıtıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 1945te 5 saat mi çalışıyordu Türk insanı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Araba diyen akla ilk gelen isim #S K O D A??????

• 2.0 TSI 245 beygir, 500-600 bin civarı olur, Octavia için değmez, boşa tr piyasası için yorulmayalim

• EagleTibet kullanıcısına yanıt

Elbette sizde haklısınız yönetim mantığının değişmesi için halkın toplumsal bir tepki göstermesi gerekiyor ve maalesef bizim halkımız haksızlıklara karşı susma konusunda oldukça deneyimli başlarına gelen felaketlere şükretmekle övünüyorlar hatta. Ama maalesef birçok konuda olduğu gibi çoğunluğun zaafiyeti yüzünden çaba gösteren azınlıkta eziyet çekiyor. Demokrasinin negatif yönlerinden biri de bu tamamen sayısal üstünlüğü dayalı bir yönetim sistemi olması...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mansurmarsak kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim sitede uzun zamandır adam gibi tartışamıyordum. Selametle saygılar

• türkiyede 300k

• quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

türkiyede 300k

300bine satilmasinin imkani yok, 400-500bin tl bandinda olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RS kasası çok hoşuma gitti bence ww arteon. Daha güzel görünüm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • skoda araçlarını seviyorum buda çok güzel olmuş.

• motor hacmi gibi çağdışı bir vergileme yapan ülke kalmadı dünyada.emisyona göre deseler anlarım.2lt motorlar tüketim ve emisyonda 1.6lt'den de başarılı olabiliyor.spor olmasına gerek yok.2lt motorlar civic, golf, megane gibi orta segement aile araçlarına pekala gidiyor.lüks değil.

• aycibin A kullanıcısına yanıt

sanıyorum ki hala japonya da motor hacmine göre vergi koyuyor. ama ötv gibi motor hacmine göre aracı satın alırken vergilendirme yapmıyor. sadece keicarlarda bir vergi avantajı var sanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: deboern94

Bombos bir kafasın dijital cagda 20 yılda vergilerde gelinen durum ortada hala bok atmamaya çalışmak icin yok calismamisiz uretmemisiz. Ulan asgari ucretli bile 26 gün 10 saat calisiyor hala çalışmıyor diyorlar Türkler kadar sömürülen kac millet var bu dünyada ? Elin almani 1500 euroyu günde 5 saat haftasonu izinle alıyor 26 gün hergun 10 saat çalışsın 2500 euro alır asgari bossunuz bos

Arkadaşın mesajını çok yanlış anlamışsın...

Sen ülke olarak en yüksek bütçen Diyanet'teyse bu fiyatlar ucuz bile sayılır bu arabalar için...

Bir ülkenin Milli Eğitim veya Sağlık gibi bütçeleri Diyanet'ten az ise, şaşırmamak lazım ülkenin durumuna...

umarım bu cümlelerden anladın birşeyler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bethesta -- 13 Ekim 2020; 16:54:11 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.