Şimdi Ara

2020 model Golf'ün tasarımını yansıtan ilk fotoğraflar geldi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
6.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konsept araçtan sadece farları alırlar. Gerisi yine aynı olur ki olmalıda. Golf'ün 40 yıldır tasarım dili budur.

Asıl değişikliğin iç mekanda olmasını isterim fakat yine de geleneksel çizgilerinin korunması gerektiğini düşünüyorum. Klima kontrol tuşlarını ve ses açma - kapama tuşunu dokunmatik ekrana koyma ve gömülü olmayan tablet ekran modeli de gerçekleşmez umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mekanik alman tasarım İtalyan gerisi yalan. evet sağlam araçlar ama tasarım sıkıcı

• vw araçları genelde fabrika verisinin 1-2 litre fazlasını yakar.
    400 km menzil diyorlarsa en fazla 250-300 gider oda düzlükte
  • Ön Megane, yan scirocco, arka i3.

Dağılabiliriz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Korelilere benzemiş
  • ön kısmın tasarımı resmen facia.

belki düzenlemeye gidebilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

quote:

Orijinalden alıntı: nyyankees

İlginçtir, diğer araç forumlarında hiç VW kullanıcılarının eleştirilerine şahit olmadım ama ne hikmetse VW konusu olan heryerde farklı marka kullanıcılarının eleştirileri var. Kimse size zorla araba satmıyor, ilk arabam VW idi ve halada VW kullanıyorum, bir şehir efsanesi olan DSG problemi dahil en ufak bir sıkıntı yaşamadım.

Dsg problemi şehir efsanesimi.Yapmayın,şikayet var sayfasında kac tane dsg kullanıcısının şikayeti var.Vw bile kabul edip garantiyi uzatıyor diğer ülkelerde siz halen şehir efsanesi diyorsunuz

2014 sonrası VW araçlarda DSG problemi son derece azaldı, yok değil olmaması da mümkün değil. Kullanıma bağlı bir durum. Biraz hassas kullanmak gerekiyor. Bu her otomatik vitesli araç için geçerli. Yakın çevremde farklı model araç kullananlarda yaşadı daha araç birkaç yılını doldurmadan otomatik vites sorununu oluştu Bana göre BMW dan sonraki en iyi otomatik vites VW de.

• İlk araç manuel olmalı bence; sonrasında istediğinize binebilirsiniz.

• hatcback bole olmaz

• Belkide 2019 da iran gibi baskanlik sisfemjne gececegiz ve araba satislaribkalkacak heveslemdirmeyin milleti

• on yillardir civic hatchback tasarimlarinda gordugumuz agresif dizayni ilk defa sikici vw de goruyoruz.

• birbeş tidiay ne oldu eyyyy vw?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dobrasam

mekanik alman tasarım İtalyan gerisi yalan. evet sağlam araçlar ama tasarım sıkıcı

Motor da Japon hocam unutmayalım, ayrıca DSG saolsun Alman mekaniği de sorgulanmaya başladı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lterlemez

İlk araç manuel olmalı bence; sonrasında istediğinize binebilirsiniz.

Manueller piyasadan kalkıyor, artık lüks otomobil firmaları manuel araç bile üretmiyorlar, elektrikli araçlar hızla yaygınlaşıyor ve bırakın manueli, otomatiği, bu araçlarda vites kolu bile bulunmuyor, bu düşünceden artık kurtulmak gerektiğini düşünüyorum.
  • Bloodin kullanıcısına yanıt
    katılıyorum motor konusunda japon tartışılmaz başarılı ancak mekanik dayanıklılık dedinmi almanlar tarihe adını altın harflerle yazdırdı

• Bloodin kullanıcısına yanıt
    Zengin ülkeler için kalkıyor, bizde öyle kolay kolay kalkmaz. O elektrikli araçların bize, şimdilerde normal bir şekilde binebildiğimiz (daha doğrusu, bir şekilde satın alabildiğimiz) araçların fiyat seviyelerine gelebilmesi için, üretim maliyetlerinin çok ama çoooook düşmesi lazım. O maliyetler de bu hızla en az bir 30 seneyi bulur. Bir kere petrol lobisi var. Bu lobiyi her ülke kolay kolay alt edemez, edebilenlerin zaten kendi (uluslararası çalışan) milli petrol şirketleri vardır.
    Bir de bizdeki (ithal edilmesine rağmen elde edilen) petrol gelirlerini düşünün. Bu gelirlerden öyle hemen bir çırpıda vazgeçebileceklerini mi düşünüyorsunuz? Düşünüyorsanız, bence kendinizi boşa yormayın, çünkü vazgeçemezler. Bakmayın siz yerli (elektrikli) otomobil projesine, onun için daha kırk fırın ekmek yenmesi lazım ki (ki buna bir de biraz önce bahsettiğim 30 seneyi ekleyin), bir de yabancılarla rekabet edecekler.
    Şimdi düşünelim bakalım, otomatik vites gelse ne olur gelmese ne olur? Benim tavsiyem, ilk otomobilin bir şekilde manuel olmasıdır. Sonra istediğine binebilir bir sürücü...

• Bu arabanın önüne geçerler ama elektrıklı tutmazlar fazla.
  • çok güzel bir görüntüsü var gibi gelmedi, şahsi fikrim şu anda piyasada olan golf modellerinin görünümü çok daha güzel,
    modern hatları var ama sıcak değil ya da günümüz için hala biraz avangard bu stiller

• Maserati parası isterler şimdi buna.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.