Şimdi Ara

2023 RENAULT MEGANE SEDAN (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
5.994
Cevap
131
Favori
750.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, yazlık kışlık lastik değişimi dediginiz gibi 50 civarı oluyor. Jantli olduğunu söylediğinizde 10 tl ye yapan da oluyor, fiyat değişmez diyip 50 tl isteyen de cikiyor. Öncesinde araştırma yapacak vaktiniz varsa uygun bir yer bulabilirsiniz. (Ankara için ve kendi tecrübemden soylediklerim)

Jantli değişimde balans vb ayar yapmaya gerek kalmıyor. Ancak bu uygulamada lastiğin icerı veya dışarı basması gibi bir ayarsizlik var ise araçta, 4-5 yıl gibi bir süreçte aynı aksa ve aynı tarafa takmaktan (lastik sensorlerinden dolayi) asimetrik olarak aşiniyor. Ben çok önemsemiyorum bu süre sonunda lastik değişimi gerekli olduğunu düşünüyorum.

Yeriniz ve vaktiniz müsaitse kendiniz yapabilirsiniz, yarım saat gibi bir sürede değiştiriyorum ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ack498 -- 12 Ekim 2017; 20:41:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • işteopalyaçobenim İ kullanıcısına yanıt
    67 civarina geldi hocam

• nejdeath N kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim ilginiz için bayii bana bu fiyati verdi bugün aradim tekrar dedim hangi markaya ve hangi firmaya yatırıyorsunuz dedim bana sadece cam filminin lumar marka olduğunu ve bayinin anlaşmalı olduğu yerde yapıldığını söylediler açıkçası araştırdım biraz sonaxtan fiyat aldim bugün sonax sıfır araçlara indirimli uygulama yapıyormuş seramik kaplama sonax tam koruma paketi komple cam filmi 1500 tl olarak konuştuk suan neticesince kararsizim bunlarimi yaptirsam lpg mi taktirsam git gel içersindeyim bu ayin 20 si gibi aracima kavuşacağım hayırlısı ile seramik hakkinda çok yazi okudum iyi diyen de var. Kendini enayi zanneden de o yüzden karar vermiş değilim aklim cok karışık seramik kaplattiktan sonra özel şampuanı vs varmis onlarla daha kalıcı olduğunu söylüyorlar ve gerçekten koruma sagliyormu orasida önemli

• Ack498 A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevabınız için. Dediğiniz gibi farklı uygulamalar varsa sorup hareket etmek lazım.
    Ben bu duruma göre kışlıkları jantlı veya tek lastik olarak alacağım.
    205/50/17 mevcut lastiklerim. Kışlık lastik fiyatı kaliteli ve testlerden yüksek puan alanlar 450 TL den başlıyor.
    Fakat kışlıkları 205/55/16 yaparsam 250 TL den alabiliyorum.
  • nejdeath N kullanıcısına yanıt
    Bence kışlık lastikleri 16 almanızı öneririm hem daha ekonomik olur

• setbys kullanıcısına yanıt
    Hocam bence direkt güzel bir LPG sistemi taktır aracına seramik kaplamadan cam filminden daha önemli benzin fiyatları her geçen gün artıyor. Sonuçta bu araçlar şehiriçi trafiğinde hesaplı değiller. Aracınız hayırlı olsun bu arada

• Fiyatlar zamlanmış hb 73.400 sedan 73.000 olmuş hb 5 bin sedana 4 bin zam gelmiş hb daha ucuzdu sedandan şindi tam tersi olmuş

• M1A4 kullanıcısına yanıt
    Bende onda karar kılmış durumdayim şuanda teşekkür ederim bu arada ne öneriyorsunuz lpg olarak uygun bütçeli tavsiyeniz varmıdır?

• Lovato ve Brc den şaşma hocam ikisi de çok kaliteli ama Lovato bir tık bana göre önde

Benimde aklim lovatoda bakalım hayırlısı ile bi teslim alalım biraz benzinde kullandıktan sonra karar vereceğim

• 1.5 dci edc icon 135.900 TL,Bu fiyatlar nereye gidiyor?

• arda2007 A kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar bir şey diyor ben yukarı siz aşağı. Yani sabit gelirler yaşadıkları sanal baharın hatta yazın bittiğinin farkına yavaş yavaş varacaklar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ack498 A kullanıcısına yanıt
    Dediginiz gibi cikti. Ankara oveclerde sordum, lastik degisimi 50, teker degisimi 30tl dediler. 3 4 sene sonra ikinci lastik degisiminde jantli almak avantajli oluyor.

• Megane 4'ün hafif eğimde geri kaydırma olayı can sıkmaya başladı. Az daha arkadaki arabaya çarpacaktım. Bu arada yılbaşından sonra gene zam gelecekmiş Megane 4'e
    Geri kaydırmayı ben de hep start stopta yapıyor. Ben de bu yüzden hemen her binişte kapatıyorum start stopu. Eğer start stoplu kullanıyorsanız, kalkmadan önce ayağınızı frenden tam çekmeyin. Önce hafif bir çekip motoru çalıştırın - aynı anda tekrar frene basın - sonra ayağınızı tam çekip hareket edin. Bu şekilde yapınca hill holder tekrar devreye giriyor. Start stopta sistem hiç düzgün çalışmıyor. Ve bu durum yazılımsal olmasına rağmen 1 senedir çözülebilmiş değil maalasef.
  • Megane sedan orijinal aksesuar kataloğu yenilenmiş sanırım focal ses sisteminden platinium multimediaya kadar her şey var.

• 1.6 Joy, görüş paketli araç almayı düşünüyorum, uygun teklif veren bayi varmıdır?
  • hasanersoz H kullanıcısına yanıt
    Tüm bayiileri arayip teklif alin ama zannetmiyorum son zamdan sonra fazla indirim yapmazlar

• Merhabalar, megane'dan talismana geçmeyi düşünen arkadaşlar 160lık talismanımı satıyorum. İlgilenen olursa bana ulaşabilirsiniz.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kubi.lay -- 5 Ocak 2019; 15:20:57 >
  • 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.