Şimdi Ara

2021 OPEL İNSİGNİA GRAND SPORT (ANA KONU) [Güncel Bilgiler Burada] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.270
Cevap
56
Favori
341.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bianconera

2021 OPEL İNSİGNİA GRAND SPORT (ANA KONU) [Güncel Bilgiler Burada]

konfigüratör açılmış

Konfigrator nerdeyse 1aydir acik ama fiyatlar yazmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Test sürüşünden bir video, o hızlara rağmen stabillik çok iyi düzeyde gözüküyor

• 200ugececekaga kullanıcısına yanıt
    boştu fiyatlar yoktu şimdi var onu diyorum..
  • Şehir içi yakıt tüketimi nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmerce

Dediklerinize katılıyorum.

Ford ve Opel en sevdiğim markaların başında geliyor, şuan makyajlı Insignia kullanıyorum ondan önce Astra J - Focus 2 ve Mondeo araçlarım da oldu, gene şuan Golf 7 nin yerine aldığımız Astra K mız da var.

Mondeo gerçekten çok iyi bir otomobil ancak malesef ülkemizde küçük bir dizel motorla otomatik vitesi kombine etmedikçe satılması zor, satılmadıkça da zaman içinde gözden düşmeye başlıyor.

Test ettiğiniz Insignia muhtemelen 19 jantlı ve deri koltuklu idi, bu kombin malesef sürüş keyfini konforla eşleştiremiyor, Mondeo ise genellikle 17" ve yüksek yanaklı lastiklerle bayilerde bulunuyor ve zaten başarılı olan konfor özelliklerine bunların da avantajını ekleyince sınıf geneline ve 19 jantlı Insignia ya karşı farklı hale geliyor.

Insignia ya gürültülü diyemem, zira yakın arkadaşımın 2016 Passat ına göre rüzgar ve yürüyen aksam sesleri açısından daha iyiyken 18" jantlara sahip iki model arasında yol sesi açısından Passat bir tık daha iyi.

Bu arada Insignia nın neredeyse 9-10 yıllık bir model olduğunu da düşünmek ve ona göre markanın teknolojisini yargılamak gerekir diye düşünüyorum.

bende 2016/2017 model ikinci el almayı düşünüyorum.

sizin yaptığınız yorumu birkaç kişiden de duydum.
    bu nedenle sport donanımdan vazgeçip cosmo donanım almaya karar verdim.

insignia kullanıcısı olarak araçtan bir şikayetiniz var mı alırken nelere bakalım?

• 2016 1.6 turbo full insignia lar 80-90 bin lirayken yeni kasanın nerdeyse 2 katı fiyata sahip olması saçmalık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -IMAX-

Eyupteki Mar oto ile görüştüm. Test aracı gelmiş.

Bayi enjoy ve exellence paketi geleceğini söyledi. En erken teslimat 10 gün sonra. İlk gelen parti full dolu olanı ve opsiyonlarini da koyup 190-195k imiş. Boş paket araç 2-3 ay sonra gelir dedi. Fiyat olarak birşey söylemediler.

Kısacası boşuna bekledim. Sonra Passat 2500 tane satıyor.

Edit: elite ve design paketleri sadece filolara satacaklar

Bugün 2 bayiye uğradım. Test araçları gelmiş. Paketler belli. Enjoy ve exellence.

Enjoy dizel otomatik 136k, exellence 150k fiyat verdiler. Ben arabaya aşık oldum. BMW deki gibi sürüş pozisyonu var. Test yarın yapacam.

Bu enjoy

• Paket içerikleri belli oldu. Biraz sonra atacam. Opsiyon listesi şu an yok

Edit;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halalaluya -- 1 Haziran 2017; 18:24:37 >
  • Halalaluya H kullanıcısına yanıt
    İstanbul'da mısıbız? Hangi bayilere gelmiş araba

Fiyatlar gayet makul, tabi piyasaya göre.
  • C hb parasına yeni kasa insignia hiç fena değil.
  • bugün eyüp mar oto ya gittim test aracı vardı aracı kullandım genel olarak beğendim ama arka kısmını beğenmedim

eğer sürekli görürsem alışınca zaten normal gelmeye başlayacak s90 da arkası kötü geliyordu artık alıştım güzel gelmeye başladı

tabela okuma sistemi vardı head up display ekranında 30 gösteriyordu

kısa sürelide olsa performansını beğendim astraya göre bu motor insignia da daha iyi olmuş sanki

araç hafiflediği için daha iyi gidiyor gibi geldi bana sunroof çok küçük böyle bir araca cam tavan opsiyonu gelmesi gerekiyordu

2.0 da panoramik cam opsiyonu var ama 1.6 da yok talisman insignia arasında kalmıştım insignia alınır gibi duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 1 Haziran 2017; 19:6:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 200ugececekaga

İstanbul'da mısıbız? Hangi bayilere gelmiş araba

Gürses bayide gördüm. Diğerlerini bilmiyorum

• quote:

bugün eyüp mar oto ya gittim test aracı vardı aracı kullandım genel olarak beğendim ama arka kısmını beğenmedim

eğer sürekli görürsem alışınca zaten normal gelmeye başlayacak s90 da arkası kötü geliyordu artık alıştım güzel gelmeye başladı

tabela okuma sistemi vardı head up display ekranında 30 gösteriyordu

kısa sürelide olsa performansını beğendim astraya göre bu motor insignia da daha iyi olmuş sanki

araç hafiflediği için daha iyi gidiyor gibi geldi bana sunroof çok küçük böyle bir araca cam tavan opsiyonu gelmesi gerekiyordu

2.0 da panoramik cam opsiyonu var ama 1.6 da yok talisman insignia arasında kalmıştım insignia alınır gibi duruyor

Ben Insignia alacam ya sen?

hocam temsilci başka müşteri ile ilgilendiği için benim fazla zamanım var diye düşünüp fazla ilgilenmedi bende test sürüş

yaptım bayiden ayrıldım eğer insignia alırsam başka bayilere bakacağım
  • quote:

hocam temsilci başka müşteri ile ilgilendiği için benim fazla zamanım var diye düşünüp fazla ilgilenmedi bende test sürüş

yaptım bayiden ayrıldım eğer insignia alırsam başka bayilere bakacağım

Aracın sürüş pozisyonu BMW gibi çok beğendim.

• Araba daha satışa başlanmadan indirime girmiş? 2.elde çabuk değer kaybedeceği şimdiden belli oldu.

• 18_19 inch opsiyon olmaliydi onun parasini düş bir de far yikama neci aracimda var bos ıs baska bisey deil...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deneyen arkadaşlar tecrübelerini yazarsa memnun oluruz

• quote:

Orijinalden alıntı: dr.aty

Araba daha satışa başlanmadan indirime girmiş? 2.elde çabuk değer kaybedeceği şimdiden belli oldu.

Opelin satış politikasıdır o. Aslında indirime girme falan yok. Bayiye gittiğinizde şişirilmiş fiyatları normaline indirip indirim yaptık derler. 10 sene önce de öyleydi hala aynı.

Hafta sonu ben de test için gidecem eğer işim çıkmazsa.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.