Şimdi Ara

2021 OPEL İNSİGNİA GRAND SPORT (ANA KONU) [Güncel Bilgiler Burada] (158. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.270
Cevap
56
Favori
341.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yani hiç zorluğunu hissetmedim
    Rampaya geldim ışık uzunsa boşa alıp el frenini çekiyorum
    Kısaysa ayağım frende bekliyorum istediği kadar dik olsun geriye kaymadan yürüyorum gidiyorum
    Tabi bir şey diyemem basit ve önemsiz gibi görünen özellik başkası için olmazsa olmaz olabiliyor
    Mesela benim için bardaklık ve minimum 2 bardaklık o da kaliteli kahve muglarını ( Stanley , thermos ) düzgün şekilde oturtamadığım arabayı tercih etmem
    Çoğu kişi umursamaz belki ama ben tercih etmem

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • werneke W kullanıcısına yanıt
    Peki D ye aldığınızda elektronik park frenini otomatik salıyor mu ? Yoksa basmanız gerekiyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hardgamer34 kullanıcısına yanıt
    D ye aldığınızda elektronik park freni devreden çıkmıyor, D ye alıp gaza basarsanız otomatik olarak devreden çıkıyor(düğmeye basmanıza gerek yok)

• The_Wolfist kullanıcısına yanıt
    Eksik yazdım tam olarak bunu kastediyorum, teşekkürler.

Ne demek. Kolay gelsin, keyifli sürüşler.

İlaveten düz yolda D konumunda durdunuz. Park freni düğmesini çekin, ayağı frenden çekseniz de araç gitmez bekler. Sonrasında gaza basmanızla frenleri bırakır ve yürür.

• ladinkayin L kullanıcısına yanıt
    Evet, mantıklı. Manuel autohold olacağız o vakit :)

Manuel autohold iyiymiş 😀

• Makyajlı kasa insignia ne zaman gelecek Türkiyeye ? Bilgisi olan var mı

• Arkadaşlar merhaba. Opel İnsignia Grand Sport 2017 1.5T benzinli aracım var. Aracı park ederken vitesi park konumuna getirin hatası veriyor topuzla bir iki oynayınca düzeliyor. Araştırdım biraz konumlandırma sensöründe sıkıntı varmış sanırım. Acaba bu sorunu daha önceden yaşayana var mı ? Aracın garantisini benden önceki sahibi uzatmamış Opel yetkili servisleri iyi niyet garrantisi kapsamında bu sorunu çözebilir mi ? Kendim yaptırsam kaça patlar ?
  • Ben yaşamadıysam yaşayan yoktur başka
    Şaka bir yana servisle görüşün cevaba göre hareket edersiniz
    Ben yüklü garanti dışı masrafı bedelsiz yaptırmıştım

• Arkadaşlar merhaba,

Aracıma bose ses sistemi taktırmak istiyorum. Serviste bu işlemi yaparlar mı ya da dışarıdan orjinal ürün temin edebilir miyim? Bu konuyla ilgili bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum.
    Selamlar

• Arkadaşlar benim araç her 200 yada 250 km de bir pasif partikül temizleyiciyi açıyor sizdede böyle mi ? Map ve maf senyörlerini temizledim yinede değişiklik olması ve yakıt olarak devamlı shell kullanirim

• opel insignia muhteşem bir araç ve yeni halini çok beğendim :)
  • dogii kullanıcısına yanıt
    Şu anda aynı sıkıntıyı yaşıyorum. Her seferinde kontağı kapattıktan sonra vitesi bir sefer ileri ittirmek gerekiyor. Henüz servise sormadım konuyu ama çok ciddi bir sıkıntı gibi görünmüyor. Umarım pahalıya patlamaz. Havalar ısınmaya başladıktan sonra çıktı problem. Son 1 aydır var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Egilmeza

Şu anda aynı sıkıntıyı yaşıyorum. Her seferinde kontağı kapattıktan sonra vitesi bir sefer ileri ittirmek gerekiyor. Henüz servise sormadım konuyu ama çok ciddi bir sıkıntı gibi görünmüyor. Umarım pahalıya patlamaz. Havalar ısınmaya başladıktan sonra çıktı problem. Son 1 aydır var.
    Dün lastikleri değiştirmeye gittim özel servise sordum komple vites topuzunu değiştirmemiz lazım dedi fiyatını hatırlayamadı da 1500 2500 civarı dedi. Bir şekilde yetkili servisi zorlamak lazım eğer ücretsiz yaptırabilirsem size haber veririm siz de yaptırabilirseniz veya ücretiyle yaptırırsanız haberleşelim de fiyatını bilelim.
  • dogii kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu ben yaşadım. Tam da bahsettiğiniz gibi oldu. Benim uzatılmış arjantin devam ediyordu. İlk olarak servis onarma yoluna gitti. Sorun 1 ay kesildi. Sonra daha ağır şekilde devam etti. İkinci gidişimde parça değişti. Korona sürecine geldiği için parçayı 10-14 gün bekledim. Bu sırada kontağı kapatmak tam bir işkence oldu benim için. Parça değiştirdikten sonra sorun yaşamadım. Garanti kapsamında olduğu için ücret ile ilgili bilgim yok

• quote:

Orijinalden alıntı: werneke

regal in vites topuzu yok orjinali vites topuzlu
    Bu Opel hasta ediyor beni bazen
    Amerikan versiyonunda vites topuzu var.
    direksiyon da tuşlar da farklı. Örneğin direksiyon ısıtma tuşu orta tuş yerine, artı tuşunun aşağıya bakan yerine konulmuş.

çin versiyonunda ilginç olan bagaj kapağının eski kasada olduğu gibi cam kalkmadan açılıyor olması.

• sujesu74 S kullanıcısına yanıt
    Anlaşılan ağırlıklı olarak şehir içi kullanıyorsunuz aracı. Ben opetten yakıt almanızı tavsiye ederim. Ayrıca motor ısınana kadar gaz pedalını yumşak kullanmanızı öneririm. Araç soğuk motorda daha fazla CO ve NOx üretiyor. Performansi kısarak bunu azaltmış oluyoruz yani daha az gaz vererek.

• kyoshocu kullanıcısına yanıt
    Bu 2020 yılı ama eski model yenisi değil.

• 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.