Şimdi Ara

2021 OPEL İNSİGNİA GRAND SPORT (ANA KONU) [Güncel Bilgiler Burada] (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.270
Cevap
56
Favori
341.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Katlanır ayna özelliğinin sadece deri koltuk opsiyonu ile gelmesi saçmalık. Hiç bir pakette yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kyoshocu kullanıcısına yanıt
    Makyajlı kasalarda öne çıkan bir kronik sorun yok, bir ihtimal can sıkabilen bir detay ise vites topuzu derisi aşınmaya müsait bir malzemeden, aynı şekilde direksiyon derisi de bu şekilde.

Bunun dışında ciddi bir sorun yaşamadım, duymadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Halalaluya

Paket içerikleri belli oldu. Biraz sonra atacam. Opsiyon listesi şu an yok

Edit;

2021 OPEL İNSİGNİA GRAND SPORT (ANA KONU) [Güncel Bilgiler Burada]

enjoy gayet yeterli ,136.000 tl makul ,passat baz alırsak

• Merhaba daha önce tanıtımlarda olacagi yazilan ön cam ısıtmayı paketlerde göremedim yoksa türkiye ye gelmeyecek mi yada ben mi göremiyorum

• Arkadaşlar arabayı bugün ankara opal de test ettim. Dış görünüş oldukça güzel ancak excelence paket olmasına rağmen sanayii işi jantlar 95-96 model şahinlere takılan cinsten büyük ihtimalle ikinci partide bu jantla değişir. İç mekanda ön konsol sınıfının standartlarını karşılıyor ama D segmente yenilik katacak düzeyde iyi olmuş diyemem ve dış tasarıma göre sönük kaldığını söyleyebilirim. Birde önceki kasasa cosmo donanımdan itibaren standart sunulan hafızalı ve elektrikli koltuklar en üst donanım olan excelence donanımda bile yok. Yani agr koltuk koydukl agr koltukkkkk...diye çığırtkanlık yaptıkları koltuk aslında standart olan donanımı çıkarıp deri koltuk paketi alırsanız veriyorlar size ve bunun bedelide 7000 tl :) peki excelence paketindeki standart koltuk nasıl diye sorarsanız bırakın hafızayı elektrikli olarak ayar bile yok.. benim gibi bel fıtığı olanlar için çok önemli olan hareketli ayarlanabilir bel desteği çok çok çok başarısız...ayrıca aracın bütün cep ve eşya gözlerimim içi sert plastik bırakılmış kadife kaplama olmamasıda ayrı bir olumsuzluk. Ayrıca hem iç hemde dışta ilk ğretim olmasından kaynaklı işçilik hataları var. Sürüş dinamiği açısından bakacak olursak kesinlikle sınıfının en iyisi olmuş çok keyif aldım. Bu konuda rakibi kesinlikle passat galan değil bmw ve merso ayarında olmuş. Ama gel gelelim ki o bagaj nedirrrrr o bagajjjj... arkasında mutfak tüpüyle satılan c segment yeni kasa civic in bile bagajı yeni insignia dan daha büyük...sınıfına yakışmayacak bir bagaj hacmi sunmuş. Ben genel olarak baktığımda dizel otomatik olarak agr koltuklu be sunrooflu olarak bu aravın 170000 seviyelerine geldiğini gördüğmde artılarına ve eksilerine baktığımda diyorum kiiii.... OLMAMIŞ BE OPELCİM...araçtan aşırı derecede donanımı çıkarıp ekstra paket olarak satmaya başlamışsın, bagaj bu ülkede önemliii hala çözememişsin, sürüş dinamiğin hala çok iyi ama d segment konforu sunamamışsın.....

• Dizel otomatiğin başlangıç fiyatı malum markayla kıyaslarsak baya ucuz kalıyor.

Bagajın Skoda'lardaki gibi camla açılması güzel düşünülmüş bir detay.

Satış rakamları nasıl olacak bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: vgtuna

Arkadaşlar arabayı bugün ankara opal de test ettim. Dış görünüş oldukça güzel ancak excelence paket olmasına rağmen sanayii işi jantlar 95-96 model şahinlere takılan cinsten büyük ihtimalle ikinci partide bu jantla değişir. İç mekanda ön konsol sınıfının standartlarını karşılıyor ama D segmente yenilik katacak düzeyde iyi olmuş diyemem ve dış tasarıma göre sönük kaldığını söyleyebilirim. Birde önceki kasasa cosmo donanımdan itibaren standart sunulan hafızalı ve elektrikli koltuklar en üst donanım olan excelence donanımda bile yok. Yani agr koltuk koydukl agr koltukkkkk...diye çığırtkanlık yaptıkları koltuk aslında standart olan donanımı çıkarıp deri koltuk paketi alırsanız veriyorlar size ve bunun bedelide 7000 tl :) peki excelence paketindeki standart koltuk nasıl diye sorarsanız bırakın hafızayı elektrikli olarak ayar bile yok.. benim gibi bel fıtığı olanlar için çok önemli olan hareketli ayarlanabilir bel desteği çok çok çok başarısız...ayrıca aracın bütün cep ve eşya gözlerimim içi sert plastik bırakılmış kadife kaplama olmamasıda ayrı bir olumsuzluk. Ayrıca hem iç hemde dışta ilk ğretim olmasından kaynaklı işçilik hataları var. Sürüş dinamiği açısından bakacak olursak kesinlikle sınıfının en iyisi olmuş çok keyif aldım. Bu konuda rakibi kesinlikle passat galan değil bmw ve merso ayarında olmuş. Ama gel gelelim ki o bagaj nedirrrrr o bagajjjj... arkasında mutfak tüpüyle satılan c segment yeni kasa civic in bile bagajı yeni insignia dan daha büyük...sınıfına yakışmayacak bir bagaj hacmi sunmuş. Ben genel olarak baktığımda dizel otomatik olarak agr koltuklu be sunrooflu olarak bu aravın 170000 seviyelerine geldiğini gördüğmde artılarına ve eksilerine baktığımda diyorum kiiii.... OLMAMIŞ BE OPELCİM...araçtan aşırı derecede donanımı çıkarıp ekstra paket olarak satmaya başlamışsın, bagaj bu ülkede önemliii hala çözememişsin, sürüş dinamiğin hala çok iyi ama d segment konforu sunamamışsın.....

Hocam yol sesi varmiydi en önemlisi bu. Birde motor sesi ve süspansiyon sertliği ne durumda umarım yumuşaktır biraz daha.

• esmerce kullanıcısına yanıt
    Evet aynı sorunu biz de yaşadık. Astrada vites topuzu saydam sert bir malzeme ile kaplı olduğu için sorun yok ama insigniadaki deri vites topuzu çatlamaya başladı. Servis hiç tereddüt etmeden garantiden değiştirdi, vites topuzu ve çevresindeki metal görünümlü malzemeleri.
  • 136' ya alınır .

Ama eski kasadaki ACC sistemi aklımda kalır .

• elite en üst donanım niye sadece filoya satsınki.
  • Astra Sedanda da öyle galiba, Elite donanımı sadece filo olarak satıyorlar.

• 136.000 tl ıyı fiyat dizel otomatik için ,kronic sorun cıkmassa alınabilir
  • Bugün meraktan aracı test etmeye gittim. Kullandığım araç excellence paket dizel otomatikti. Koltuklar maalesef AGR değildi. Bu koltuklar araca yakışmamış öncelikle onu belirtmek gerek. Sürüşte ise olumsuz olarak en çok gözüme çarpan konu head-up displayin olduğu yerden gelen sürekli bir gıcırtı sesiydi. Satış temsilcisi deri üzerine plastik parça koydukları için böyle olduğunu ve konuyla ilgili şikayetini belirttiklerini söyledi. Sizin test ettiğiniz araçlarda böyle bir şeye denk geldiniz mi? Bu arada arka koltuktaki diz mesafesi de Superb'den sonra en genişi olabilir.

İlk gelen parti hep en üst paket olarak geliyor galiba. 2 araç vardı ellerinde hazır ikisi de excellence donanımlıydı, baya da bir opsiyon vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 2 Haziran 2017; 18:34:15 >
  • vgtuna V kullanıcısına yanıt
    7.000 tl yi sadece agr koltuga vermiyosunuz biliyosnz değil mi ?

• murat425 kullanıcısına yanıt
    Lastikler 18" Hankook marka ve bence araç yol sesi alıyor. D segment yalıtımı değilde sanki C segment yalıtımı kullanılmış.Michelin takılsa düzelir mi denemek lazım. Motor sesi önceki kasaya göre çok düşmüş.Rüzgar sesi minimumda. Bu arada AGR koltuğu 7000 TL ye ulaşabildiğinize bence sevinmelisiniz. Agr koltuğun artısı hem sertifikalı koltuk alıyosunuz hem ön koltuk ısıtma-soğutma/arka koltuklar ısıtma, sürücü koltuğu masajlı full elektrikli ve hafızalı.Diğer markalarla kıyaslarsak falan bence 7000 TL pahalı değil ortalama bir rakam.
  • Gene gelmiş elektrikli koltuk opsiyon olduğu için arabayı kötüleyenlerFakirliğin alemi yok adam bedava mı sertifikalı koltuk verecek sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

Gene gelmiş elektrikli koltuk opsiyon olduğu için arabayı kötüleyenlerFakirliğin alemi yok adam bedava mı sertifikalı koltuk verecek sana

aynen öyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: REVENT0N

Lastikler 18" Hankook marka ve bence araç yol sesi alıyor. D segment yalıtımı değilde sanki C segment yalıtımı kullanılmış.Michelin takılsa düzelir mi denemek lazım. Motor sesi önceki kasaya göre çok düşmüş.Rüzgar sesi minimumda. Bu arada AGR koltuğu 7000 TL ye ulaşabildiğinize bence sevinmelisiniz. Agr koltuğun artısı hem sertifikalı koltuk alıyosunuz hem ön koltuk ısıtma-soğutma/arka koltuklar ısıtma, sürücü koltuğu masajlı full elektrikli ve hafızalı.Diğer markalarla kıyaslarsak falan bence 7000 TL pahalı değil ortalama bir rakam.

Enjoy + agr+ led Matrix alsak yine exellence fiyatı çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halalaluya -- 2 Haziran 2017; 23:7:57 >
  • baska araclarda zam yagmuru var ,ay bası itibarıyla ,arac iyi satacak gozukuyor
  • Halalaluya H kullanıcısına yanıt
    enjoy paketlere sadece kış paketi eklenebiliyor.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.