Şimdi Ara

2021 OPEL İNSİGNİA GRAND SPORT (ANA KONU) [Güncel Bilgiler Burada] (127. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
4.270
Cevap
56
Favori
341.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://www.youtube.com/watch?v=jQTafKs4lq0

hız sınırlayıcı ile hız limitleyici aynı şeyler kardeşim.Bu konuyu bir daha araştırın isterseniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thabibim -- 26 Eylül 2019; 11:43:19 >
  • thabibim T kullanıcısına yanıt
    Biz fiat egea'ya yaptığımız bir projede icon olarak bunu kullanmıştık.

2021 OPEL İNSİGNİA GRAND SPORT (ANA KONU) [Güncel Bilgiler Burada]
  • Hız sabitleyicinin ayrı fonksiyonu görevi var hız sınırlayıcının(limitleyici) ayrı fonksiyonu görevi var. Hız sabitlemede ayarladığın hızın altına düşmüyorsun..Mesela 90 km hız sabitledin gaza basmıyorsun araba 90 km altına inmiyor. Hız sınırlayıcıda 90 km ye ayarladın gaza basıyorsun gaz pedalını köklemediğin sürece araba 90 km üstüne çıkmıyor.
    Hız sabitleme ikonunun önünde araba varsa adaptif hız sabitleyicidir. Bu da sizin basettiklerinizi kendi ayarlayandır. Belirlediğiniz hızda gider. bu hızın üstüne çıkmaz ama önünüze bir araç gelirse hızı düşürür, araç gittiğinde otomatik hızı arttırır.
  • Adaptif hız her arabaya lazım. Geçen Konya yolunda sabah saat 7 8 gibi gözüm dalmış bi gözümü açtım pikapa arkadan girmek üzereyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar sunroof lu excellence dizel otm için 207 ye bıraktılar bugün en son...sizce fiyat nasıldır?
  • Hgozoglu H kullanıcısına yanıt
    model yılı kaç ve kaç km de hocam.
    0 KM BAYİ
    Ben sizin yerinizde olsam kasım ayını beklerim. Kampanyalar kasım ortası gibi başlıyor. Tabi bu faiz indirimini fırsata çevirmek isteyen bayiler fiyatları şişirmezse.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Bu resim hız sınırlayıcı resmi dediğiniz için yazdım. Sınırlayıcı limit tabiki aynı şeyler. Resmin sınırlayıcıyla alakası yok, adaptif cruise controlün resmiydi daire içindeki.

• gareysar kullanıcısına yanıt
    Evet haklısın hocam.. Ben dikkat etmemişim.. Kusura bakma.. acc resmi imiş o..
    O km exellence sunruf için uygun hocam.. Exellence diyorlar ama donanım farklı oluyor.. Buna da dikkat edin hocam.. Koltuk ısıtma far asistanı vs vs donanımlarını inceleyin. design sunruflu arabayı exellence diye veriyorlar..
    Hayalette olsa exclusive olurdu

• Geçenlerde bayiye gittim test sürüşü yaptım, exellance donanımda geri görüş kamerası olmadığını söyledi. D segmenti bir alman aracında bir de üst donanım seviyelerinde geri görüş standart olsun artık. Gerçi yeni passat businessde de yokmuş geri görüş kamerası ama WV donanım pintiliği biliyoruz zaten. Opelin İnsigniaya koymamasına şaşırdım.

Siz orjinal şekilde ilave edebilir misiniz peki diye sorduğumda da hayır dediler. Necvox mu öyle bir markayı montajlayabiliriz dediler. O tarz şeyleri de sevmiyorum aracın orjinal sistemi bozuluyor.
  • ugur20629208 U kullanıcısına yanıt
    Benim araç 2017 model 2018 trafiğe çıkışlı
    Geri görüş kamerası var
    Bir alt donanım Insignia kullanmıştım ikame araç geri görüş kamerası yoktu çekilir değil diğerine alışınca
    Ayrıca superb de kullanmıştım onun dolusunda da geri görüş kamerası vardı ama Insignia daha iyiydi
    Qasqai passat da kullanmıştım ikame yine Insignia daha iyiydi
    Ben baya araba kullanmışım

• Geri görüş dar park alanlarına girerken olmazsa olmaz. 3 cm ye kadar yanaşarak park edebilme imkanı sunuyor. 2018 model excellence araçlarımızın kıymetini bilelim :))

• Geri görüş kamerası d segment bi arabada bence standart olmalı. Excelans palette olmaması zaten başlı başına komedi olmuş. Artık opelde vw taktiklerini uygulamaya başlamış ama bu şekilde araba satması çok zor zaten piyasa ölü bence kendi bacağına sıkıyor.

• Hal böyle olunca aradaki fiyat farkınıda göz önüne alırsak piyasada fiyat kalite bakımından en uygun araba yine eski kasa insignia oluyor

• excellance pakette olmadığı gibi sonradan orjinal şekilde ilave de edilemiyor. bayilerde 2018 model bulabilir miyim acaba?

firmalar yıl geçtikçe donanımlarını zenginleştirir genişler, opel daha geriye gidiyor.

D segmenti 210 binlik araçta nasıl geri görüş kamerası olmaz gerçekten şaka gibi.

Biraz saçma olacak ama sırf bu yüzden araçtan vazgeçiyorum. Araç zaten büyük ve park esnası sırasında geri görüşe çok alışmış birisiyim.
  • 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.