Şimdi Ara

2023 RENAULT MEGANE SEDAN (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.994
Cevap
131
Favori
750.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2023 RENAULT MEGANE SEDAN (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler. Değerleriniz çok iyi.
    Ben tce ile 1.5lt fazla yakıyorum aynı ortalamalar da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ESER14 kullanıcısına yanıt
    Bulunduğunuz şehir ile de ilgili.
    Adana da bu sene havalar 20 derece.
    Yokuş da yok dümdüz şehir.
    Yakıt bu nedenle düşüyor.
    Geçen kış kayseriye gittim.
    2,5 litre oynadı yakıtta.

• Kışlık lastik için bayiden siyah jant fiyatını öğrenmek istedim. Açan olmadı.

Joy paket 16" siyah jant için fiyat bilgisi almış olan var mı?

• İzmir şehir içi ortalama hız 30 km 1.3 tce EDC uzun dönem ortalamam 6.4 litre yol bilgisayarı, pompada 7 litre hesapladım.bu arada aracım 1000 km de çok memnunum şuan.bu hafta aracıma 500 TL ye döşemeci oğlundan koltuk kilifi aldım.birebir uyumlu çok kaliteli hiç belli olmuyor kılıf olduğu.asagiya resimleri ekliyorum.kendiniz takabilirsiniz çok kolay montajı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaViTz -- 8 Ocak 2021; 19:20:26 >

• Kılıf yok gibi gerçekten. Bunu internetten sipariş verebiliyor muyuz acaba?

• BennyGood B kullanıcısına yanıt
    Aynen Google a dosemecioglu yazarsanız çıkan siteden kapıda ödemeli sipariş verebilirsiniz.malzeme kalitesi işçiliği çok çok iyi fiyatına göre.

• LaViTz kullanıcısına yanıt

Teşekkürler. internet sitelerinden baktım ve desen modelleri arasında sizinkini göremedim. sizdekinin desen model adı nedir?

Yazlık lastik olarak 205/55 R 16 91v takılı araçta. Kışlık lastik için 91t alırsak muayenede sorun olur mu? 91h modeli de mevcut ve daha pahalı.

• Kılıf işini de hiç anlamıyorum.
    Resmen senden sonra ki sahibine hizmet ediyorsun.
    Eski aracım bej kadifeydi ve 2 çocuğum vardı ona bile yaptırmadım. 200tl ye tertemiz yıkayıp kurutuyorlar.
    Keyfine göre orjinalinden daha kaliteli hissiyatlı bir klıf yaptıracaksan bişey diyemem ama.

• arkadaşlar 2017-2018 model Joy yada Touch paket otomatik vites megane 50-60 bin km ortalama fiyat ne kadar olur acaba ? 185-190 bin tl fiyat istiyorlar en aşağı

• tolga68 kullanıcısına yanıt
    Benzinli sanırım. Dizel zor 190bin e.
  • andios kullanıcısına yanıt

dizel hocam .. sahibinden üzerinde ( toplu olarak satan galericiler var ama bunlar kiralık firmalardan gelen arabaları satıyorlar galiba. toplam 40 araba var diyen satıcılar var

• tolga68 kullanıcısına yanıt

Aman dikkat edin. Aracın sıfır fiyatı ortada. Sahibinden ortalamasıda belli. İlla birşey çıkar o ucuz modellerde.

Haberlerde görüyoruz önü başka arkası başka arabalar var :)

• Herkese selam, araç için multimedya ekran olarak hangi marka modeli tavsiye edersiniz...
  • Kimse multimedya taktırmadı sanırım arabasına...
  • quote:

Orijinalden alıntı: brave353

Kimse multimedya taktırmadı sanırım arabasına...
    Sayfada ve Google ile Megane 4 multimedya yazarsanız hepsi çıkar. 5sn sürmez yazıp ara demeniz.

Ben kullanıyorum ve tecrübelerimide yazdım. Tekrar tekrar yazmaya gerek yok diye düşünüyorum.
  • andios kullanıcısına yanıt
    Google da aratmak değil kullanan arkadaşların tavsiye ve tecrübelerini öğrenmek istedim... Eğer daha önce anlattıysanız o mesaja yönlendirseydiniz daha memnun olurdum
  • Android multimedya taktırdım... Ancak takan firma da satan firma da klima ayarlarını yapamadı... Aracım joy paket klima manuel, takılan cihazda dual dijital klima gibi görünüyor ve klimayı yanlış yönetiyor... Bu konuda yardımcı olabilecek kimse varmı beyler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: brave353

Android multimedya taktırdım... Ancak takan firma da satan firma da klima ayarlarını yapamadı... Aracım joy paket klima manuel, takılan cihazda dual dijital klima gibi görünüyor ve klimayı yanlış yönetiyor... Bu konuda yardımcı olabilecek kimse varmı beyler...

Bu konu içinde geriye doğru git. Android ekran taktıran birileri vardı. Yakıt paylaşımlarında filan ekran fotoları vardı. Onlara bi sor.

Veya en iyisi yeni konu aç.

"Manuel klimalı megane 4'te tablet ekran problemi" başlığı ile açabilirsin.

Daha dikkat çekici olur. Bu konu biraz ölü 2023 RENAULT MEGANE SEDAN (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] .

• ESER14 kullanıcısına yanıt
    Önerin için teşekkür ederim 😊👍
  • 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.