Şimdi Ara

2020 Seat Leon tanıtıldı: İşte tasarımı ve özellikleri (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
3
Favori
16.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Seat varlığını Leon'a borçlu. Seat'ı Seat yapan araba Leon'dur

• Ben hic begenmedim ya egea ya benzettim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ön focus, arka julietta.

• 76. Resim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.youtube.com/watch?v=gi6VkbKYUmI&t=218s Ben çok beğendim. Özellikle Fr versiyonu gerçekten güzel gözüküyor.
  • berkolo88 kullanıcısına yanıt
    Ben de cok begendim bu kasayi. Golf a3 leon üclüsu icinde en buyuk atilimi yapan leon gibi gorunuyor. Bende 2018 model vardi. Yil sonuna dogru bu kasaya gecerim diye dusunuyordum ama kurun yukselmesi gozumu korkuttu. Baska bir arac icin kapora verdim bekliyorum. Makyajlisini alirim nasip olursa.

• trexin T kullanıcısına yanıt
    Bende oyle dusunuyorum. Yeni Golf bana cok sade geldi. A3 de cok isinamadim. Aslinda a3 ic dizayn gercekten hos gozukuyor. Ancak bu leon bence fr versiyonu ile gercekten guzel olmus. Bir de sanirim koyu gri renk ayri bir hava katmis. Zaten ilk tanittiklari araclar da fr versiyonu yoktu. Sadece butun komutlari on ekrandan yapmak biraz insanlari zorlayabilir. Yeni araciniz hayirli olsun...

• motor hacminden vergi alma saçmalığını artık kaldırsalar.emisyona göre alsalar tüm dünyadaki gibi nasıl olur?
    üreticiler motorları bize özel üretmeyecekler.hem 2lt motorlar daha az yakıt tüketiyor
  • Anlaşılan artık firmalar italyan tasarımcıların kapısını sık çalıyor. Bütün hb modeller tip olarak italyanlaşıyor.
  • ön taraf volvo arka taraf mazda yandan bakınca bmw
  • cihanneyman kullanıcısına yanıt
    Bende 500 lira var bu arabayı alabilir miyim

• ön unimog, arka ekmek kamyonu, yandan f117 stealth fighter.
  • Yorumların hepsini okudum. Leon Mk3 kasa çıktığında yine başka araçlara benzetenler bir önceki efsane kasaya göre kötü olduğunu yazan arkadaşlar vardı.

Şimdi yine başka araçlara benzetenler, leon bitti diyen arkadaşlar var.

Bende 2017 model makyajlı leon fr var, seat sound ,18 inç jant vs bir yığın şey ekleterek almıştım. Keşke yeni leon olmamış olsa ve bizim araçlarımız değer kaybetmese efsane kasa olsa değerini korusa ve satısa çıkarttığında Mk3 kasa alınır diye kapış kapış gitse ama kendimizi kandırmanın lüzumu yok.

Öncelikle araca binmek, kullanmak, görmek ve dokunmak ile Fotoğraflardan olmamıs bu ya demek çok doğru değil.

Bakalım o beğenmediğimiz leon bi cam tavan, yeni tasarım jantları vs ile yollara çıksın hala kaç kişi kötü diyecek görmek lazım. Yada beğenilmeyen arka stopları ve yeni led farları ile hatta iç aydınlatması ile fotoğraflar videolar gelsin hala aracı körleyecekmiyiz. Bu firmalarada dünyaca ünlü tasarımcılar çalısıyor adamlar koskoca bir yatırımı çöpe atmazlar heralde. Merak edenler mk3 kasa leon ilk tanıtıldığında açılan sayfaya bakarak yorumlara bakabilir

Not:Bana göre A3 çok güzel bir araç özellikle sedan araç hiç sevmem , A3 sedan efsanedir gönlümde orta konsolunu oldum olası beğenmedim yeni leonda sadece Orta konsoldan hoşlanmadım. Mevcut mk3 ilk çıktığındada orta konsol eski araçları andırıyor gibiydi gerçeğini görüp ,dokunup,kullanınca çok güzel demiştiM.

Param ve ihtiyacım olsa full yeni leon yine alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buffon1987 -- 18 Haziran 2020; 12:37:17 >

• Bana ön kısmı Günsel Otomobil'i anımsattı.

• Ne zaman türkiyeye gelir bilgisi olan var mı?

• i20'nin da arkası böyle nereden buldular bu tasarımı herkes aynısını deniyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkprlk35 -- 25 Haziran 2020; 10:16:24 >
  • Valla mk3 çıktğında fuarda görmüştüm bu ne ya demiştim yalan yok. Şimdi ise yıllardır kullanıyorum insan gözü zamanla alışıyor sanırım. Mevcut aracımı da paylaşıyorum ufak şımarıklıklar yaptık kendisiyle.

2020 Seat Leon tanıtıldı: İşte tasarımı ve özellikleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeAdShOcK -- 30 Haziran 2020; 1:57:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Seat varlığını Leon'a borçlu. Seat'ı Seat yapan araba Leon'dur

Çok doğru başı çeken modeldir. Ibıza'da tanınan bir model ama Leon deyince duracaksın. Şimdi Ateca filan çıkmış hiç gözüm görmüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: marslan1999

Mk3 sahibi olarak sevmedim. Alor mavi makyajlı fr çok daha güzel bence.

Selam Fr mı var sende ve kaçlık ?

• HeAdShOcK H kullanıcısına yanıt
    1.2 style kullanmam FR hayranlığıma engel değil

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.