Şimdi Ara

2023 RENAULT MEGANE SEDAN (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.994
Cevap
131
Favori
750.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Flash belleğinizi biçimlendirip tekrar araçtan parmak izi alin, önceki mesajimda belirttiğim gibi yine bir dk kadar bekleyiniz.

Renault rlink2 toolbox programini indiriniz, flashi pc taktiginiz an program aracinizin şase numarasini taniyacaktir.

Hemen devaminda Üst sağ köşede araç ikonuna var, ona tiklayin Şase numaranizi goreceksiniz numarayi kopyalayip rlink2 store web sitesine girin ve araç profilinizi oluşturun, hata ortadan kalkacaktir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • talat1974 T kullanıcısına yanıt
    Yeni aracinizi güle güle kullanin.

Trafikte kötü kokulari araç kabinine almamak için iç sirkilasyon butonu aktif olmali, yağmurlu ve serin havalarda mumkunse açik dursun, camlar buğu yapiyor.

Arka amartisörlerden engebeli zeminlerde sadece ses geliyor, serviste garanti kapsaminda değiştirenler oldu, dilerseniz şikayetinizi bildirin, yardimci olsunlar.

• Bu ay 3. güncelleme geldi Renault'a
    HB ile Sedan arasındaki fark adeta uçmuş. Örneğin:
    HB Icon 1.5 dCi 110 bg 113.950 TL iken
    Sedan Icon 1.5 dCi 110 bg 133.650 TL olmuş. Vatana, millete hayırlı olsun.
    2023 RENAULT MEGANE SEDAN (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi giovanni -- 27 Kasım 2017; 17:7:43 >
  • dizel jetta olmayinca sedan megane dizelin alternatifi pek kalmadi onlarda vuruyor kirbaci vuruyor kirbaci
  • bozli B kullanıcısına yanıt
    Kubilay Bey'in sıraladığı adımlarda ilk mesajında RLink2 Toolbox konusu gözden kaçmış ve diğer mesajında duzeltmis.. Yanlış hatırlamıyorsam Şase numarasını Toolbox ile atiyorduk. Birde adımları uygularken kullandığınız bellek 8-32 GB lik ve fat32 formatinda biçimlendirilmiş olmali. İslemi yaptığınız belleği bilgisayarda biçimlendirme ekranından bir deneyin bakalım, daha önce NTFS olarak formatlanip o şekilde kalmasin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanki26 -- 27 Kasım 2017; 17:41:49 >
  • 1.6 benzinli için yakıt tüketimi paylaşabilecek var mı acaba?
  • bozli B kullanıcısına yanıt
    evet 7 inç ve navigasyon mevcut 2 adet aldım şirket için eller serbest bagaj ve istedme aksesuarıyla opak beyaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talat1974 -- 27 Kasım 2017; 23:14:36 >
  • merhaba. farların aydınlatmasından memnun değilim osram night breaker 55w H7 alsam daha iyi olurmu. amacım görüntü değil. özellikle şehirlerarası yolda ve yağmurda farlar kapalı zannediyorum. merceklere ve farların plastiğine ısı veya herhangi bir sebeple zarar verirmi.
  • Nıght br aker unlimited gayet iyi bir ampül daha çnce b6 passatta kullandım gayet başarılı rengi beyaz değil ama aydınlatma güçlü farla ilgili bi sıkıntı yapmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: kyokushin

Nıght br aker unlimited gayet iyi bir ampül daha çnce b6 passatta kullandım gayet başarılı rengi beyaz değil ama aydınlatma güçlü farla ilgili bi sıkıntı yapmaz

Tesekkurler. Philips extreme vision daha uzun omurlu gibi yorumlar var. Sanirim philips alacagim. Korkum merceklere yada fara zarar vermesiydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: talat1974

evet 7 inç ve navigasyon mevcut 2 adet aldım şirket için eller serbest bagaj ve istedme aksesuarıyla opak beyaz

merhaba;
    navigasyon için extra bir talebiniz oldumu,
    opsiyonlarda navigasyon yok ama eller serbast bagaj var.
    benim araçta eller serbest ops yok, ekranda da navigasyon yok :(
  • gokselelkn kullanıcısına yanıt
    Megane 2'de 3 yıl süreyle Philips Extreme Vision kullandım. Bu sürede herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Normal halojen ampullerden farklı olduğunu takar takmaz hissetmistim. Ancak yağmurlu havalarda diğer ampullere göre çok çok üstün bir performans beklemeyin. Tabi bu yağmurlu hava handikabı sadece Extreme Vision için de geçerli değil bence.

• serkanki26 S kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler

• gokselelkn kullanıcısına yanıt
    Lumen degeri duşuk ampulleri tercih edin, lumen yukseldikce işik mavileşir, hem diger suruculerin gozunu yorar hemde aracin onunu aydinlatmaz.

Philips serisi urunler çok kaliteli lumen degerlerine sahiptir, mercekleriniz’de halojen uyumlu mercek çekinmeden satin alip montajini yapin, sadece çakma led ve xenona yanaşmayin, Aman diyorum

( Alacaginiz ampulun limen degerlerini saticiya sorun ve 4300 kelvin yukarisini yercih etmeyin max 5000 olabilir )

• Kubi.lay kullanıcısına yanıt
    Lumen degeri duşuk ampulleri tercih edin demissiniz.

Fakat yanlis bilgi. Lumen degeri yukseldikce aydinlatmanin verimi artar. Led ampuller genelde 3000 lumen falan olur. Ama 4000 olanini bulursaniz onu alin.

Ama kelvin degeri yukseldikce verim duser. 4300 kelvin sari bir renktir. 6000 kelvin civari buz beyaz, dahada arttikca mavilesmeye baslar. Buda karsidan gelen kisiyi rahatsz eder.

Bu arada hareket halinde aracta video oynatmayi basaran var mi. Malum hareket edince arac videoyu kapatiyor..

• Lümen başkaaa kelvin başkaaa

Led alınacaksa tek led için 4000 civarı lümen değeri

Kelvin olarakta max 6000 olmalı sonrası mavi mor gider önünü göremezsin ama diskotek gibi gezer başkalarını kör eder bolca küfür yersin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kadirmania K kullanıcısına yanıt
    Doğru diyorsunuz ben tam tersini Yazdim dalginlik ile, iki yil evvel Fluence aracima el yapimi bi xenon yapmiştim, aydinlatma tecrubelerim bu denli oldu.

Fabrikasyon hemen hemen her marka xenon farlsr 4300 kelvin tam gün işiği rengi. Max 4800 5000 k kullananilan araclarda var tabi.

Kelvin yukseldikce vatandaşin hasta oldugu renk scalasi cikiyor mavimsi ve mor işik

Genelde tofaş tayfası ve chine aksesuarlari ile aracini donatanlarda goruyoruz. :)

Hareket halinde video izlenebilme ile ilgili şuan kadR hiçbirşey duymadim,muhtemelende duymayiz.

• kyokushin K kullanıcısına yanıt
    Yukaridaki gözden kaçan yanliş mesajim için yazdiysaniz kelvini ve lümeni biliyorum.

Ledlerin çok kral bir aydinlatmasi yok ama çakma xenona göre an azindan krilma çizgileri guzel araç önüne güzel düşüyor, fakat bu seferde mercek için kötü bir durum var çok erkenden merceklerin siyahlamasi olasi durum. Ben el yapimi bi xenon mercek farlarimda 5000K philips color match serisi kullaniyordum, kelvin degerini abartip sadece gösteriş yapanlar belirttiginiz gibi ancak bizlerden küfür yiyor.

• yok hocam forum burasi herkes bildigini yazacak tabi ama yanlis bir bilgi varsa elden geldigince duzeltmek lazim
  • Kubi.lay kullanıcısına yanıt
    Hareket halinde video izlemek icin aracin ecusunda bi ayar yeri olmali. Forumun birinde en son parti araclarda hareket halinde video izlenebildigi yazilmis ama kesin bilgiye ulasamadim. Yeni arac alan arkadaslar bilgi verirse sevinirim

• 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.