Şimdi Ara

2020 Renault Clio 5 [ANA KONU] (70. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.538
Cevap
205
Favori
646.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Touch manuel bulabilen var mi bayilerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekim ayının başında %4-5 zam bekleniyormuş. Ne kadar doğru, göreceğiz bakalım.
  • Arkadaşlar bu araçların bakım periyodu nedir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkdaşlar sorduğum araç kasım sonu dediler şu an anlaşsam fiyattan x tlden şu an arabanın fiyatı x tl kasım ayında y tl zam gelirse x tl mi öderim x+y tl mi öderim
  • ajdarvevo kullanıcısına yanıt
    Fiyat sabitlemediğiniz müddetçe x+y. Bir anda lise yıllarıma döndüm sayenizde sağolun 😂 Bu arada fiyat sabitleme diye birşey var mı onu da bilmiyorum. Forumda birkaç arkadaş yaptı galiba ama hangi şartlar altında onlara sormak lazım hocam

• ajdarvevo kullanıcısına yanıt
    Ben mart ayında aldığımda 50 bin tı kapora verince fiyat sabitleme vardı, araca kapora verdiğimde icon 1.0 X-tronic 148500 tl di, aracı teslim aldığım mayıs ayında ise 157700 tl olmuştu lakin zamdan etkilenmemiştim. Şu an için varmı öyle birşey bilmiyorum bence bayileri arayım sorun bence.

• Bumpuss kullanıcısına yanıt
    Ben alırken vardı, MAİS'in TAS kampanyası yapması gerekiyor kampanya kodu o. Fiyat sabitleme mümkün ama dediğim gibi sadece MAİS kampanya yaparsa o günkü fiyat üzerinden aracın parasının bir kısmını vererek sabitliyorsunuz. Ben sabitledikten sonra 2 kez zam geldi örneğin ben etkilenmedim.
  • Bayilerde araç yok fiyat sabitleme yok şubat,martta gelir diyen bile oldu durum iç açıcı değil
  • Arkadaşlar araç android auto ya sorunsuz bağlanıyordu ama birden ilginç bir şekilde bağlanmamaya başladı. Ekranın üstünde android auto butonu vardı o kayboldu. Bir de bir kaç ekranda yükleme resmi kalıyor ve gitmiyor. Böyle bir sorun daha önce başına gelen var mı?

edit: android auto son sürümü yükleyince sorun çözüldü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F31FE8CB4 -- 30 Eylül 2020; 22:24:52 >
  • beyler clio 5 clio 4 ten konforlu mu yoksa aynı kalaslık mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uyaran

beyler clio 5 clio 4 ten konforlu mu yoksa aynı kalaslık mı?
    clio 5 Hissedilir derecede konforlu ve sessiz

Clio 4 oldukça sert di clio 5 daha yumuşak süspansüyon olarak , darbe emişi daha başarılı , koltuklar daha rahat , direksiyon çok daha yumuşak , dış gürültü daha az içeriye yansıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfa-x

clio 5 Hissedilir derecede konforlu ve sessiz

Clio 4 oldukça sert di clio 5 daha yumuşak süspansüyon olarak , darbe emişi daha başarılı , koltuklar daha rahat , direksiyon çok daha yumuşak , dış gürültü daha az içeriye yansıyor

Alıntıları Göster
    Megan 1.3 tce den gecilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uyaran

Megan 1.3 tce den gecilir mi?

Alıntıları Göster
    Ben olsam geçmem

Megane dan sessiz olacağını düşünmeyin , joy megane 1.3 tce yi tablet ve kamera taktırıp clio 5 icon a değişmem ,kullanıcı amaçlarına göre tercih değişebilir.

Benim için sessizlik diz mesafesi bagaj önemli bunlarda da megane açık ara önde tüketim olarak da çok farklı değiller ,şehir içi biraz clio avantajlı olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfa-x -- 30 Eylül 2020; 21:10:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: alfa-x

Ben olsam geçmem

Megane dan sessiz olacağını düşünmeyin , joy megane 1.3 tce yi tablet ve kamera taktırıp clio 5 icon a değişmem ,kullanıcı amaçlarına göre tercih değişebilir.

Benim için sessizlik diz mesafesi bagaj önemli bunlarda da megane açık ara önde tüketim olarak da çok farklı değiller ,şehir içi biraz clio avantajlı olabilir

Alıntıları Göster
    Sag ol kardesim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• uyaran kullanıcısına yanıt
    Alfa arkadaşın söylediklerine katılıyorum. 2014 ve 2018 clio 4 kullandım. Yeni kasa ile clio 4 arasında çok ciddi fark var. Bu net.
    Diğer konuda, eşimin arabası 2018 megane (dizel otm). İki yılda 65.000km oldu ve bende oldukça fazla kullandım. Megane dan clio 5 e asla geçilmez. Yol tutuş, bagaj, genişlik, rahatlık olarak megane çok ama çok önde. Megane Joy, clio 5 icon olsa bile inanın değişilmez.

• 1.0 sce start stop sikintisi yasayan arkadaslar neler tavsiye edersiniz? Servis aku sarj edip gonderiyormus akusu saglam olanada yazilimsal mudahale ediyormus sorun gecici haloluyormus ama daha sonra yine start stop devreye girmiyormus.

Ben araci aldim ilk 300km hic calismadi. Sonra 50km yol yaptim uzun yol diyelim trafiksiz. Sonra benzinciye girdim bensin aldim. Cikarken start stop devreye girdi. 2 gun sorunsuz start stop çalıştı . Sonra bir gun ise giderken bindim yine calismiyordu. Acaba uzun yol yapinca aku mu toparladida çalıştı? Simdi 500km arac. 2 gun calisti uzun yol yaparken o kadar. Var mi tavsiyesi olan? Tesekkurler

• skymoon34 S kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir, uyari, hata, ariza lambasi vs aliyor musunuz?
  • Merhaba, kısa far ampül tipini bilen var mıdır

• Arkadaşlar merhaba bir fiyat güncellemesi daha geldi hayırlı olsun.
  • Fiyatlarda artış olmuş bu sabah. Icon 1.0 xtronic metalik renk + stepne 186.650 satış fiyatı var liste fiyatı 197 gibi bir şey.

Ayrıca opsiyon fiyatları da artmış. RS opsiyonu 2.000 zamlanmış, diğer opsiyonlar da aynı şekilde en az %15 zamlanmış.
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.