Şimdi Ara

2021 OPEL İNSİGNİA GRAND SPORT (ANA KONU) [Güncel Bilgiler Burada] (140. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.270
Cevap
56
Favori
341.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    4 yil focus kullandim ama bu cok daha farkli..bana gore ozel bir araba..focus corolla civis passat hep gorunen siradan arabalar bence..insignia gs gercekten cok hos..dedigim gibi trim sesi haric..o da herkeste yok galiba sanstan bende oluyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • road warrior kullanıcısına yanıt
    Trim sesleri nerelerden geliyor sanırım bütün gs kullanıcıları aynı şeyden şikayet ediyor. Servisler de çözüm bulamıyormuş
  • ben de trim sesi yok olanlar da bir şekilde çözüyor servisler pek nitelikli olmadığı için insanlar sıkıntı yaşıyor
  • Benim araçta da rahatsız edici trim sesi yok. İlk zamanlar durur vaziyette D vites konumunda bir ses geliyordu. Onu da kendim buldum hallettim. Motor kısmında fren hidroliğinin üzerinden siyah bir boru geçiyor. Meğerse titreşimden kaynaklı o boru kaportaya çarpıyormuş. Bir cırt cırt bantla halloldu. Şu an gayet iyi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • xyor kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım yazdık ya terim sesi bazı kullanıcılarda vardı onlar da bir şekilde hallettiler genelde böyle bir sorun yok diye. Genelleme yapıp bütün kullanıcılar diyorsunuz. Kullanıcılar burada ve yazıyorlar işte durumu 😀

• Zaten bahsettigimiz sesler çok bozuk yollarda gelen çıtırtılar.Çoğu insan duymuyor bile.Ben takintili olduğum için en ufak sesi duyuyorum.Çoğu araçta fazlası var bu seslerin bir cok araca bindim insignia bu konuda bir çok araçtan daha iyi.Bu kişiyle alakalı bir sey çok takintili degilseniz duymazsiniz bile.Yanlış algı oluşmasın

• Benim sesler kapilardan geliyor genelde..heralde birazda takıntılı oldugumdan da olabilir..genel anlamda mukemmel bir araba..görüntüsü tipi motoru genişliği özellikleri vs..cok cok begeniyorum

• 80 bin gibi yanılmıyorsam şanzıman değişmişti
    şu an araç 93bin de herhangi bir sorun yok baya rafine bir hal aldı
    ilginç şekilde 13 bin km dir sorun yok
    saat geri kalmıyor artık
    servisler her marka için vasat
    kargolar mesela rezalet özellikle son dönemde

etrafımda bakıyorum herkes şikayet ediyor
    kimse oturup gözlemlemiyor
    haklılar ama o kadar , altını dolduran yok
    boşu boşuna klasik emekli albay gibi ben yıkama parası verdim bahşiş vermek zorunda değilim
    evet elbette değilsin ama türkiye de almanya değil

neyse servisleri gözlemleyin
    adama 3000 TL verirsen 3000 liralık randıman alırsın
    nitelikli eleman yok , iyi bir gelir yok , yeterli servis sayısı yok çok yığılma oluyor

ben artık hiç bir şeye kızmamayı öğrendim
    işimi gördürebilmek için yollar arıyorum
    bu servis özelinde değil her alanda böyle
  • werneke W kullanıcısına yanıt
    Şarap gibi yıllandıkça güzelleşiyor demek ki 😀😀

• ladinkayin L kullanıcısına yanıt
    Eski kasada turbo hortumu kaç kmde patlamıştı?

• 150 bin civarıydı sanırım. Servis bu km de oluyor bazen demişti. Araba gaz almıyordu hızlanmıyordu. Eski kasa cdti 2.0 motor.

• Araçlarınız ilk çalıştırmada sarsıntılı çalışıyor mu

• ladinkayin L kullanıcısına yanıt
    Bazan oluyor dediyse demekki o kasada kronik tir

• Çok teşekkürler

GS de farlar beyaz mı ? Enjoy veya design paketlerine bütçem yetiyor geri görüş kamerası takılıyor mu bilginiz var mı ?

Kafamda belirlediğim araç design paket.. excellence ile arasında 15 000 tl fark var vermeye değer mi?
  • bence farlar ve arka kamera için değer bence ayrıca koltuklar, levha okuma,18 jantlar gibi birkaç farklı özellik de var diye biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkeren -- 28 Kasım 2019; 14:34:42 >
  • xyor kullanıcısına yanıt
    Sadece farlar için dahi değer. Bu boyutta araç içinde geri görüş kamerası olmazsa olmaz. Karanlık yollarda otomatik uzun farların gözlerini kırpar-kısar şekilde hareket etmesi müthiş.

• Her zaman araba alınmaz 15 20bin fazla verip exellence paket alın. kesinlikle değer özellikle agr koltuk ve farlar. Tabi butceniz yetmiyorsa enjoy pakette cok hoş

• Hocam enjoy mu design mi üst paket ?

2017 32000 binde hatasız excellence 168 Bin TL
    2018 16 Binde design paket 173000 tl sizce hangisi daha mantıklı karar verdim alacağım gibi
  • ben 1 derim ama 2 olsa da olur:D
  • ben 1 i tercih ederim ama 2 de olur:D
  • 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.