Şimdi Ara

2020 polo comfortline

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar, bir yakınım 2020 kasa polo comfortline(lansman rengi turuncu) full otomatik vites daha 28km kapalı garaj aracı var.bana satmayı düşünüyor ve güzel bir indirim yapıcağından eminim.

İki fikir konusunda tecrübesizim o yüzden yardımcı olmanızı rica ediyorum,

birinicisi şu an 2012 model hyundai i20 aracımı 100 bin tl ye satıp üstüne 30 bin tl de kendim ekliyecem geri kalan kısmıda kredi çekmeyi planlıyorum mantıklı mı?

ikinci olarakta şu an sanırım 228 bin tl ye sarı sitede bir tane var bu araçtan oda istanbulda bana ekstrada yakınlığı varsayarsak sizce kaça verir daha konuşamadım kendisi ile yurtdışında olduğu için.

lütfen fikirleriniz benim için çok önemli yardımcı olursanız sevinirim.

• .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • acil.

• Geçtiğimiz ay sonunda ayni arabanin fume renkli ve 1200 km'de olanını 218 bin'e almistim. Fikir verebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sierre34

Geçtiğimiz ay sonunda ayni arabanin fume renkli ve 1200 km'de olanını 218 bin'e almistim. Fikir verebilir.

Öncelikle hayırlı olsun size hocam kazasız belasız günlerde kullanın, bugün arabayı test edip bakma şansım oldu çok beğendim inşallah bende alıcam, renk lerden dolayı sizce bi fark olur mu saçma belkide ama bu turuncu renk?

• mrtilhano333 kullanıcısına yanıt

Turuncu renk polo'ya cok yakışıyor. Simdiden hayirli olsun.

• B sınıfından yine B sınıfına geçiyorsunuz ama bunun karşılığında 100 bin tl para çıkacak. Bence hiç gerek yok elinizde nakit 30k varmış atın bankaya 300-400tl birşey veriyor veya yatırın altına dolara aracınıza binmeye devam edin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.