Şimdi Ara

2023 RENAULT MEGANE SEDAN (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.994
Cevap
131
Favori
750.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kubilay bey ben bu özellikleri açmazsam heralde iconcanıma bi daha binmem kafayı yerim heleki o motor sesi efsane . diyorumki ben obd cihazı alsam sizin yadımlarınızla hergün bir özellik aktif etsek bu şekilde olurmu acaba sizin için . sizden çok şey istiyorum mazur görün.
  • kontrol edeceğim. iyice rahatsız etmeye başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin90

quote:

Orijinalden alıntı: Kubi.lay

Şuana kadar 20 araca müdahale ettim kimseden’de beş kuruş para talep etmedim, edenlerde kendisi bilir. Ben Renaulta gönül vermiş birisiyim seviyorum bu Markayı, Ankara’da bulunan tüm dostlara seve seve yardimci olurum.

Konuyla alakasız biriyim Megane aracım yok hatta reno aracımda yok ama arada bir bu megane konusunu okurum ama şuan yazmk istedim ilk kez.

Helal olsun Kubilay Bey başkası olsa ücretsz bilgi bile vermezken siz ücretsiz yüklerim bile diyorsunuz, en az 50-100 liralık işlem başkası ek gelir niyetine yapar ki yapan çok başka markalarda.

Tebrik ederim sizi gercekten

Sayın @yasin90 görüşlerinize, aynen ben de katılıyorum. Sağolsun @Kubi.lay beyle, forum dışında tanışma, görüşme fırsatımız oldu.
    Kendisi bilgisini paylaşan, çok yardımsever biri. Herşeyin maddiyata döküldüğü günümüzde, nadir bulunan insanlardandır kendisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi giovanni -- 16 Şubat 2018; 9:42:18 >

• Bassı ayarlardan en yükseğe aldım ayrıca o mod ayarlarını da denedim hocam ama yine de yetersiz geliyor. Teşekkür ederim yorumunuz için.
  • Selam megane dostları,
    Allahım hepimize kazasız belasız sürüşler nasip eylesin...
    Aranıza yeni katıldım, 2017 icon 1,5 dizel manuel. Aracı alalı bir hafta olmadı, bir çok özelliğini de bilmiyorum, bu forma destek veren herkese teşekkürler, aracın bir çok özelliğini buradan öğrendim.

R-link yazılım sürümü 3.3.15.411, aracım 2017 model ancak Apple carplay desteği yok, ekranım 7" ve carplay desteğini nasıl yapabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragut76

Selam megane dostları,
    Allahım hepimize kazasız belasız sürüşler nasip eylesin...
    Aranıza yeni katıldım, 2017 icon 1,5 dizel manuel. Aracı alalı bir hafta olmadı, bir çok özelliğini de bilmiyorum, bu forma destek veren herkese teşekkürler, aracın bir çok özelliğini buradan öğrendim.

R-link yazılım sürümü 3.3.15.411, aracım 2017 model ancak Apple carplay desteği yok, ekranım 7" ve carplay desteğini nasıl yapabilirim?

Aracınız hayırlı olsun.

3.3 sürümler Apple Car Play ve Android auto destekliyor yani OBD cihazı ve laptop aracılığı ile (bilen biri)

bir çok özelliği aktif hale getirilebiliyor bunun için Youtube videoları mevcut araştırın görebilirsiniz.

Ankara'daysanız @Kub.ilay kardeşim 18 Şubat Pazar günü yapılacak buluşmada bir çok arkadaşa bu konuda yardımcı olacak.

• Kubi.lay kullanıcısına yanıt
    Kubilay bey günaydın. Pazartesi günü kısmetse megane sedane 1,5 dci edc icon için sözleşme imzalayacağım. Opsiyonlu paketlerden olan long screen paketinin içinde sadece 8.7 inch büyük ekran mı var yoksa yanında başka şeyler de veriliyor mu bilginiz var mı acaba. Birde Bose ses sistemi tüm iconlarda standartmı acaba bilgilendirebilirseniz sevinirim. Saygılarımla iyi hafta sonları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musates -- 17 Şubat 2018; 11:11:37 >
  • Arkadaşlar bagaj üstü spoiler taktırmak istiyorum. Talismanın aksesuarlarında var acaba bilen varmı bizim araçlaradada uyumlumu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar iyi akşamlar bugün gün boyunca özel mesaj göndermeyi denedim ancak başarılı olamadım sebebi ve çözümüne ilişkin bilgisi olan ve yardımcı olabilecek kişi var mıdır acaba ?
  • yildiz kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

internette uygun fiyatlı obd cihazları var. 20-50 TL civarında, iş başa düştü. Ankaraya yakın bir yerde olsam Kubilay Bey’in yanı giderdim ancak uzak bir şehir olunca iş değişiyor...

R-Link 2’ye carplay, sis farı için dönüş özelliği, sürüş halinde video vs. gibi özellikleri Çukurova (Adana, Osmaniye, K.Maraş, G.Antep Hatay) civarınya yapan yok mu?

• dragut76 D kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı durumu yaşadım ankaraya uzak olduğum için dün usbli obd cihazı sipariş ettim aliexpresten 25 tl ye bundan sonrası kubilay beyle hallederim inşallah isteyen arkadaşlara obd cihazını paylaşabilirim cihaz geldikten sonra .

• İyi geceler arkadaşlar 5 Aralık ta hb manuel 1.2 icon ile akbak plazadan Megane ile aranıza katıldım
    2023 RENAULT MEGANE SEDAN (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA].

Ankara'da buluşma olacak sa katılmak isterim
    Keyifli sürüşler dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rocky1000 -- 18 Şubat 2018; 1:22:26 >
  • rocky1000 kullanıcısına yanıt
    hayırlı uğurlu olsun tekerinize taş deymesin.
  • Teşekkür ederim .Hepimize kazasız belasız sürüşler dilerim

• Arkadaşlar ben de Ağustos'ta aldım aracı ve aldığımdan beri trim sesleri ile başım dertte malesef. Sürmek zorunda olduğum yollar da malesef parke taş yollar. Birkaç ay önce ön kapılarda vardı, götürdüm ve iki kapının da iç döşemeyi söküp yalıtım yapmışlar. Şimdi ise sol B sütunu veya sol arka kapı tarafından bir yerden ve sağ ön yolcu tarafında bir yerlerden geliyor ama yerini çözemedim henüz. Sağ önden gelen, ön iç aydınlatmadan (dikiz aynanın üstü) gelmiyor. (Oradan da ses geldiğine dair bir mesaj okumuştum, orası değil ama neresi çözemedim) Fikri olan var mı? Hatta inip binerken sürücü koltuğundan bile gıcırdama geliyor. Müsait bir anımda götüreceğim ama öncesinde yeri tespit etmek istiyorum.
  • Geçmiş olsun outofnick,

Arkadaşlar, Carplay özelliğinin sadece 3.3.16.946 versiyonda bulunduğunu öğrendim, benim icon'daki r-lin2'de 3.3.15.411 yazılım sürümü var. 444 6 622 müşteri hizmetlerini aradım, durumu anlattım, aracımda neden carplay desteği yok dedim, müşteri yetkilisi 2017 Mart ve sonrası fabrika çıkışlı araçlarda carplay desteği var dedi. Ben de benim araç da 2017 mart çıkışlı dedim, biraz bekletti ve 2017 Nisan çıkışlı dedi bu defa... Çok ilginç, aracın şase nosunuda verdim ve maalesef carplay desteği yok dedi, yeni güncelleme de yok mu özellik dedim, malesef hiçbir zaman olmayacak dedi. Yüz bin TL'lik araçta basit bir uygulama yok, gerçekten de çok yazık, en kötü çin malı araçlarda bile carplay desteği olurken Renault'un bunu bize layık görmesi gerçekten de çok ayıp...
  • Trafik uyarı işaretleri sadece ön kamera olan araçlarda varmış, aracında ön kamera olanlar resim gönderebilir mi? Nasıl birşey olduğunu merak ettim, bu ön kamera hangi donanımda ya da hangi paketle birlikte veriliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragut76

Geçmiş olsun outofnick,

Arkadaşlar, Carplay özelliğinin sadece 3.3.16.946 versiyonda bulunduğunu öğrendim, benim icon'daki r-lin2'de 3.3.15.411 yazılım sürümü var. 444 6 622 müşteri hizmetlerini aradım, durumu anlattım, aracımda neden carplay desteği yok dedim, müşteri yetkilisi 2017 Mart ve sonrası fabrika çıkışlı araçlarda carplay desteği var dedi. Ben de benim araç da 2017 mart çıkışlı dedim, biraz bekletti ve 2017 Nisan çıkışlı dedi bu defa... Çok ilginç, aracın şase nosunuda verdim ve maalesef carplay desteği yok dedi, yeni güncelleme de yok mu özellik dedim, malesef hiçbir zaman olmayacak dedi. Yüz bin TL'lik araçta basit bir uygulama yok, gerçekten de çok yazık, en kötü çin malı araçlarda bile carplay desteği olurken Renault'un bunu bize layık görmesi gerçekten de çok ayıp...

3.3 versiyonlarda Apple Carplay ve Andoid auto aktif edilebiliyor içiniz rahat olsun. Youtube da var..

• arkadaşlar merhaba, megan formunda yeniyim, belki daha önceden bahsedeceğim sorun yazılmıştır bilemedim ama , şirketin 2016 meganı nı kullanıyorum , araç şu an 15000km de ancak hız tüseklerinden geçerken veya bozuk yolda sanki ön amörtisörlerden tıkırtı ya da lıkırtı gibi bir ses geliyor.Servise gösterdik henüz garantisi de mevcut, servis bu modellerde bu sıkıntının olduğunu hatta bizi kontrol için çağıracaklarını ama henüz bir çözüm bulamadıklarını söylemiş.Fabrikadan bir bilgi gelirse tekrar bizi çağırıp düzelteceklermiş, böyle bir sorunla karşılaşan var mı acaba????

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yildiz kullanıcısına yanıt
    İnşallah dediğiniz gibidir, link verme imkanınız var mı?

• 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.