Şimdi Ara

2023 RENAULT MEGANE SEDAN (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.994
Cevap
131
Favori
750.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mazda Motor Corporation M kullanıcısına yanıt
    Megane Hb 110 dci edc sahibiyim. Motorun nesi var ki şirket aracı diyorsunuz. 260 tork ve maksimum torkta 1700 devirde. Ben gayet memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kiralama şirketleri dört gözle bu aracı bekliyordu.

ford focus dizel otomatik ile maalesef bir türlü filoda istediği rakamları yakalayamadı.
  • budak_1903 kullanıcısına yanıt
    megane 4 çıktıktan sonra garenta hemen filosuna aldı bide kampanya yapmış 119 tl den veriyor sedan gelince filodaki fluencelerin hepsini satar sedan alır
  • Otomotiv Distribütörleri Derneği her ay açıkladığı raporda megane sedan daha çıkmadan 715 adet satıldığı gözüküyor. Demekki almış çoğu şirket.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankara-06

Otomotiv Distribütörleri Derneği her ay açıkladığı raporda megane sedan daha çıkmadan 715 adet satıldığı gözüküyor. Demekki almış çoğu şirket.

burada arkadaşlar bireysel olarak belirtiyor ancak bu aracı filo şirketleri 3 haneli rakamlarda sipariş geçiyor. o yüzden

- benzinli dizel farkı
    - donanımlar
    - dci motor seçenekleri

toplu alımda pek önemsenmiyor. dizel otomatik mi sipariş geçin deniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi budak_1903 -- 4 Ekim 2016; 16:41:23 >
  • budak_1903 kullanıcısına yanıt
    onun hakkında bir fikrim yok hocam, sadece yazılan rakamı aktardım. Yada bu sayı maisin üretip plaka takıp kullandıgı test ettiği veya lansman amaclı kullandı araçlarda olabılır
  • Tepretoğullarını aradım bugün. Ekim sonu showroomda olacağını söylediler. Daha erken tarih veren bayi oldu mu acaba?

• parker48 kullanıcısına yanıt
    Renault sitesinde de fiyatlar açıklandı. Megane HB de 96150 olmuş yani 2000 Lira zamlanmış ağustos ve eylül ayına göre.
  • Bunlar iyi günlerimiz. Dolar 3 lirayı geçti. Bak gör sen şenliği.

Şirketler sonuna kadar fiyatları zorluyor. Millet de ne olursa olsun alıyor. Bakalım bu halkın nefesi nerede kesilecek.

90-100 bin liralar megane için. Ya da diğerleri için.

100 bine 1+1 ev alıp ayda 1 milyara kiraya verirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anchowy61

Acaba ic genisligi megane hb ile ayni mi?

Benimde merak ettiğim konulardan biri ,hatchback modeli çok hoşuma gitmesine rağmen ne yazıkki içi dardı rahat edemedim,koltuk dar ,ayrıca tavanıda çok engin,eğer sedan versiyonuda öyleyse ne yazıkki bana yaramaz...

• quote:

Orijinalden alıntı: superegoid

Bunlar iyi günlerimiz. Dolar 3 lirayı geçti. Bak gör sen şenliği.

Şirketler sonuna kadar fiyatları zorluyor. Millet de ne olursa olsun alıyor. Bakalım bu halkın nefesi nerede kesilecek.

Son 2 aydır araç alma karmaşası içindeyken ,doların yükselmesi ,türk lirasının diğer paralar karşısında değer kaybetmesi derken kafam daha bir karıştı,acaba dedim krizmi geliyor,eğer öyleyse piyasa iyice karışır ,araç alacağıma paramı altına bağlarım diye düşünmedim değil,sonuçta altında baya düştü,elbet bu bir ulaşım aracı ama kendi durumumuzada dikkat etmek lazim...

• Araba süper olmuş cidden. Bizim ekonomi iyi olsa fiyatlar daha ucuz olurdu ama yapacak pek bir şey yok...
  • Arka baş mesafesi cam tavanlı model için soyluyorum bana çok alçak geldi.

• quote:

Bu 90-100 e ev alıp 1000 liraya kira verilebilecek yer nerde acaba öğrenmek istiyorum da:)

bu arada altın değil dolara abanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: shener

quote:

Bu 90-100 e ev alıp 1000 liraya kira verilebilecek yer nerde acaba öğrenmek istiyorum da:)

bu arada altın değil dolara abanın

İzmir buca. Üniversite kampüs bölgesi. Daha 2 ay önce arkadaşım aldı. 900 e de kiraya verdi. 1+1.

Tamam? Başka?

• Eywallah sağol öğrenmiş oldum, Bursadan Pahalıymış İzmir demek ki kiralar bakımından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shener

Eywallah sağol öğrenmiş oldum, Bursadan Pahalıymış İzmir demek ki kiralar bakımından.

İzmir in istanbulla yarışabileceği tek alan kiralar olacak böyle giderse. Gerçekten pahalı olmaya başladı. Bucanın enteresan tarafı, alırken hala düşük sayılabilecek fiyatlarla ev alabiliyorsun. Öğrencilere yüksek bedelle kiraya veriyorlar. 3-4 öğrenci ortak kaldığı için pek dert etmiyorlar.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.