Şimdi Ara

2020 MTV Kampanyaları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
543
Cevap
40
Favori
101.873
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

"YÜZDE 100 İNDİRİM ( EN FAZLA 10 TL ) KAZANIYOR "
  • Silahlar çekilsin iyi olan kazansın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 01.01.2020den itibaren kamu bankaları dışında vergi(mtv dahil) ödenemeyecek. TEB MTV indirimini nasıl yapacak ben mtvyi tebden ödeyemezken merak ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: athensaus

01.01.2020den itibaren kamu bankaları dışında vergi(mtv dahil) ödenemeyecek. TEB MTV indirimini nasıl yapacak ben mtvyi tebden ödeyemezken merak ediyorum.
    Yanlışınız var ,kredi kartıyla ödeme yapılabilecek bazı vergiler.Aşağıdaki linki inceleyin.https://www.gib.gov.tr/01012020-tarihinden-itibaren-bankalar-vasitasiyla-yapilacak-vergi-tahsilatlarina-iliskin-duyuru

• coolman33 C kullanıcısına yanıt
    Doğru diyorsunuz gib.gov.tr'den teb kartı olabilir gibi.

• Takip. 1100 lira vercez :))))

• Kampanya beklemeyin

Devlet baba bunun önüne geçti

Geçmiş olsun
  • göktuğbey kullanıcısına yanıt
    Durduğu yerde en az yıllık 2000 tl. İlk kez araç alımı ise daha da yüksek.

• quote:

Orijinalden alıntı: athensaus

01.01.2020den itibaren kamu bankaları dışında vergi(mtv dahil) ödenemeyecek. TEB MTV indirimini nasıl yapacak ben mtvyi tebden ödeyemezken merak ediyorum.
    Bankaların gib ile arasındaki protokol sona erdi.artık bankalar üzerinden vergi ödemesi olmayacak ama interaktif v.d üzerinden yapacağınız borç ödemelerini kredi ve banka kartlarınız ile yapabilirsiniz onda herhangi bir sıkıntı yok.
  • treko kullanıcısına yanıt
    Peki ocak ayında mtv yi ödeyince taksit yaparlar mı bankalar acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi liberty_15 -- 19 Aralık 2019; 12:52:35 >
  • beklemedeyiz hala kampanya yok
  • maliyeci18 M kullanıcısına yanıt
    Saray'ın 137 milyon TL'cik aylık gideri kaç kat asgari ücret artışına denk onu da söyleyiver . Ya da şu an 74 bincik Ocak'tan itibaren ise 81 bin küsurcuk Saraybaşı maaşı kaç asgari ücrete bedel onu da rica edelim .

• Yeni yıl zammı %12 olarak açıklanmış.

• ferman1987 kullanıcısına yanıt
    Evet yüzde 22.58'den yüzde 12'ye çekmişler MTV zammını .Son aylarda yağmur gibi yağdırılan Trafik cezaları ise yüzde 22.58 zamlanıyormuş ocaktan itibaren

• Milletten cok tepki yediler 12 oldu iyi oldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • akbank ve işbank dan henüz haber yok galiba ?
    gerçi işbank en fazla 2-3 taksit deyip al sana kampanya der :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: biberlibaklava

Evet yüzde 22.58'den yüzde 12'ye çekmişler MTV zammını .Son aylarda yağmur gibi yağdırılan Trafik cezaları ise yüzde 22.58 zamlanıyormuş ocaktan itibaren
    Yeni vergiler gercekten cok insafsızca 1.3 motor 100 bin tl uzerindeki 1-3 yaş bir aracin yıllık 2 bin lira mtv vergisi mi olur? vergi degil soygun gerçekten. Asıl bu vergileri makam aracı kullanan milletten kopuk akaryakıt fiyatlarından araç bakım tamir yedek parça sigorta ve kasko fiyatlarından bi haber sırtı terlemden yaşamaya alışmış kişilerin maaşlarından kesilmesi daha sağlıklı bir yaklaşım tarzı olur.
  • Yne akbank guzel bsey yapar.Benimki gbi lanet yapikredi kullanacaklar.Sacma salak bi oto yikama indirimi verir.Her sene oldulugu gbi.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.