Şimdi Ara

2021 OPEL İNSİGNİA GRAND SPORT (ANA KONU) [Güncel Bilgiler Burada] (148. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.270
Cevap
56
Favori
341.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eyvallah teşekkürler, katlanır ayna standart olabilir ama araştırdığım kadarıyla excellence paket standardı model yılına bağlı değişkenlik göstermiş. Sonuçta bendekinde yok :D
    koltuklar da AGR evet ama elektrikli değil, ben ondan dert yandım, sizde elektrikli mi koltuklar?
    Android auto güncellemesi nasıl yapacağız, aracın eğlence sisteminin mi güncellemesi var?
  • arkadaşlar merhaba aracımızın park sensörleri ile ilgili sıkıntısı olan var mı? benim sensörler çoğu zaman geç tepkime veriyor. bazen yaklaşınca geç ötüyor bazen geçip gidiyorum sonra ötüyor acaba bende mi sıkıntı var yoksa genel mi?

not: daha önce serviste sensörle alakalı gittim sıfırlama ve yeniden yükleme yaptılar sonuç gene aynı
  • benim koltuklar agr değil ama koltuk ısıtma mevcut ,androıd autonun kendı sitesi mevcut oradan son versiyonunu indirip kullanabılırsınız ben sorunsuz kullanabılıyorum
  • The Division Bell kullanıcısına yanıt
    Siz bu bilgiyi nerden aldınız bilmiyorum ama servise gelmiştim ve bayiye sordum öyle birsey yok en gec bir ay icerisinde makyajli kasa ayni motorlarla gelecek dedi..algı yapmaya gerek yok..ki insignia artık belli bir satış yakaladı o hataya neden düşsün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yemre2000 Y kullanıcısına yanıt
    Aynen. Tepkisi 1-1,5 sn gecikmeli..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar aracı yeni yeni kullanma fırsatım oldu. Fakat bugün bir şey dikkatimi cekti. Görselde sağ üstteki gösterge hararet göstergesi sanırım fakat fotoda tam belli değil ama 90 çizgisinin bi tık üstünde durdu 6 saatlik yol boyunca sizce bu normal mi?

2021 OPEL İNSİGNİA GRAND SPORT (ANA KONU) [Güncel Bilgiler Burada]

• brifing B kullanıcısına yanıt
    Normal. İçiniz rahat olsun

• xelnaga kullanıcısına yanıt
    Ben agr koltukları elektrikli olarak biliyorum, benim ki de elektrikli. Ayrıca Android auto içinhttps://android-auto.tr.uptodown.com/android/download siteye girin ve indir bölümüne tıklayıp indirin. Kolay gelsin, keyifli sürüşler.

• The_Wolfist kullanıcısına yanıt
    Hep mi bu şekilde duruyor peki? Araç henüz bin kmde olduğu için tam kıyaslayamadım ama bugün 700 km yol yaptım yolculuk süresi boyunca öyleydi. Yani araç hiçbir zaman 90 dereceye indiremiyor mu motoru neden normal dediniz?

• yemre2000 Y kullanıcısına yanıt
    Evet sensörlerde gecikme var, yazılımsal bir şeye benziyor, size yeniden yükleme yaptılar düzelmediyse ilginç gerçekten.
    Facebook grubunda yazmıştım, birisi araca çarpmış bu yüzden
  • The_Wolfist kullanıcısına yanıt
    İşte ilginç yani, koltuk alt minderinin yukarı aşağısı elektrikli, bel desteği elektrikli, onun harici öne arkaya gitme, yukarı aşağı, sırtlık yatırma bunlar hep manuel
  • xelnaga kullanıcısına yanıt
    Valla çok ilginç ne diyeceğimi bilemedim. Bende tam otomatik her yöne elektrikli.

• brifing B kullanıcısına yanıt
    Facebook Opel insignia grubunda da baya denk geldim. 90 ın bi tık üstünde seyir ediyor o yüzden normal olduğunu düşündüm

• quote:

Orijinalden alıntı: brifing

Arkadaşlar aracı yeni yeni kullanma fırsatım oldu. Fakat bugün bir şey dikkatimi cekti. Görselde sağ üstteki gösterge hararet göstergesi sanırım fakat fotoda tam belli değil ama 90 çizgisinin bi tık üstünde durdu 6 saatlik yol boyunca sizce bu normal mi?

Sıfır aldığım 2017 model aracımda da öyle, 90 nın bi tık üstünde.Face grubundaki herkesin öyleymiş.

• Kare_As kullanıcısına yanıt
    Servise soran olmus mu acaba oranin linkini paylasabilit misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: brifing

Servise soran olmus mu acaba oranin linkini paylasabilit misiniz?
    https://www.facebook.com/groups/269982749868081/
  • Makyajlı İnsignia videosunu izledim motor şanzıman değişmeyeceğini aynı devam edeceğini söyledi Bu da 508 satışını baltalamamak için yapıldığını düşünüyorum Aynı motor şanzıman olursa 508 kimse almaz adamlar da bunu bildiği için eat8 koymuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 28 Ocak 2020; 17:24:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ay hadi inşallah
    Bugün aldığım en güzel haberlerden
    1 yıl dan biraz fazla süre sonra kontrat bitiyor
    Yok 1.6 gelmeyecek , yok 1.5 sadece manuel vs
    Vallahi kafama göre tek D sınıfı ınsignia
    İnşallh aynı motor aynı şanzıman gelir

Ben eat8 falan istemiyorum
    Aisin at6 dan gayet memnunum

• merhaba arkadaslar bizde kullanilan aisin at6, af40 veya tf80sc mi yoksa gm 6t45 mi bilgisi olan varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • filtiarn kullanıcısına yanıt
    Ben at6 diye biliyorum
    Ama değilse de neyse artık sevdim ben

• 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.