Şimdi Ara

2020 model C suv önerisi 3008 , Karoq , Tiguan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
2
Favori
918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3 yıldır 2017 model 1.2 Qashqai skypack kullanıyorum. 3 yıl boyunca arabada hiç bir sıkıntı yaşamadım amame artık değişiklik vakti geldi. Çok fazla şehirler arası yolculuk yapıyorum yüksek hızlarda yol tutuşu iyi olan yol rüzgar sesinden çok rahatsız etmeyecek C suv arıyorum

3008 kokpitine dizaynı Harika , Tiguan bagajı çok geniş biraz daha d sedan havası var karoq da ağır başlı duruyor

üçü arasında kararsız kaldım kullanan arkadaşlar yorum yaparsa memnun olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• C5 AirCross , Ford Kuga , seat ateca , formentor cupra , yeni hyundai Tucson , yeni Kia Sportage bu araçlara da bakın . Bu segmente çok fazla seçenek var.
    3008 iyidir ama artık her köşe başında olduğundan yüzü eskidi gibi geliyor.
    Tiguan hem iç hem dış tasarımıyla demode geliyor . Çok güçlü rakipleri var .
    Karoq ise yeterince kaslı SUV hissini veremiyor zaten boyutları da küçük .
    Tabi renkler ve zevkler tartışılır tercih sizin .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moueson -- 16 Ekim 2022; 0:40:46 >
  • karoq kalas gibi arac..keske almasaydim dedirtir..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yüksek hızlarda yol tutuşu iyi olan ve çok kilometre yapan biriyseniz dizel psa gurubu işinizi görür, gerçekten de 3008 sizin için mantıklı gözüküyor, hem tasarımını da beğenmişsiniz. Dizel kuga ve tucson da düşünülebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mdmgk -- 16 Ekim 2022; 5:48:41 >
  • Karoq bu listeye nasıl girdi hocam :)

Ona gelene kadar Tucson, Sportage, C5 Aircross, Kuga vs de var.

Siteyi tekrar bulamadım ama araçların gerçek bagaj hacmi testlerinde VW Tiguan en yanıltıcı araç olmuştu. 2. de Volvo XC40'dı. Muhtemelen bagajın tüm girinti-çıkıntı,stepne kenarındaki ufak boşluklar, atıl alanlar vs derken her yeri litre hesabı söylüyor ayrıca koltukları en önde hesaplıyor ki o zaman oturacak alan dahi olmayabiliyor önde. Yani onu gidip gözünüzle görün.

Bunun dışında Tucson - Sportage kuzenlerde de tam bağımsız arka süspansiyon var ve yol tutuş & konfor dengesi iyi araçlar. Ben muhtemelen bu kuzenler, 3008 ve Tiguan arasından temiz bulduğumu alırdım. Sıralamam da 3008 - Tucson & Sportage - Tiguan olurdu. 3008'in tam otomatik olması avantaj.

Ayrıca benzer model yılı ve km de bulacağınız Tiguan çok daha pahalı olurken, o farkı da sunamiyor. Biraz eskide kaldı sanki VW'nin premium olmayan sınıfta en iyi araç olması. Motor & Şanzıman olarak ise zaten öyle değil.

• Ah be abi Karoq a ağır başlı duruyor diyecek ne yaşattılar sana 😢

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu arada belki Karoq'u tek ve ayrıca gorunce heybetli gelmiş olabilir ama mesela aşağıda 2022 model Sportage ve Karoq var. Sportage'da ha keza o kadar heybetli değil. Mesela bir önceki kasa 2019 model Tucson ile Karoq yan yana dursun Karoq, B sınıfı gibi durur.

2020 model C suv önerisi 3008 , Karoq , Tiguan

• Mdmgk M kullanıcısına yanıt

Ford ‘dan uzak dururum hocam tuscon geçici süre kullandım çok ağır benim sürüşüme göre çok yakıyordu tabi bu kullananın sürüşüne göre değişebilir. Otoban da uzun yolculuklar yapıyorum o yüzden hem iyi gidecek hızlı giderken de güven verecek birazda az yakacak bir şey arıyorum aslında. Bir de uzun yolda yol sesi rüzgar sesi belli bir süre sonra sinir bozucu oluyor C sevda sıfır ses beklemiyorum ama ne kadar dusuk olursa o kadar iyi

• yakpinar1222 Y kullanıcısına yanıt

skoda ile aramda farklı bir bağ var galiba 😊

• canmania C kullanıcısına yanıt

Ford dan neden uzak duruyorsunuz kendisi öcü mü!

• Çok fazla şehirler arası yolculuk yaptığınız için kesinlikle dizel motor.

Model olarak da 3008'i tek geçerim. Donanımı bir yana araba yakışıklı bir kere.

• ibrahim.a kullanıcısına yanıt

kokpit ve tasarım konusunda tartışmasız en iyisi direksiyon simidi dışında :)

• canmania C kullanıcısına yanıt

bende 1.3 motor qq bakıyorum 2019 ve üzeri; cam tavan ,şerit takip, çarpışma engelleme falan baya dolu araçlar; performansı da iyi gibi. ama eksik yönleri nelerdir? c sedandan sonra yol tutuş can sıkar mı ?

• 3008 ya da C5 alırdım.

Tiguan son seçeneğim olurdu.

• Benim bu grupta favorim Tucson. Ama sizin de belirttiğiniz gibi araç ağır gerçekten. Haliyel yakıtı da etkileyen bir unsur bu. Bence bu kadar çok uzun yol yapıyorsanız 3008-dizel kombinasyonu bence en uygun seçenek. Hoş ben c5'in süspansiyonları daha çok seviyorum ancak şehirler arası veya yüksek hıda hiç kullanmadım. Yani o yumuşak ve konfor odaklı süspansiyonlar yüksek bir araç ve yüksek hızda viraj olarak salınmada ne yapar bilemiyorum.

• ghostiki kullanıcısına yanıt

Yol tutuşunda sorun yaşamadım ki Adana - İstanbul , İstanbul- Samsun gibi uzun yollarda ve otobanlarda yüksek hızlarda kullandım tek sıkıntım uzun yolda yüksek hızlara çıkınca 140'dan sonra çok yakıyordu. Onun dışında hiç bir sıkıntı yaşamadım araç 5 yaşında 150 bin km de rutin bakımları dışında servise gitmedim. Uzun yolda kullanımı rahat özellikle gece yolcukları arkada oturanlar için cam tavandan dolayı keyifli yolculuk yapıyor. Bagaj hacmide yeterli. Ben 3 yıl kullandığım için ve yeni kasada çok değişiklik olmadığı için qq den vazgeçtim .

• MaddogJin kullanıcısına yanıt

c5 sehir içi kullanımda kesinlikle çok konforlu ama otoban da kısa süre kullandım salınımı fazla geldi bana o yüzden eledim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.