Şimdi Ara

2021 OPEL İNSİGNİA GRAND SPORT (ANA KONU) [Güncel Bilgiler Burada] (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.270
Cevap
56
Favori
341.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende 2015 cosmo vardı gerçekten çok güzel araba yalnız bu Passat bi megane fluence kadar belki daha az yakıyorsa hemde o cüsse ile ben o arabaya saygı duyarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BluePassenger -- 1 Nisan 2018; 10:12:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormlee

Işık yanıyorsa devre dışı demektir. Yanmıyorsa devrede olduğunu gösterir. Bende gayet stabil çalışıyor sıkıntısız.

Çalışma stabil de Işık’lar kafasına göre olabilirmi

Bakıyorum araba durunca stop ediyor basıyorum yakıyorum ışığı tamam bir sonraki durmada stop etmiyor start stop kapanmış

İlginç ışığı yakınca kaparmış oluyorsun anan tamam diyelim

Ama hemen solda şerit takip de ışığı yanık vaziyetteyken çalışıyor :)

Benim kafam karıştı gerçekten

Ayrıca aklımdayken farlar müthiş

• quote:

Orijinalden alıntı: yunusemre8760

Bende 2015 cosmo vardı gerçekten çok güzel araba yalnız bu Passat bi megane fluence kadar belli daha az yakıyorsa hemde o cüsse ile ben o arabaya saygı duyarım.

Tabiki ona şüphe yok

Ama insignianın da gerçekten üstün olduğu noktalar vardır

Passatında vardır

Ben insignia tercih ederim ama pasaat kaç katı satar

Zevkler tercih vs

• werneke W kullanıcısına yanıt
    Hocam bence İnsignia sınıfının en iyisi benim kendi görüşüm bunu tartışmaya gerek yok rahat geniş konfor kalite tek kelime ile süper insignia dan inip a4 de 3.20 ye binmek bence insanı tatmin etmez 5 kasa yada a6 ya binmek gerek yalnız tek hatası yakıt ve şanzıman yeni kasa da her ne kadar bi tık daha iyi olsa bile yetersiz kalıyor tabi ki en Büyük eksiği pazarı ama ben bugün 2. El fiyatlarına bakınca Passat hıghline ile exelans arasında 50 bin TL gibi ciddi bi fiyat farkı var e arabayı 3 sene binmek niyeti ile alıyorsam elbette 50k iyi bi para ama yakıtta işin içine girince ister istemez Passat pazara hakim oluyor. Birde servis ve parça fiyatları Benin gördüğüm kadarı ile Passat açık ara yüksek zaten servis tam bi fiyasko ben opelin servisine de gittim ilgi alaka fiyat çok daha iyiydi.

• Arkadaşlar kablosuz şarj için iphone ekstra bir aparat falan istiyor mu? Bluetoot bağlantısı ve ekrana görüntü yansıtma iphoneda daha mı zor? Şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: F3W21

Arkadaşlar kablosuz şarj için iphone ekstra bir aparat falan istiyor mu? Bluetoot bağlantısı ve ekrana görüntü yansıtma iphoneda daha mı zor? Şimdiden teşekkürler

iphone için kablosuz şarj yok
    ekrana telefon ekranı yansıyor google maps i kullanıyorum gayet iyi
    ama youtube vs araba yürür vaziyette iken çalışmıyormuş galiba
    sadece dururken o da program falan mı lazımmı neymiş onlar benim işlerim değil :) yapamam
    kablosuz şarj sadece samsung için var
  • şanzıman da tartışılır
    evet daha vasat ama gayet iş gören insigniadaki mi ?
    yoksa gerçekten daha iyi olan ama promlem çıkarma olasılığı çok yüksek olan passat mı ?
    bence ilki , diğeri riskli
    Dsg sorun çıkartma riski yüksek opelde risk 0 gibi ama vites değiştirme daha seri ve düşük yakıt dsg de.

Mesela bazıları 100 150 bin km dsg de sorun yaşamıyor.

Birde şunu tekrar edeceğim servis ücretleri wag grubu berbat

Start-Stop hariç diğerleri yanarken aktif. Bende senin gibi ışık yandığında devrede zannediyordum. Arkadaş uyardı onda octavia vardı. Sen düğmeye basınca kapatmış oluyorsun diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormlee

Start-Stop hariç diğerleri yanarken aktif. Bende senin gibi ışık yandığında devrede zannediyordum. Arkadaş uyardı onda octavia vardı. Sen düğmeye basınca kapatmış oluyorsun diye.

tamam şimdi oldu ama tam kafa karışıklığı
    mantığı ne acaba
    Teşekkür ederim cevap için. İphone yine terslik çıkardı desenize :) neyse kabloya takarız artık

• Şanzuman standart kullanıcıyı kesinlikle memnun eder. Yakıt tüketimi konusunda arkadaşlar 9.0 lt lerden bahsetmiş. Saniyorum yogun trafik sartlari. Son yaptığim Kocaeli istanbul arası yolculuğumun tüketim degeri 5.5lt . Yer yer gazladım yer yer 110 120 , samandıra köprü ayrimina kadarda dur kalk.

• Ankara şehir içi kullanımım 5.8 ortalama. 6.2 den düşerek geldi. 9 lar falan sanırım aşırı trafik ve agresif kullanım içeriyor.
  • herkese merhaba, babama 1.6 dizel otomatik enjoy almayı planlıyoruz internet sitesinde 184.500 yazıyor bu fiyattan ne kadar indirim yaparlar tahminen 160 lara bırakırlarmı ve son zamanlarda fiyat alanlar oldumu bilen arkadaşlar cevaplarsanız sevinirim teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet123trn -- 2 Nisan 2018; 17:59:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: s700

Ankara şehir içi kullanımım 5.8 ortalama. 6.2 den düşerek geldi. 9 lar falan sanırım aşırı trafik ve agresif kullanım içeriyor.

ortalama sürat ne ?
    ben 5.8 şehir içinde rüyamda bile göremem
    hatta manurl astra ile tatil vs uzun yolda en fazla 5.5 görmüştüm

8.7 ortalama tüketim de ortalama sürat 34
    9 küsur ortalama tüketim de ortalama sürat 26
  • quote:

Orijinalden alıntı: werneke

quote:

Orijinalden alıntı: s700

Ankara şehir içi kullanımım 5.8 ortalama. 6.2 den düşerek geldi. 9 lar falan sanırım aşırı trafik ve agresif kullanım içeriyor.

ortalama sürat ne ?
    ben 5.8 şehir içinde rüyamda bile göremem
    hatta manurl astra ile tatil vs uzun yolda en fazla 5.5 görmüştüm

8.7 ortalama tüketim de ortalama sürat 34
    9 küsur ortalama tüketim de ortalama sürat 26

Ortalama sürat 40 km gibi hocam.
    Aslında sizin de çok düşük değil ortalama hızınız 34 iyi bir hız şehir içi için. Kullanım stiliniz agresif sanırım. Ben genelde sakin kullanırım..

• Goqaan G kullanıcısına yanıt
    Ben de Start Stoptan muzdaribim, Sürekli aktif olmasına rağmen, kafasına göre bazen çalışıyor bazen çalışmıyor...
  • Start-Stop'un her durduğunuzda çalışacağı garantisi yoktur zaten. Her araçta böyledir. Bazen çalışmaz. Havalandırma/kalorifer/klima açıktır araç çalışmaya ihtiyaç duyuyor olabilir. Akünün o anki durumu,bazen soğuklarda arka rezistans otomatik çalışır mesela siz farkında olmayabilirsiniz. Araç DPF temizliği yapıyor olabilir. Bir sürü etken var Start-Stop'u etkileyen. Bence çok kafaya takmayın. Benim şuana kadar ki start-stoplu araçlarım da hep böyleydi.
  • ysfaslan Y kullanıcısına yanıt
    Benimki çok uzun süredir devreye girmiyordu. Araç 650 km de. Servise götürdüm akünün şarjı az , 5 /6 saat şarjda kalacak dediler akşam aldim 20 km kadar trafikte gittim. Yolun 15. km sini tamamladıktan sonra işıklara geldim merakla durdum ve start stop devreye girmedi yine. Bakalım biraz kullanayım kokusu çıkacak. Akü olayida mantikli gelmedi. Kendi kendini bu kadar km sonra şarj etmesi gerekmezmiydi anlamadım.

• Goqaan G kullanıcısına yanıt
    Benim bildiğim start stop fren enerjisi geri kazanım sistemi diye geçer. Yani frene bastığınızda şarj olur. Ve o enerjiyi motoru beklemede tutmak için harcar.
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.