Şimdi Ara

2021 OPEL İNSİGNİA GRAND SPORT (ANA KONU) [Güncel Bilgiler Burada] (151. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.269
Cevap
56
Favori
341.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Orjinal karter koruma yok
    Ben sipariş verdim taktırıcam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cevaplar icin tesekkur ederim sanirim orjinal karter korumada var kafam karisti piyasada satilanlar sac olarak geciyor bendeki plastikti motor kaputunu acinca motorun arkasina dogru yere bakinca plastik kapali sekildeydi. karter koruma saci o kisma kadar ortuyormu normalde.

2021 OPEL İNSİGNİA GRAND SPORT (ANA KONU) [Güncel Bilgiler Burada]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • filtiarn kullanıcısına yanıt
    Selamlar

2018 exellence da yoktu ben aşağıdaki linkten satın aldım.
    https://urun.n11.com/oem-yedek-parca/karter-muhafaza-saci-opel-insignia-b-17-P274868717

Civataları ile birlikte göndermişlerdi, montajı oldukça kolay. Güzel kapatıyor ama delikler ne için var anlamadım.

Ürün bu satıcıda kanapnamış fakat başka satıcılardan bulabilirsiniz sanırım.
  • aynı ürünü bende o satıcıdan aldım ama hala taktırma fırsatım olmadı.ses konusunda araçta herhangi bir değişiklik oldu mu?
    Aracım 2017 Excellence.
    Karter korumasını sonradan taktırdım.
    Benim ki de plastik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ninjafaydar -- 19 Şubat 2020; 0:28:21 >
  • turkeren T kullanıcısına yanıt
    Ses konusunda bir değişme olmadı, zaten değişmesi de pek beklenmemeli bence.
  • Arkadaslar tekrar merhaba aractan sogumak uzereyim opel servisleri yuzunden karter korumadan vazgectim sunroof ruzgar sesi icin bu sefer izmirde opel mercanlara gittim. durumu anlattim mastertech dedikleri kisiyle test surusune ciktik. sunrooftan bariz ruzgar sesi geliyo bana soyledigi bu durum tum araclarda var hic ellemeyelim sonra bi yerlerini kirariz bizden degistirmemizi istersiniz. bende boyle sey olmaz en azindan bi ayarlarina bakalim degisiklik olmayacaksa baska bi care dusunelim dedim. fren balatalarindan ses hala gelmeye devam ediyor ona bakma zahmeti bile gostermedi dogruca servise geri donduk. aractan indi ruzgar sesi duyulmadi diye form doldurmaya basladi ne diyosun abim nasil duymadin dedim?
    Seninle anlasamicaz ben bisey duymadim kardesim dedi. sonra servis muduru kim sizi sikayet edicem diyince buyrun kime sikayet ediyorsaniz edin dedi. servis mudurune gittim pesimden geldi. mudur suratima bile bakmadan ses yok diye kaydi kapatin dedi ve odadan cikti. pesinden gittim siz ne diosunuz yalan soyluyor teknisyen dedigimde biz musteriyi gozunden taniriz garantiden islem yaptirmaya calisiyosunuz gibi sozler sarfetti sinirlenip karakolluk olmamak icin terk ettim. bakim yaptirmaya gelsek farkli davranacaklarinin farkindayim. boyle insanlar var oldukca opelin pek bi gelecegide yok. fabrika garantim daha bitmedi garanti uzatmada yaptirmistim bunu iptal etme sansim varsa iptal edip araci satmayi dusunuyorum.

sikayetvar a konuyla ilgili sikayeti yazdim fakat opel genel mudurluk veya daha yetkili bir merkez varmidir bu konuda bana yardimci olabilecek varmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: filtiarn

Arkadaslar tekrar merhaba aractan sogumak uzereyim opel servisleri yuzunden karter korumadan vazgectim sunroof ruzgar sesi icin bu sefer izmirde opel mercanlara gittim. durumu anlattim mastertech dedikleri kisiyle test surusune ciktik. sunrooftan bariz ruzgar sesi geliyo bana soyledigi bu durum tum araclarda var hic ellemeyelim sonra bi yerlerini kirariz bizden degistirmemizi istersiniz. bende boyle sey olmaz en azindan bi ayarlarina bakalim degisiklik olmayacaksa baska bi care dusunelim dedim. fren balatalarindan ses hala gelmeye devam ediyor ona bakma zahmeti bile gostermedi dogruca servise geri donduk. aractan indi ruzgar sesi duyulmadi diye form doldurmaya basladi ne diyosun abim nasil duymadin dedim?
    Seninle anlasamicaz ben bisey duymadim kardesim dedi. sonra servis muduru kim sizi sikayet edicem diyince buyrun kime sikayet ediyorsaniz edin dedi. servis mudurune gittim pesimden geldi. mudur suratima bile bakmadan ses yok diye kaydi kapatin dedi ve odadan cikti. pesinden gittim siz ne diosunuz yalan soyluyor teknisyen dedigimde biz musteriyi gozunden taniriz garantiden islem yaptirmaya calisiyosunuz gibi sozler sarfetti sinirlenip karakolluk olmamak icin terk ettim. bakim yaptirmaya gelsek farkli davranacaklarinin farkindayim. boyle insanlar var oldukca opelin pek bi gelecegide yok. fabrika garantim daha bitmedi garanti uzatmada yaptirmistim bunu iptal etme sansim varsa iptal edip araci satmayi dusunuyorum.

sikayetvar a konuyla ilgili sikayeti yazdim fakat opel genel mudurluk veya daha yetkili bir merkez varmidir bu konuda bana yardimci olabilecek varmi?
    Ne yazık ki "işgüzar" servis sorumluları oluyor. Sorunu anlamaya bile tenezzül etmeden yok sayarak kullanıcıları mağdur ediyorlar. Aslında doğrudan markayı kötülemiş oluyorlar. Opel'in acilen bu tür durumlar için duyarlı davranması gerekli.

Sunroof plastik ve lastiklerine şeffaf slikon sprey sıkmayı denediniz mi? Fazla pahalı bir şey değil, denemediyseniz öneririm.

Geçmiş olsun.

• tesekkur ederim.wurth marka hem silikon sprey hemde yine wurth sunroof lastikleri icin ozel ayakkabi cilasi gibi bi urunu var onlari kullandim bi cozum yok sunroof geriye dogru hafif asagida duruyor buyuk ihtimal ruzgar o alana carpip ses yapiyor. sunroof cami bile degistirdik cozum yok diyorlar tabi bunu yaparken teknik bulten varmi saha muhendisine soralim vs bisey yaptiklarini gormedim. garanti uzattigima yaniyorum bosuna para verdik daha buyuk bi olayda ariza kaydini silip geri yollarlar. turkiyede maalesef her alanda isler boyle bu gidisle kendi isimi kendim yapip buyuk ariza cikarmamasi icin dua edicez..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filtiarn -- 20 Şubat 2020; 12:32:52 >
  • Çoğu markanın servisleri aynı şekilde WW'de şikayetleri görün diğer markalarda aynı 3 kuruş için sorunları görmezden geliyorlar. Allah servıse düşürmesin bende garanti bittikten sonra servise götürmeyi düşünmüyorum.
  • Arkadaşlar merhaba. Şu ara aracım ilanda satılınca Excellence paketini almayı düşünüyorum. Araca kış paketini sonradan yaptırabiliyor muyuz? Bir de OPC dış görünüm ve jantlar bana tahmini kaça patlar sizce ? Teşekkürler.
    Merhaba

Benim aracım da sunrooflu (2018 exellence) fakat geriye doğru yatık durmuyor. Ses konusunda takıntılı biriyimdir, bugüne kadar hiç sunroofdan ses duymadım.

Daha önce yazdıysanız kusura bakmayın; aldığınızdan beri böyle mi ? Bariz bir eğiklik boşluk varsa hukuki olarak hakkınızı arayabilirsiniz.

Fotograf paylaşma şansınız varsa gönderin kendi araçlarımızla kıyaslayalım isterseniz.
  • dogii kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Kış paketinin sonradan yapılacağına pek ihtimal vermiyorum. Misal direksiyon ısıtma sistemi bildiğim kadarıyla sonradan takılmaz.

OPC görünüm için yan sanayi ürünlere bakmanızı tavsiye ederim, servis fiyatları bu ürünler için oldukça yüksek.
  • Muhiddiin M kullanıcısına yanıt
    saygisiz servis muduru bide siz sunroof kullanmayi bilmiyorsunuz perdeyi kaparsaniz sesi duymazsiniz diyo. tuttum kolundan gel bakalim test surusune cikalim duyuluyomu duyulmuyomu. perde kapali bilr cam acik gibi ses geliyo. surat kizardi haliyle. opelden aradilar dosya actiklarini soylediler bakalim nasil sonuclanacak. 25 yillik calisanmis arkadas. yalan soyleyen teknisyen dahil hepsini sikayet ettim. garanti islemlerine yaklasim garip.
    bu arada problemler art arda geliyo az once kablosuz sarj kismi calismamaya basladi.🤦‍♂️

• şikayetle ilgili umudunuz yüksek olmasın çünkü genel merkez de aynı. yalan makinasına koysan bunları makina dayanmaz. gözüne baka baka yalan söyleyen servis çalışanları mı, hiçbirşeyi çözemeyen genel merkez mi... bunlar aralarında anlaşmalı yani boşuna ümitlenmeyin.

• İstanbulda düzgün bir yetkili servis bilen var mı? Geçen üsküdardaki gtc global'a gittim sanayiden beter bir yer çıktı. Çalışanlar aşırı gevşek. Hani ezkaza sakat bir müşteriye denk gelseler dayak yerler muhtemelen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yafoo -- 24 Şubat 2020; 18:0:51 >
  • Yafoo Y kullanıcısına yanıt
    Valla ben 2015 astra dan beri değere gidiyorum
    İyidir yani

• Merhaba,
    Yoldaki kumun vs camurluklara carpmasindan gelen sese çözüm bulan oldu mu acaba? Bu konuda önerisi olan arkadaşımız var mıdır?

Teşekkürler

• mcson M kullanıcısına yanıt
    Bunu bulan varsa bende merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: werneke

Valla ben 2015 astra dan beri değere gidiyorum
    İyidir yani
    Teşekkürler aklımda bulunsun.
  • 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.