Şimdi Ara

2020 ÖTV ZAMMI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Otomobil için de zam gelmesi muhtemeldir.

Takdirlerinize sunulur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hükümet zam işinin tadını ve ayarını iyice kaçırdı. Hoş zaten kendininde bir ayarı ve uyumu da kalmadı. Sadece zam yapmakla ülke yönetilmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knight_Hammer -- 13 Mayıs 2020; 17:26:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu toplum çadırdan çıktığını iddia ediyor. çadırdayken eşşek biniyorduk. Benim görüşümse passat binerek çadırdan çıkılmıcağı. Bilinki passatın olduğu ama fikir hürriyetinin olmadığı medeniyetten hiçbir bok olmaz. Bunun için savaş verenler bu motivasyonu nerden buluyorlar bilmem. Ama toplumdan umudum yok.

• Otomobilde de zam gelir mi

• Devlet için çok iyi bir hamle. Ben çok bile kaldıklarını düşünüyorum

• Bence otomobile gelmez ilerleyen zamanlarda Covide bağlı olarak piyasa daralırsa hareket için %8 e kadar indirim gelebilir. Not: Şahsı fikrim.

• ultraghost U kullanıcısına yanıt
    Nerde piyasa daralıyor

Herkes evindeyken karantinada 27.000 sıfır araba satıldı

• Sen bu dediğine inaniyomusun captan hükümet tek zam yapabilecegi yer sigaraydi onada yapti beyaz eşyadan farksız otomobil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainSkyWalker

Otomobilde de zam gelir mi
    Dedim ya hükümet ayarı iyice kaçırdı, ÖTV bindirimi gelse hiç şaşırmam, hazine tamtakir besbelli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ultraghost U kullanıcısına yanıt
    Hocam yazdığımı iyi okusan sevinirim Daralırsa diyorum salgın seyrini uzatırsa yada 2 dalga olursa serbestlikten sonra.

• Valla bayilerde her araba için aylarca sıra varsa kimse kriz mriz demesin. Fakir adam eskiden de araba alamıyordu şimdi de alamıyor değişen birşey yok. Ben hükümetin yerinde olsam yapardım zammı.

Bizim millet ağzı açlıktan kokar ama yine de o arabayı 10 yıl taksitle alır. Bir nevi tasarruf, birikim yapmayı da sağlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DburakKoc -- 13 Mayıs 2020; 19:31:0 >
  • Zam gelir bence bu ilave vergiler bunun habercisi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.